[Urun]: HK'dan Güzel ve Büyük bir Sırt Çantası : TrackStar Vehicle

Türker Akgün' Alıntı:
Sana laf atmış abi. :laugh:

" Öyle dana kadar 800'lük model alırsan, V-Controller değilde Spektrum kumanda kullanıp yanında laptop / notebook taşırsan trailer da alsan yetmez. " diyor. :lol: :lol: :lol:

Aslında ben goblin, spektrum kumanda ve laptop ile Rasim kadar pratik olarak ucusa gidebiliyorum. ;D

Arda Erkan' Alıntı:
Aslında ben goblin, spektrum kumanda ve laptop ile Rasim kadar pratik olarak ucusa gidebiliyorum. ;D
Eveeeet Arda topu göğsünde yumuşatıyor ve topu..... :lollol: :lol:

Hayırlı olsun Mehmet abi valla bu hobinin ayrı bir keyif veren noktası bu çantalar hep ilgimi çekmiştir :thumbup:

Laptop ne iş yaa, algoritma mı yazıyorsunuz, mailleri mi kontrol ediyorsunuz? Hobi bu arkadaşlar, işten güçten sıyırın biraz kendinizi :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Laptop ne iş yaa, algoritma mı yazıyorsunuz, mailleri mi kontrol ediyorsunuz? Hobi bu arkadaşlar, işten güçten sıyırın biraz kendinizi :D
Çııkkk, bu olmadı, beğenmedim :(p :lollol: :lol:

Zaten laptopu da eklersek Rasim "kadar" pratik olarak uçuşa gidebiliyorum demiş Arda, aslında bana laf düşmez bundan sonra :laugh:

Şaka bi yana kim neye ihtiyacı varsa alır yanına zaten, önemli olan elimizden geldiğince çok uçuşa gitmek, keyfini çıkarmak... Ekipmanların, yüklerin; asıl amacımıza limon sıkmaması, baltalamaması... İsteyen laptop alsın, isteyen termos, ihtiyaca göre de çantasını alsın, mutlu olsun :)

Bu hepimizin problemi aslında ;)

Ben nitro heli kullanırken kumanta + tek ekipman çantasına düşebilmek için kocaman bir alet çantasına yakıt, starter, akü , alet edevat vs. koyuyordum. 25kg filan oluyordu çanta ağırlığıyla, tam eziyetti yani :lollol:

Benim için kıstas tek seferde arabaya inebilmek :rolleyes: Geçenlerde sırf bunun için uğraştım askı yaptım kumanda çantasına, şimdi boynuma asıp iki elime de iki modelle inebiliyorum. Sadece gobline bezden çanta yapacağım o kaldı.
Ama 700 filan girince işe tek seferde zor olur heralde evden çıkmak :eek:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Zaten laptopu da eklersek Rasim "kadar" pratik olarak uçuşa gidebiliyorum demiş Arda, aslında bana laf düşmez bundan sonra :laugh:

Şaka bi yana kim neye ihtiyacı varsa alır yanına zaten, önemli olan elimizden geldiğince çok uçuşa gitmek, keyfini çıkarmak... Ekipmanların, yüklerin; asıl amacımıza limon sıkmaması, baltalamaması... İsteyen laptop alsın, isteyen termos, ihtiyaca göre de çantasını alsın, mutlu olsun :)

Rasim bende senin gibi çay içmeyi sevmiyorum pek arada götürüyorum. Fırsat bulunca bende paylaşırım.. :D

Ekipmanların, yüklerin; asıl amacımıza limon sıkmaması, baltalamaması.. ama bu dediğin çok doğru kesinlikle.

:saygilar:hayırlı olsun mehmet abi türker abi yeni çantalarınız 1 kişi bulsam bende almayı düşünüyorumm güle güle kullanmayı nasip etsin ALLAH :RCKolik:

700 sınıfı model ile pratik olarak uçuşa nasıl gidilir ? :D Videosu yükleniyor o zaman :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:

Ben genelde Burak'ın çektiği uçuş videolarını kendim için hafıza kartından aktarıyorum. ;D Nadir olarakta ayar yapıyorum :D

Arda Erkan' Alıntı:
700 sınıfı model ile pratik olarak uçuşa nasıl gidilir ? :D Videosu yükleniyor o zaman :laugh:
Hadi merakla bekliyoruz biz de :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diğer konuya eklendi.:)

Hemen izleyelim o zaman :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Laptop için videoda ayar maksatlı götürüyorum demiş abi, ben izledim :laugh:

Bu arada aküden şarj bizde pek tat vermiyordu ama kaç A basılabiliyor Arda?