[Urun]: Mikado VBar Control -- Kutu Açılımı / Bağlantı / Güncelleme / Uygulamalar

[Urun]: Mikado VBar Control -- Kutu Açılımı / Bağlantı / Güncelleme / Uygula...

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Yok Mehmet abi espri yaptim var dedilerse mutlaka vardir☺

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de saka yaptım zaten Mevlüt. Ama Nasipse Cumartesi sabahı oradayim. Hızlı tren biletini aldım az once :)

Bu arada konuyu dağıttık, azıcık toparlayalım. Nette gördüğüm guzel bir resmi paylaşayım :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

[Urun]: Mikado VBar Control -- Kutu Açılımı / Bağlantı / Güncelleme / Uygulamalar

Patron tatilde de boş bırakmıyor :laugh:

Neyse montaj ayar bugün yarın bi arada hallederim, nasılsa 2dk.lık iş :p

Bu arada 2. mesaja şimdilik kumandaya yüklediğim uygulamaları ekledim. Haklarında bilgi zamanla verilecek.

Hayırlı olsun mesajlarını ileten arkadaşlara da ayrıca teşekkürler :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kumandayi Yerinde incelemek ve Cumartesi yapilacak Maiden ucusunu izlemek amaci ile RCKOLIK temsilen Eskisehirdeyim arkadaslar :halay: :RCKolik:
Bütün forumun aklı Eskişehir'de kaldı, hal böyle olunca Mehmet abi olay inceleme olarak devreye girdi. :laugh: :lollol: :lollol:

Duydu 4 gün tatil var, hemen içtimayı topluyor ;D

Biliyor gelmezse yatacağımızı :embarras:

Vbar Control kullanıcıları olarak sizi masrafa sokmak istemem ama ;

:laugh: :laugh:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Vbar Control kullanıcıları olarak sizi masrafa sokmak istemem ama ;

Sence Rasim bunu görmemiş olabilir mi Doğukan :lol: Bu arada ne o fiyat, $87 ?? Valla Mikado, Goblin daha çook öpüyor adamı :lollol:

Ben bunları zaten hep takipteyim, yine de ilgin için çok teşekkür ederim Doğukan :)

İster fastlad olsun, ister mikado-heli.de yani kendi sitesi olsun, fiyat aynı kapıya çıkıyor.

Bu çanta çok şık olmakla birlikte, alüminyum çanta seçeneği de var. 52 dolara... Yani 150 lira falan...

Kargosu da var tabii ama 200 liranın biraz üzerine gelir gibi... Koçtaşta da alüminyum çantaların maşallahı var, hiç 100 liranın altına düşmüyor.

Ben şimdilik beklemedeyim. Tamamen duygusal :)

DJI kullanıcıları heliye merak sararsa diye, Arctic White çıkıyor.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şeker gibi olmuş, çok güzel :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
DJI kullanıcıları heliye merak sararsa diye, Arctic White çıkıyor.

Şeker gibi olmuş, çok güzel :)
Beğenmedim beyaz Kir gösterir :lollol: :lol:

Çanta unboxing...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arkadaşlar bu v bar neoyu neden görmüyo pc deki program kafayı yicem

Korsana karşı koruma maksadıyla lisans anahtarı fonksiyonu eklenmiş durumda... Ayar için bağlanmış Vbar için PC yazılımının lisanslanmış olması anlamına geliyor. Aksi takdirde bağlantı kuramayacaktır.

1. VBar Control Manager'ı indirin ve kurun.
2. Mikado ID niz ile adresine kullanıcı girişi yapın.
3. VBar'ı güncelleme için bağlayın. (önce usb, sonra enerji)
4. VBar Neo'yu hesabınıza kayıt edin. (gerekirse de güncelleyin)
5. VBar Neo'dan enerjiyi kesin, usbden çıkarın.
6. Aygıt listesinden keyfile'ı indirin (My V-Devices -> Administration -> My Devices)
7. İndirdiğiniz dosyayı Vbar Control Manager'a taşıyın (kopyala yapıştır).
(c:/program_files(x86)/VBarControl) (MAC: VBar uygulamasına sağ tıklayın, Paket içeriğini görüntüle'yi seçin, "Put KeyFile Here" linkini takip edin, keyfile'ı oraya yapıştırın.)
8. PC yazılımını başlatın.
9. VBar'ı bilgisayar kullanımı için bağlayın. (usb ve sonra güç)
10. Bağlantı yoksa, PC kontrol paneli, sistem, aygıt yöneticisi yolunda NEO nun orada bir usb aygıtı olarak bağlı olduğundan ve sürücüsünün güncellenmiş olduğundan emin olun. Güncel değilse, yukarıdaki yönergeleri takip ederek sürücüsünü güncelleyin.

Dikkat:

** Her lisans keyfile dosyası kullanıcının bütün NEO lisanslarını içerir. Yani yeni bir NEO eklemek, yeni bir keyfile edinmek ve eskisinin üzerine yazmak anlamına gelir.
** Her zaman önce PC yazılımını çalıştırın. Sonra Neo'yu bağlayın ve enerji verin. Aksi takdirde, anahtar doğrulama işlemi yapılmayacak ve ayarlar geçerli olmayacaktır.

Driver yükleme de adım adım fotolar eşliğinde var konuda...

Teşekkürler rasim yarın tekrar uğraşcam bugün beynim durdu artık tek tek uygulamak kalıyo banada.

Adamların canı nasıl yandıysa, baya baya kasmışlar. Haklılar tabi, benim ünitemi klonlasalar ben de kasarım.