solo pro v911 hybrid :)

arkadaşlar bugün eski solo pro ma v 911 anakartı taktım xtreme upgrdeleri ekledim v911 solo pro hybrid oldu heli ve çooook stabil yakında video ve resim paylaşacağım :)

Bravo Emre, işte modelcilik budur :bravo: Eldeki birleştirerek uçmaya devam %p Son noktaya kadar hiçbir şeyi çöpe atmamak :D

Videolarını merakla bekliyoruz ;)

yapım aşaması il ilgili fotoiar dikkat edilecek noktaları paylaşacağım yakında teşekkürler mehmet bey :)

bunlar da benim minikler :thumbup:

v922-v911-hybrid-solo pro xtreme upgade :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

evet arkadaşlar hybrid ile ilgili fotolar ve açıklamalar...

receiver i çalışmaz hale gelen solo pro ya bir v 911 recieveri takmayı denedim sonuç olumlu yalnız dikkat edilmesi gereken hususlar var....

1-lehim işlemleri yapmanız gerekiyor bu işlemleri yaparkan çok dikkatli olmak lazım küçük bir hatada anakartı yakma ihtimali var ;)
2-lehimleri doğru yapmanız gerekiyor yanlış yerlere yapılan lehimler motorların çalışmasında problemler doğurabilir...
3-v911 recieveri sadece tek vida ile tutturulabiliyor alttaki vida ile sabitleyeceksiniz
4-v 911 servo kollarının sağ taraftakini yarı yarıya kesmeniz kısatmanız gerekli

SONUÇ
buradaki amacım elimde varolan parçaları değerlendirip bir heliye daha sahip olmaktı ayrıca xtreme production ürünleri ile de upgrade yaptım özellikle xtreme flybar ile daha stabil bir uçuş yakalıyorum...LANDİNG SKİD KIRMAYA DA SON %p

KIRIMSIZ UÇUŞLAR :)

Gayet başarılı bir çalışma olmuş. Öncelikle zaten bunu düşünmek güzel, işte modelcilik budur :thumbup: