Tek Rakibim Amerikan Donanması! :D

Mahallemizin delisi bu modeli bitirip, 10 günde yüzer hale getirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Dün gece ikinci parti detay parçalarının basımı çuvalladı, tam çuvallama öncesi şöyle kuzey-batı istikametinden nazar barındıran bir ışıma geldi gibi hissettim ama yanılıyor da olabilirim :evil::p

Ben de bu parçaları da iki yeni gruba ayırdım ve her ikisini farklı parametrelerle, çuvallama nazarını geri püskürtecek bir düzenle yeniden baskıya verdim. İlk partide burundaki top, ırgat ve ön yakın savunma sistemi vardı:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İkinci parti için gece dayanacak halim kalmamıştı, onları da sabah bastırdım, bu baskıda sadece hedef takip radarlarının çanakları ve ayakları vardı:

İşe gitmeden önce bir anteni monte edecek fırsatım oldu, çanağı ayağa yapıştırıp sonra her ikisini birden gemideki yerine yapıştırdım.

Diğer iki anten de bu şekilde monte edilip yerlerine yapıştırılacaklar (bakın burada yapıştırılmışı var :lol:)

Son düzenleme:
Nasıl yani? Sen tüm bunları yaparken bir de işe mi gidiyorsun? Ben işten atıldın, istifa ettin, ev karantinasındasın ya da yıllık izinde olduğunu düşünüyordum...

Ben bir işte çalıştığını düşünmüyorum :lol::lol:
Yanlış hatırlamıyorsam @Sumer Yamaner 'ın dediği gibi miras yiyor olabilir :lol::lol:

Nasıl yani? Sen tüm bunları yaparken bir de işe mi gidiyorsun? Ben işten atıldın, istifa ettin, ev karantinasındasın ya da yıllık izinde olduğunu düşünüyordum...

Yok iş devam ediyor :) ama okullar kapandığı için evden biraz daha geç çıkabiliyorum, gece de daha geç yatabiliyorum. önümuzdeki hafta işyerinin kapanması söz konusu, kapatmazlarsa da ben izin alabilirim. Okullar kapalı evde hanım tek başına kahramanca savaşıyor ama sürdürülebilir bir şey değil bu, desteğe ihtiyacı olacak :)

Ev karantinası durumu olursa diye de stoklarımı güçlendirdim:

Yok iş devam ediyor :) ama okullar kapandığı için evden biraz daha geç çıkabiliyorum, gece de daha geç yatabiliyorum. önümuzdeki hafta işyerinin kapanması söz konusu, kapatmazlarsa da ben izin alabilirim. Okullar kapalı evde hanım tek başına kahramanca savaşıyor ama sürdürülebilir bir şey değil bu, desteğe ihtiyacı olacak :)

Ev karantinası durumu olursa diye de stoklarımı güçlendirdim:

Psikolojimizle oynama artık yeter :lollol:
:lollol::lollol:

Millet karantina için makarna, un.... alır, bizim kardeşimiz model stokluyor ;D:lollol:

Bizde işin o kısmına hanım bakıyor :) olay daha sadece çindeyken bile “bu iş bu kadarla kalmaz” diyerek hazırlıklara başlamıştı, kimsenin hakkını gasp etmeden ufak ufak sağlam stok yaptı, hatta olası ekstrem senaryoları falan da düşünerek pişmiş hazır yemekler yapıp derin dondurucuya attı. Umarım asla kimseye gerekmez ama olursa iki aydan fazla yetecek gıda ve temizlik ürünleri stokladı evde (maketçi stokçudur görünüşe göre maketçi eşi de stokçu olabiliyormuş :evil:)

Ustam tamam , kolonya , makarna falan panik yapmamışsın da , bu stoklar sana bir hafta bile dayanmaz ki :evil:
Sana daha oyalayıcı bişeyler lazım , mikro Md500 imalatı falan gibi yani :p

:) bu maketler stoğa en son girenler sadece :) buzdağının suyun altında kalan kısmı var daha :)

Ama mikro md-500’ün sırası geliyor çok az kaldı. Hatta o mereti bu destroyerin helipadine indirip kaldırabilir miyim diye düşünmeye başladım ?

Bitti...

Bitti...

Bu kadar kısa sürede..... maşallah ?? Çok güzel olmuş. Eline sağlık abi.

Denizlerin sakin. Puruvan neta, rüzgarın kolayına olsun.??