Sohbet Odası

[Urun]: Sohbet Odası

MERHABA ARKADASLAR YENIYIM DAHA BEN BI QUADCOPTER ALDIM YURT DISINDAN TURNIGY MICRO QUAD VE TURNIGY 9X KUMANDA ALDIM VE HEPSINI BIRLESTIRDIM ALICIYI BIND YAPAMADIM QUAD IN EKRANINDAKI AYARLARI YAPAMADIM VE KUMANDAIN EKRANINIDA YAPAMADIM YARDIMCI OLABILIRMISINIZ

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    6.3 KB · Görülme: 8
Sohbet Odası

Amin Bey,

Burasi teknik konular harici sohbet icin ayrilmis bir alan. Bu nedenle ilgili yere yeni konu acarak soru sormanizi tavsiye ederim.

Ama ondan oncede yardim alma ihtimalimi yukseltmek icin yeni takildiginiz bu gruba , kendimi biraz tanitip bir merhaba derdim ;)

Ynt: Sohbet Odası

Mesut AKIN' Alıntı:
Sümer abi bunu hatırladınmı :) sanırım 2007 yada 2008 yılı olmalı :) ben çekmiştim Orhanlıda :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi 2008 ortaları olmalı. Henüz patlar motora uzağım. Nasıl merakla izliyorum olayı. :)

Sohbet Odası

yine yeniden :D :D çok yakında :D :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Sohbet Odası

Parçalarının yandığı sahne beni çok üzmüştü.....Küllerinden doğan bir kahraman geliyoooooorrrrr...... :thumbup: :bravo: :bravo:

Sohbet Odası

[attachimg=1]
Coming Soon...

Bu arada Mehmet abi daha önce demiştim 450 alınca senin şu canopy linkini isticem diye :) Rica etsem turuncunun linkini atabilir misin ?

Ekli dosyalar

• 1476135_10202581025316702_373896018_n.jpg
    1476135_10202581025316702_373896018_n.jpg
    111.8 KB · Görülme: 73
Sohbet Odası

Mehmet abi bu hafta uçacak inşallh :) en kısa süredede izmit yapmak istiyorum :D

Türker banada sürpriz oldu sağolsun Yusuf arkadaşımız heli takası ile 2 uçak almış, birtanesi bu texandı ve uçuracak pilotajı olmadığı için bana uygun bi fiyata verdi bende karşılığında bi modelini topladım, bikaç yedek malzeme verdim birde bişeyler aldım ona starter, pil, pervane, buji gibi şeyler :)

Hakan abi bu uçak o uçak değil ama :D bu uçağın kanadı 1.6 metre :) AT-6 texan , yanan uçak Sea Fury idi 2 metre kanadı vardı :( :( :(

Sohbet Odası

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi bu hafta uçacak inşallh :) en kısa süredede izmit yapmak istiyorum :D

Türker banada sürpriz oldu sağolsun Yusuf arkadaşımız heli takası ile 2 uçak almış, birtanesi bu texandı ve uçuracak pilotajı olmadığı için bana uygun bi fiyata verdi bende karşılığında bi modelini topladım, bikaç yedek malzeme verdim birde bişeyler aldım ona starter, pil, pervane, buji gibi şeyler :)

Hakan abi bu uçak o uçak değil ama :D bu uçağın kanadı 1.6 metre :) AT-6 texan , yanan uçak Sea Fury idi 2 metre kanadı vardı :( :( :(
Üstad herkes için hayırlı bir alışveriş olmuş. :bravo:
Texan'ın uçuşunu çok beğenmiştin, senin adına tekrar sahip olduğuna mutlu oldum. :thumbup:

Sohbet Odası

Mesut AKIN' Alıntı:
Ben de eskisi zannetmiş ve allah allah nasıl oluyor demiştim :eek: Bak şimdi daha büyük süpriz oldu :thumbup: O zaman hayırlı uğurlu olsun, bol ve kırımsız keyifli uçuşlar %p

Berkay35' Alıntı:
Coming Soon...

Bu arada Mehmet abi daha önce demiştim 450 alınca senin şu canopy linkini isticem diye :) Rica etsem turuncunun linkini atabilir misin ?
Berkay ne yazık ki benim aldığım renkler şu an stokta yok :-\ Canopy markası MOK idi ve şu an stokta sadece sunlar var.

Iskender Yenimol' Alıntı:
hayırlı cumalar bol kazançlar arkadaşlar. :saygilar:
Sana da Iskender kardeşim :)

Sohbet Odası

İdare eder :) :)