[Urun]: Mikado VBar Control -- Kutu Açılımı / Bağlantı / Güncelleme / Uygulamalar

Hayırlı olsun Rasim abi , güzel pirolarda funnellarda kullanman dileğiyle :RCKolik:

Evettt sonunda beklenen an geldii rasim farklılığını ortaya koyarak alman mikado sevenleri daha bir çok heveslendirecek gibime geliyor.
kumanda & model birbiri ile çok uyumlu olup süper hareketler bekliyoruz pallerin yere değmesin :RCKolik: ailesine bir mikado daha eklendi.
hayırlı olsun rasim güle güle kullan. :bravo:

Rasim hayırlı olsun, bundan sonra Mikado serüveni başlıyor. :bravo: :halay:

Başka bir dünyaya gireceğiz hep birlikte, şimdilik sen oyuncu bizler seyirci olarak. :laugh:

Takipteyiz. :RCKolik:

Rasim hayırlı olsun güzel günlerde güle güle kullan...

[Urun]: Mikado VBar Control -- Kutu Açılımı / Bağlantı / Güncelleme / Uygulamalar

Herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım :saygilar:

İlk mesajda eksik video da tamamlandı, eklendi. İlk defa kendim keşfederken bi taraftan da kayda aldığım için anlattığım şeylere tam bi hakimiyet yok, kusura bakmazsınız. Beraber keşfedelim istedim :laugh:

Vsim için real flight kurdum yeniden. (format atmıştım pc ye) Kanal atamaları falan netleştireyim derli toplu bir video çekerim. Şimdi lehim işleri montaj işleri bekler :)

Mordo abi ayrıca teşekkür ederim, ben de aslında bir çemberin içindeyim. Yeni birşey yok, dünyada kullanılan ürünler, ülkede sınırlı oranda yer bulabilmişler. Zamanla daha geniş bir kitleye ulaşacaktır...

Rasim hayirli olsun :thumbup: Benimde cok begendigim bir kumanda :)

Rasim hayırlı uğurlu olsun sonunda kavuştun yeni kumandana, güzel, kırımsız, cefasız günlerde sefasını sürersin umarım. En iyi şekilde hakkını vereceğinede eminim :saygilar:

Rasim çok güzel bir kumanda, umarım güzel günlerde kullanırsın :thumbup:

Uygulama şeklinde birşeyler yüklenmesini de çok merak ediyorum, takipteyim :RCKolik:

Rasim hayırlı olsun yeni kumandan güzel günlerde kullan. Takipteyim.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Hayırlı olsun , Güle güle kullan .güzel kumanda %p

Hayirli olsun rasim iyi gunlerde kullan

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kumandayi Yerinde incelemek ve Cumartesi yapilacak Maiden ucusunu izlemek amaci ile RCKOLIK temsilen Eskisehirdeyim arkadaslar :halay: :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kumandayi Yerinde incelemek ve Cumartesi yapilacak Maiden ucusunu izlemek amaci ile RCKOLIK temsilen Eskisehirdeyim arkadaslar :halay: :RCKolik:
Cumartesi maiden ucusumu varmis?☺

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[Urun]: Mikado VBar Control -- Kutu Açılımı / Bağlantı / Güncelleme / Uygula...

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Cumartesi maiden ucusumu varmis?☺

Valla var dediler Mevlüt :) Yoksa kandırıldim mı :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

[Urun]: Mikado VBar Control -- Kutu Açılımı / Bağlantı / Güncelleme / Uygula...

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla var dediler Mevlüt :) Yoksa kandırıldim mı [emoji38]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yok Mehmet abi espri yaptim var dedilerse mutlaka vardir☺