Spektrum DX7S

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar , Spektrum kervanına ben de katıldım.Gönül 8-9'ları da isterdi , ancak gerek özellikleri gerek fiyatı ile gayet uygun olduğu için bu da çok güzel bir kumanda bana göre.Bu kararı vermemde bana yardımı dokunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Forumda zaten yeterince unboxing videosu ve ilk yorumları olduğu için , kumanda hakkında pek birşey bahsetmeye gerek duymuyorum.Bildiğimiz Spektrum işte....Gelsin uçuşlar.... :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Spektrum DX7S

hayırlı olsun Hakan bey spektrum olsun çamurdan olsun 7 - 8 - 9 hepsi aynı işi görüyor ben hepsini kullandım fakat 9 da konuşma özelliği var değişik ama spektrum candır ve her türlü ayar kolaylıkla yapılıyor

Spektrum DX7S

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hayırlı olsun Hakan abi, güzel kumanda ;)
Sağol Rasim , öyle güzel videolar çektin ki , kararımı etkilemedi desem yalan olur...İmkanlar dahilinde hobiye devam... :saygilar:

Muammer Akbulut' Alıntı:
hayırlı olsun Hakan bey spektrum olsun çamurdan olsun 7 - 8 - 9 hepsi aynı işi görüyor ben hepsini kullandım fakat 9 da konuşma özelliği var değişik ama spektrum candır ve her türlü ayar kolaylıkla yapılıyor

Teşekkür ederim Muammer Bey , evet , siz bu kumanda ile başlamıştınız yanlış hatırlamıyorsam(yoksa Hitec miydi tam emin değilim ama şimdi Spektrum devam diyorsunuz..Bu sene bununla bir uçalım ,imkan dahilinde artık konuşanları ya da masaj yapan modelleri falan çıkarsa , ondan da almak nasip olur inşallah... :laugh: :saygilar:

Spektrum DX7S

Rasim Öztürk bu forumdan derhal uzaklaştırılması gereken bir üye ;D Hep cebimize zarar yazdırıyor . :halay:

Güzel kumanda ; hayırlı olsun. Ben de alalı 4-5 ay oldu daha kullanmak nasip olmadı köşebaşında yatıyor ; kullanılacağı günü bekliyor. :)

Spektrum DX7S

İbrahim HOPA' Alıntı:
Rasim Öztürk bu forumdan derhal uzaklaştırılması gereken bir üye ;D Hep cebimize zarar yazdırıyor . :halay:

Güzel kumanda ; hayırlı olsun. Ben de alalı 4-5 ay oldu daha kullanmak nasip olmadı köşebaşında yatıyor ; kullanılacağı günü bekliyor. :)
Teşekkür ederim İbrahim , birgün imkanın olursa Burdur'a çıkıvereceksin , çatır çutur uçacağız... :D Yazın o nemde Antalya zor olur.Çok yatırma derim. ;)

tamerkaymakci' Alıntı:
Abi güle güle kullan güzel kumanda :)
Sağol Tamer , modellerin , kumandaların en güzeli sizlerin olsun... :saygilar:

Spektrum DX7S

Hayırlı olsun Hakan, güle güle kullan. :halay: :yuppi:

Spektrum DX7S

İbrahim HOPA' Alıntı:

İrade testi yapıyorum diyelim biz ona ;D

Ben geçen yıl da bu kumandayı kullanıyordum, bu yıl yeniden başlayınca yine aldım aynısını. Kumandamda keşke şu özellik de olsaydı diyebileceğim hiçbir eksik olarak gördüğüm özellik yok. 6 kanal zaten yeterli, tabii autolevel fonksiyonu için de bir kanal kullanıyorum, 7 kanal yetiyor. Menüleri, kullanımı kolay. Mikro modellerimle de kullanıyorum. İmkanlar dahilinde en iyisi olsun deniliyor ya, orda masraf/israf durumuna da dikkat etmek gerekir. Her ihtiyacımı karşılıyorsa benim kumandam budur. Aslında ekstra kanala ihtiyaç duymasam DX6 da yeter.

Spektrum DX7S

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Hayırlı olsun Hakan, güle güle kullan. :halay: :yuppi:
Sağol Tevfik Abi , bu saatten sonra ekipman yapmaya çalışıyoruz işte :laugh: Maşallah Tevfik abi senin imza da gün geçtikçe güzelleşiyor....En iyisi en güzelleri senin olsun abiciğim... :saygilar:

Spektrum DX7S

Hayırlı olsun Hakan Abi :saygilar:

Ynt: Spektrum DX7S

Hayirli olsun Hakan abi :)

Spektrum DX7S

Hakan Abi hayırlı uğurlu olsun. :thumbup:

Bende sana katılıyorum abi bu saatten sonra gelsin artık uçuşlar. :halay: :halay:

Spektrum DX7S

Hakan bey, Tareq'in DX7 ile yaptığı ve Youtube'de milyon tane bulunan uçuşları hepimizin malumudur. Tareq kıvamındaki uçuşlarınızı izlememiz dileği ile beraber hayırlı olsun diyorum.