Spitfire mk8 (El yapımı Deprondan)

hocam ellerine sağlık çok güzel başarılı bir çalışma olmuş. :RCKolik:

Maşallah abi, çok güzel gözüküyor. Abi keşke boyamadığın yerleri koyu gri tonlarında boyasaydın, daha güzel olurdu bence ama genede ellerine sağlık. :saygilar:

Başlıkta depron falan deyince burun kıvırıp bakmamıştım. Şimdi uçağı görünce dibim düştü! Süper olmuş! :D

Sümer Yamaner' Alıntı:
Başlıkta depron falan deyince burun kıvırıp bakmamıştım. Şimdi uçağı görünce dibim düştü! Süper olmuş! :D

depron candır :D ,
uçağın uçuş videosunu koyamadım ama çok güzel uçdu, tek sıkıntı elimdeki iniş takımı zayıf oldugu için esneyip altını yere sürdü inerken, baya bir hızlı uçuyor havadada kanatlardaki açı dolayısıyla gerçekten güzel gözüküyor, bir arkadaşın bunu bana vereceksin duvarıma asıcam isteğini kıramadığım için şu anda arkadaşımın ofisinde duvarı süslüyor :D

Berke Karlı' Alıntı:
Maşallah abi, çok güzel gözüküyor. Abi keşke boyamadığın yerleri koyu gri tonlarında boyasaydın, daha güzel olurdu bence ama genede ellerine sağlık. :saygilar:

uçakda boya kullanmadım, word dosyaları hazırladım renkli olarak sonra onları yapışkanlı kağıda renkli çıktı aldım ve kesip yapıştırdım yani üzerindekiler basit wordde çizilmiş çizimler :D bide makas yardımı tabiki :p

Emeğinize sağlık, bende daha önce konuya bakmamıştım baştan sona inceleyince harika bir iş çıkardığınızı gördüm. :thumbup:

Volkan Güneş' Alıntı:
planı hazırlıyorum , yaparken bazı yerlerde hata yaptığımı farkettim, onları düzeltip yayınlarım tabikide.

volkan bey, planı ve maiden videosunu bekliyoruz. :saygilar:

Fotoğraflar görünmüyor güncelleme şansınız var mıdır ? şimdiden teşekkürler.

Oguzhan Serifoglu' Alıntı:
Fotoğraflar görünmüyor güncelleme şansınız var mıdır ? şimdiden teşekkürler.

oguzhan bey, resimler otomatik belli bir süre sonra silinmiş olabilir yüklediğim yerden, evden bulup tekrar yüklemeye çalışayım.

Volkan Güneş' Alıntı:
oguzhan bey, resimler otomatik belli bir süre sonra silinmiş olabilir yüklediğim yerden, evden bulup tekrar yüklemeye çalışayım.
Volkan resimler IMAGESHACK sitesinde imiş. Yıllarca düzgün şekilde çalışan firma 2 yıl önce tamamen ücretli hale geldi. Hal böyle olunca da ne yazık ki resimler silindi :-\

Planı da rica etsek. :islik: :saygilar:

anladım Mehmet, yazık olmuş güzel siteydi, evden bakıcam ilk fırsatta resim ve plana, hızlı resim ilemi yüklicez yeniden resimleri yoksa önericeğiniz başka site varmı?

Volkan Güneş' Alıntı:
anladım Mehmet, yazık olmuş güzel siteydi, evden bakıcam ilk fırsatta resim ve plana, hızlı resim ilemi yüklicez yeniden resimleri yoksa önericeğiniz başka site varmı?
Aynen öyle yazık oldu gerçekten de :-\ Benim özel bir tercihim yok şu aşamada. "Hızlı Resim" olabilir dediğin gibi.

malesef yapım resimlerini silmişim bilgisayarımdan bende, sadece uçuş öncesi çektiğim bitmiş halini gösterir resmi bulabildim, oda şu şekilde.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol