trex 450 batarya giriş yeri

 • Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

  Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

baral76

Çalışkan Uye
Katılım
7 Şub 2013
Mesajlar
690
Tepkime puanı
332
Yaş
44
Konum
ankara
İlgi Alanı
Hepsi
1 kaç gün önce aldığım trex in batarya girişi sizce yerinde bi tuhaflık yok mu ? Aşağıdaki resimde TREX 450' nin batarya bağantı yeri ters değil m ? Düzeltme işlemini nasıl yapmalıyım ?

[attachimg=1]
 

Ekli dosyalar

 • trex 450.jpg
  trex 450.jpg
  34.4 KB · Görülme: 54

Mehmet Kucuksari

Administrator
Katılım
4 Eki 2012
Mesajlar
34,230
Tepkime puanı
40,363
Yaş
48
Konum
Kocaeli
İlgi Alanı
Heli
Ynt: trex 450 batarya giriş yeri

Barış Bey,

Hatırladığım kadarı ile siz bu kiti RTF (Ucmaya Hazır Kit) olarak aldınız, kumandası, şarj cihazı dahil. Muhtemele aldığınız kitte bu :Motoru yol veren ESC dediğimiz elektronik 2 şekilde yerleştirmek mümkün. Biri sizde olduğu gibi ESC'yi Batarya altına saklamak, diğeri ise ESC helinin yan tarafına monte etmek.

Yani sizdekinin yerleşimi yanlış değil. Şu aşamada uçmaya hazır tüm ayarları yapıldığı için bence hiç değiştirmeyin. Zira motoru da sökmeniz gerekecek. Zaten bazı arkadaşlar daha derli toplu olduğu için bunu tercih ediyorlar. Bunun sadece küçük tek bir sakıncası var, diyorlar, o da ESC yazın biraz daha fazla ısınabiliyor muş. (Tam emin değilim ama :) )

Özetle bu şekilde kullanın. İlerde, ki inşallah cok sonra olur, bir kırım sonrası tüm kiti elden geçirirken isterseniz o zaman ESC dışarı alırsınız.

Aşağıdaki resim TREX 450 PRO Manual alınmıştır.

[attachimg=1]
 

Ekli dosyalar

 • ESC Yerlesim Alternatifleri.jpg
  ESC Yerlesim Alternatifleri.jpg
  40.7 KB · Görülme: 44

Benzer konular