Trex 700N el yapımı kamera mount

Onelge86

Uye
Arkadaşlar vibrasyonu önlemek için elimde bulunan quard frame ile çalışma yaptim sizlerle paşlakmak istedim , sizce vibrasyonu azaltabilirmi bu çalişma?
Tamamen karbondan yaptım kamera mount buldum yarın oda geliyor inş güzel çalışma olmuştur :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Trex 700N el yapımı kamera mount

Muharrem galiba bir çekim işi var, öncelikle hayırlı olsun ;)

Kamera mount işine gelince. Valla özellikle Türker ve benim hep aklımızda olan ama bir türlü ucundan daha bılaşamadığınız bir konu :embarras: O yüzden şahsen ben senin bildiğin genel detaylardan çok farklı bir şey bilmiyorum ne yazık ki :-\

Ama gelişme ve sonuçlarını burada paylaşmanı ve bizleri hiç bilmediğimiz bu konuda aydınlatıp, yaşadığın tecrübeleri paylaşmanı bekliyoruz %p

Muharrrem ben bu işten anlamam, ama düşünce gayet güzel bence. %p

Herşeyden önce tam bir modelci işi olmuş; yaratıcı ve çalışan birşey yapmışsın. :bravo:

Sonucun ne olacağını öngörmek çok zor. :rolleyes: Herşey havada belli olacaktır.

Buradaki en kritik konu amorsitörün sertliği olacaktır diye düşünüyorum.

Sonucu merakla bekliyoruz.

Resimleri yükleyemedim, inanılmaz beyin fırtınası ve telefon trafikleri yaşıyorum bu konu hakkında :)

Edindiğim bilgileri uygulayıp sonuçları iyi kötü paylaşacağım .

Bu bi gerçekmiş heli fpv sistemlerinde amartisör olmazsa olmazmış bende revo aracımdan söktüğim amartisörü kullanacam.

Yeni kamera mount yarın veya diğer gün elimde olur sonuçları paylaşacağım inş iyi bi model çıkar :)

Muharrem inan en az senin kadar biz de heyecanla sonuçları bekliyoruz %p Inşallah çok fazla uğraşmadan güzel bir sonuç alırsın. Biz de bu vesile ile hep yapmak isteyipte bir türlü nasip olmayan heli ile çekim konusunda az da olsa senin paylaşımların sayesinde bir fikir sahibi oluruz :thumbup: