[Urun]: HK'dan Güzel ve Büyük bir Sırt Çantası : TrackStar Vehicle

Hayırlı olsun abiler valla çok iyi oldu paylaşmanız.Sahaya çıkarken onu alayım,bunu alayım,malzeme çantasını aldık mı ? piller nerede :rolleyes: Devreler yanıyordu bu paylaşım iyi oldu teşekkürler :saygilar:

Teşekkürler arkadaşlar. Video yükleniyor :thumbup: Bu arada resimleri paylaşalım :halay:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yanlara toplamda 8 pil (5000 mah, 6s) ve bu görülene ilave 1/3 kadar daha malzeme alabiliyor :thumbup:

Videonun yüklenmesi biraz uzun sürdü kusura bakmayın arkadaşlar %p

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kral abim videoda benide dusunmus. :halay: Ellerinize saglık abi :saygilar:

Süpersin abi :D Şimdi bi tane revo çantası, bi tane bundan, kumanda kılıfı vardı zaten, piller tamam, termos bile giriyor. Tamam o zaman. :D

Abi süper tanıtım olmuş ellerinize sağlık :thumbup:

Ufak bir tavsiyem var, kumanda çantasını en alta değil de en üste koymanı tavsiye ederim genel kullanım sırasında,

güzel günlerde kullan inşallah :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Emre bence hemen Rasimle beraber sipariş geçin hic beklemeden :)

Emre abiyi can evinden vurdun bu çanta konusuyla Mehmet abi ;D

Benim araziye çıkışlarım nispeten pratik aslında. Şöyle ki;

* Yanıma aldığım model haricinde, iki adet 5000mah lipom var ve belki bir tane de ayar için daha düşük lipo alıyorum (6s 2700mah)... Bunlar şunun içinde ( )

* Şarj aleti 300W reaktor (140x95x27mm), güç kaynağı 350W (165.5 x 111 x 50.5mm), ec5 paralel board (ölçüleri yok aklımda ama küçük bişey)...

* Kamera canon legria hf r606 (53 x 58 x 116 mm)...

Tüm bunları modelin alt tarafına yerleştiriyorum çantaya... Apartmanda asansör 8 kişilik. 550 model çantasının içinde rahatça giriyor yatay olarak, ve olduğum yerde rahatça dönebiliyorum (manual pirouette) :D

Bir de kumanda çantam var, onun içine de kumanda haricinde şunları da yerleştirecek kadar yer var;

* Kumanda askısı
* Loctite, Optilube, Silikon Gres
* 2 takım topro alyan, yıldız uç tornavida, bir kısım ziptie
* Açı ölçer, esc program kartı vesaire...

**Tablet ihtiyacım yok, laptop ihtiyacım yok. Ayarlar kumandada.
** Çay sevemiyorum, termosa da gerek kalmıyor haliyle...

Şimdi şöyle bir durum var; ben modeli evde 600 çantasının içinde tutuyorum, ama araziye çıkmak için uygun boyutlarda değil. Biraz daha model çantası formunda olan protos zamanından kalma bir 500 çantası var. Kuyruk ucu dışarda olacak şekilde araziye onunla çıkıyorum ve lipo, şarj ekipmanı ve kamerayı da içine alabiliyor rahatlıkla. Ama görüntü olarak biraz çakma bir durum var ve boyutları 1100L*250W*400H tarzında, model heli formunda bir taşıma çantasına ihtiyacım var. Model ve kumanda çantası yeterli özetle benim için.

700, 800 boyutlarında işler daha zor, hem gereken şarj ekipmanı büyüyor hem de lipo sayısı ve toplam ağırlık artıyor. 550 edin diyorum Emre abiye, aynı keyfi vermiyor diyor. İyi o zaman taşı diyorum ben de ;D

Mehmet abi tekrar elinize sağlık , çanta cidden çok büyükmüş :D

Teşekkürler arkadaşlar :thumbup: İhtiyacı olan için güzel bir seçenek :halay: Umarım sipariş verip alan / alacak olan arkadaşlar en az bizim kadar memnun kalırlar :RCKolik:

video için teşükkürler abicim.
bildiğin çanta kuyu gibi ne versen gidiyor içine :laugh:
güle güle kullanın :thumbup:

;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bak ya adam üşenmemiş 5 dak video çekmiş :laugh: ;D İzleyelim bakalım neler demiş, neler çekmiş :lol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bak ya adam üşenmemiş 5 dak video çekmiş :laugh: ;D İzleyelim bakalım neler demiş, neler çekmiş :lol:
Sana laf atmış abi. :laugh:

" Öyle dana kadar 800'lük model alırsan, V-Controller değilde Spektrum kumanda kullanıp yanında laptop / notebook taşırsan trailer da alsan yetmez. " diyor. :lol: :lol: :lol:

Ben olanı söylüyorum ;D

Bu arada Gaui x3 ayar videosunu bekliyoruz... Hala... :)

Türker Akgün' Alıntı:
Sana laf atmış abi. :laugh:

" Öyle dana kadar 800'lük model alırsan, V-Controller değilde Spektrum kumanda kullanıp yanında laptop / notebook taşırsan trailer da alsan yetmez. " diyor. :lol: :lol: :lol:
Ben hiç üzerime alınmadım Türker'im :laugh: ;D Bu arada Emre'ye de gönderme yapıyor " Ben Taplet kullanmıyorum" diye :lollol: :lol:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben olanı söylüyorum ;D Bu arada Gaui x3 ayar videosunu bekliyoruz... Hala... :)
Birazdan yayınlarım, konu hazır :D

Bu arada 2 tane, özellikle biri bomba Vbar NEO konusu gelecek, pek yakında :thumbup: Gerçi Vbar Control pek etkilemeyecek ama bizler için "bomba" diyeyim :lol: