Tespit ve Önerileriniz: 06.12.20 Güncellemesi

Mehmet abi üyelerin çevrimiçi sürelerinin istatistiğinin ekranını artık göremiyor muyuz ? Ben hep bakardım kim ne kadar çevrimiçi süresi var filan diye :)

Yeni mesajlar kısmındaki konu başlıkları kalın-kırmızı yerine sadece kırmızı olsa, neler yeni kısımdaki gibi, nasıl olur?

Birde cevap yazma kısmında önizleme butonunu göremedim :saygilar:

Mehmet abi üyelerin çevrimiçi sürelerinin istatistiğinin ekranını artık göremiyor muyuz ? Ben hep bakardım kim ne kadar çevrimiçi süresi var filan diye :)
Evet bunu izlediğini hatırlıyorum Mehmet. :) Ama bu özellik forum platformu SMF ilken vardı. Xenforo da bu özellik hiç olmadı ;) Adamlar gereksiz sorgu ile forum performansını düşürmek istemiyorlar diye düşünüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet ÖZER
Yeni mesajlar kısmındaki konu başlıkları kalın-kırmızı yerine sadece kırmızı olsa, neler yeni kısımdaki gibi, nasıl olur?
Ana sayfadaki forum istatistikleri listesinde "Yeni Mesaj" olan konular kalın-kırmızı yerine kırmızı gözükecek şekilde revize edilmiştir. Sanki böyle çok daha güzel oldu :) Öneri için teşekkürler @Kadir Kurt %p

Ana sayfadaki forum istatistikleri listesinde "Yeni Mesaj" olan konular kalın-kırmızı yerine kırmızı gözükecek şekilde revize edilmiştir. Sanki böyle çok daha güzel oldu :) Öneri için teşekkürler @Kadir Kurt %p
Ben teşekkür ederim Mehmet abi :) Bence de böyle çok daha güzel oldu. :thumbup:

Mehmet abi,

Bende "Cevap Yaz" kısmındaki emojilerin bazılarından 2 adet çıkıyor. Sanırım sola en son kullanılanları ekliyor, yerini değiştirmiyor.
Problem değil ama tespit. Dikkatimi çekti.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bende "Cevap Yaz" kısmındaki emojilerin bazılarından 2 adet çıkıyor. Sanırım sola en son kullanılanları ekliyor, yerini değiştirmiyor.
Problem değil ama tespit. Dikkatimi çekti.
Aynen öyle kardeşim. Sol tarafta "Şapkalı Adamdan" önceki tüm emojiler daha önce yeni kullandığın emojiler. Daha kolay erişim için ön tarafta gösteriliyor ;)

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Mehmet bey, ellinize sağlık.
Başka sayfalarda olmayan (benim pc de mi sorun var diye test ettim ama değil) copy/ paste yaparken 3-5 saniye geç cevap veriyor.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Mehmet bey, ellinize sağlık.
Başka sayfalarda olmayan (benim pc de mi sorun var diye test ettim ama değil) copy/ paste yaparken 3-5 saniye geç cevap veriyor.
Teşekkürler abi.

Tam olarak nasıl bir geçikme yaşıyorsun anlamadım ama az önce ben test ettim. Gerek cop/paste gerekse cümle içinden "alıntı" yaparken ben herhangi bir geçikme göremedim abi :rolleyes:

Teşekkürler abi.

Tam olarak nasıl bir geçikme yaşıyorsun anlamadım ama az önce ben test ettim. Gerek cop/paste gerekse cümle içinden "alıntı" yaparken ben herhangi bir geçikme göremedim abi :rolleyes:
Mehmetcim mause sag klik yapıp menü penceresinin açılması gerektigi zaman 3-5 saniye sürüyor. Belki sorun bende de olabilir. Başka sayfalarda pek olmadı ama tam bilemiyyorum.

Eline sağlık Mehmet abi, yeni değişik ve özellikleri ben şahsen çok beğendim. :bravo: Yeni özelliklerin yanında değişen ikonlar, fontlar, puntolar da gayet hoş görünüyor gözüme :heartxf: :RCKolik: