Tarot 450 Pro Toplama / Uçuş / Kırım

Hem hayırlı hem de geçmiş olsun . :) Gerçekten ucuza almışsınız :) . Umarım sorunsuz kırımsız kullanırsınız.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Rica ederiz ne yaptık ki Berkay :) Bu arada video olması gerçekten harika olmuş, ilk uçuş başkadır, merakla bekliyoruz :)

Bu arada konuyu 450 sınıfı bölümüne taşıdım ;)

Olur mu öyle şey abi v922 sizin sayenizde aldım ve kendimi geliştirdim :) Videoyu yükledim
DenizSERT' Alıntı:
Güzel bir model oldu keyifle topladım berkayda iyi besledi beni sağolsun :D Kuyruk pal tutucularını ters bağlamışım tam orayı toplarken berkay sürekli whatsaptan yazdıgından kafa gitmiş neyse mesut abi sagolsun hallettik. Gyroya %70 gain verdim ip gibi kalktı bende gec vakit oldugundan ellemedim halbüki titreyene kadar arttırmam ve stabil konuma çekmem gerekiyordu bunu yapmayınca haliyle ticktoka dayanmadı nası topladım bende bilmiyorum refleks olmuş :D tarot bunu hep yapıyor daha önce başkasının modelini hayrına ayarlıyordum invertte dişli sıyırdı zararda çıktım :lol:
Sana gelince Deniz 2 günde iliğimi kemiğimi kuruttun bi klon 450 parası yedin :lol: :lol: :lol: :lol: şaka yapıyorum kardeşim helal olsun eyww :)
Şunu tam anlamadım. Şimdi normal içerken (Idle-up falan açılmadan) havada durduk yere ana dişli mi sıyırdı :eek: Eğer öyle ise gerçekten tuhaf ve kötü.
Evet abi ıdle felan açık değildi hover yaparken birden dönmeye başladı ön tork tüp dişlileri sıyırmış.
Mehmet Karakaya' Alıntı:
Hayirli olsun .450 harika bir model .inan bugun alana sadece 450 ile gitti abartmiyorum 11 kere falan ucmusumdur :)

Sent from SpaceShipOne...
450 candır gerisi heyecandır :lol: :lol: :lol: Teşekkür ederim alışayım model 4s çakıp hart hurt 3d devam :) :)
talha gunes' Alıntı:
Hem hayırlı hem de geçmiş olsun . :) Gerçekten ucuza almışsınız :) . Umarım sorunsuz kırımsız kullanırsınız.
Çok teşekkür ederimm :)

Berkay gece uçuşu yapanı gördümde model üzerinde kamera ışığıyla aydınlatma ile yapanı hiç görmemiştim, dünya da bir ilk oldunuz bence. :lollol: :lol:

Ama anlıyorum sizi insan sabredemiyor. :laugh: Bir diğer taraftanda iyiki hava karanlıkmış diyorum. Çünkü aydınlık olsa sen modeli yükseltecektin ve auto rotation dişlisi sıyırınca kazayı bu kadar ucuz atlatma şansın olamayacaktı büyük ihtimalle. Her işte bir hayır vardır diye boşuna demiyorlar. :laugh:

Gündüz yağtın bir uçuş videonu da bekliyoruz ilk fırsatta. %p

Türker Akgün' Alıntı:
Berkay gece uçuşu yapanı gördümde model üzerinde kamera ışığıyla aydınlatma ile yapanı hiç görmemiştim, dünya da bir ilk oldunuz bence. :lollol: :lol:

Ama anlıyorum sizi insan sabredemiyor. :laugh: Bir diğer taraftanda iyiki hava karanlıkmış diyorum. Çünkü aydınlık olsa sen modeli yükseltecektin ve auto rotation dişlisi sıyırınca kazayı bu kadar ucuz atlatma şansın olamayacaktı büyük ihtimalle. Her işte bir hayır vardır diye boşuna demiyorlar. :laugh:

Gündüz yağtın bir uçuş videonu da bekliyoruz ilk fırsatta. %p
:lol: :lol: :lol: Doğru söylüyorsun abi gündüz olsaa ooo ben invert bile denerdim :) Hafta sonu gene uçarım ben çekerim video :)

Berkay35' Alıntı:
Ben korkudan Deniz ters çevirme tamam yeter bu kadar gibi sözler hahahah
Senin de dediğin gibi Invert geçen Deniz, ama sancısını çeken sen olmuşsun :laugh:
2. videoda, görebildiğim kadarı ile :D , ilk denemeye göre oldukça başarılı :thumbup: Bakalım gündüz çekilen video performansın nasıl olacak ;)

Şaka bir yana V922 ve sim çalışmasının sonuçları bariz şekilde ortada. Tekrar tebrik ederim Berkay %p

Senin de dediğin gibi Invert geçen Deniz, ama sancısını çeken sen olmuşsun :laugh:
2. videoda, görebildiğim kadarı ile :D , ilk denemeye göre oldukça başarılı :thumbup: Bakalım gündüz çekilen video performansın nasıl olacak ;)

Şaka bir yana V922 ve sim çalışmasının sonuçları bariz şekilde ortada. Tekrar tebrik ederim Berkay %p
Aynen abi özellikle v922in faydası çok. Bu haftasonu tekrar toplayıp uçarım :)

Re: Tarot 450 Pro Toplama / Uçuş / Kırım

Vay Berkay Helal cok gecmisini bilmiyorum ama deniz konusmalarindan ilk defa kullanuyormussun hissi aldim .baya guzel ucurdun harika .hold tam zamaninda bravo paniksiz hemde .

Bu arada Tarot disliler gayet saglamdir .Yani ben 4s setupta Tarot disliler var.

Gear mesh olabilir konu dislilerin rulmanlarina bir bakiverin .tabi uretimden de kaynaklanabilir .

Sent from SpaceShipOne...

Saol abi :) Evet abi bu ilk 450 deneyimim :) Haftasonu her şeyini kontrol eder yaralarını sararız :)

Berkay whatsapp ile mesajlaştığımızdan burda yeni gördüm konuyu :) Tekrar hayırlı olsun tebrikler :) Mehmet abi bu Berkay benide heliye geçircek model yapılırken durmadan resimleri attı bana kıskandım :D Çoğu kişide olan her beğendiği modeli istemek bende de var. Geçen sbach 342 diyordum şimdi 450 sınıfı heli :D (2 sene sonra olabilir)

Kadir Kurt' Alıntı:
Berkay whatsapp ile mesajlaştığımızdan burda yeni gördüm konuyu :) Tekrar hayırlı olsun tebrikler :) Mehmet abi bu Berkay benide heliye geçircek model yapılırken durmadan resimleri attı bana kıskandım :D Çoğu kişide olan her beğendiği modeli istemek bende de var. Geçen sbach 342 diyordum şimdi 450 sınıfı heli :D (2 sene sonra olabilir)
eyw kardeşim :) heli candir :)

Kadir Kurt' Alıntı:
Çoğu kişide olan her beğendiği modeli istemek bende de var. Geçen sbach 342 diyordum şimdi 450 sınıfı heli :D (2 sene sonra olabilir)
O kadar moralini bozma Kadir, maalesef bu huy az ya da cok hepimizde var :'( :D

Aynen herkesde az ya da çok o huy var napalım bizde elimizde olmayan modellerin videosuyla yetinelim :D Berkay videoların devamını bekliyoruz :)

Kırımmm varrr :) Bugün uçuşa gittik ben 2 pil sağsalim uçtum indirdim. 3. pil Deniz ver derdi bi kontrol edeyim hover felan bişiler yapıyordu birden model düştü .) Hava da motor durmuş sanırım sebebi de alıcımız biraz dandikti ondan :) Kırım raparu : Main blade kırıldı , feathering shaft yamuldu ve main gear sıyırdı onları da sağolsun Uğur abi verdi model tekrar haftaya havada :) :)