[Urun]: Sab Goblin 380 + Graupner GR-18 FBL incelemesi

Hayırlı olsun Cengiz, kırımsız keyifle uçur. :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Hayırlı olsun çok güzel bir helikopter oldu. Maşallah.

teşekkürler Erhan sana ayrı teşekkür ederim yardımların için cok guzel oldu gercekten içime sindi her haliyle ;)

tacettin sahin' Alıntı:
cengiz üstadım hayırlı olsun. kırımsız uçuşlar. whatsaap yazdım ancak ulaşmadımı. :)

teşekkür ederim tacettin abi :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Videolari az once izledim. Tahmin ettigimiz uzere canavar gibi uçuyor :D

Benim icin esas olan senin dusuncelerin. Gerek ayar kolayligi gerekse ucus hissayati olarak senin verecegin geri bildirim bizler icin cok daha anlamli Cengiz ;) Gelismeleri merakla takipteyiz :RCKolik:

aynen abi videolarda gercekten guzel tutyor ünite gelsin bakalım benım ayarlamam nasıl olcak ve önemli olan ilk ayardan sonra ek bir ayar yapmam gerekecek mi bunların hepsini paylaşacagım

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Yeni modelin hayırlı olsun üstad, böyle yenilikler gerçekten çok güzel tebrik ediyorum.

teşekkür ederim abi %p

Türker Akgün' Alıntı:
Cengiz kırmızı Goblin gözlerimi kamaştırdı diyebilirim. :thumbup:

Palleri hiç yere değmesin, keyifli uçuşları olsun inşallah.

Sistem oldukça dikkat çekici, konuyu forumca merakla takip ediyor olacağız. :RCKolik:

Tek bir merkezden sağlanan FBL ünite, Telemetry modulü ve receiver desteği kulağa gerçekten çok hoş geliyor. :coolxf: Sanıyorum bütün arkadaşlarım gibi benimde hiç sevmediğim kablo karmaşasından kurtuluyor olmak bile başlı başına bir güzellik. %p

Sunduğu özelliklere göre sistem maliyeti ise gerçekten gayet makul bana kalırsa. Bu sistemi Türkiye'de kullanacak bizim bildiğimiz ilk modelci olarak senin yorumların bizim için çok önemli olacak. ;)

Abi cok teşekkür ederim benımde bu renk ayrı bir hosuma gitti cok begendim. Aynen fbl sistemini özellikle cok merak ediyorum gelsin bakalım bu fiyata bu performansı alabılmek oldukca guzel olcak yakın zamnda ayarlamasına başlarım inş

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Cengiz Bey , hayırlı uğurlu olsun , kırımsız uçuşlar dilerim...Gerçekten çok alımlı ve güzel bir model , ilgi ile takip ediyoruz......... :saygilar:

cok teşekkür ederim abi :bravo:

Cahit Kaş' Alıntı:
Hayırlı olsun. Uçuş videosu umarım erken gelir.
Model harika ama kumanda tam sahip olmak sitediğim kumanda. Daha önce de belirtmiştim. Buraya yazıyorum ilerde bu marka kumandadan alıcam inşallah.
Kırımaız keyifli uçuşlar

teşekkür ederim abi kumanda cidden fiyatına göre müthiş bir kumanda fbl sistemide ayrı cıkması beni cok daha cezbetti :agreed:

tamerkaymakci' Alıntı:
Cengiz güle güle kullan. Lipo ne kullanacaksın?

İlk uçuşunu bekliyoruz. :)

teşekkür ederim Tamer su an elimde 1 adet optipower marka 1600mah 6s lipo var bununla ucacagım ilk başta daha sonra 1800mah 6s gens veya pulse pil almayı dusunuyorum stokta bulamadıgım için bunu aldım ilk başta

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Hayırlı olsun Cengiz, kırımsız keyifle uçur. :)

Teşekkurler Tevfik abi inş toparlayayım bir kırımsız ucururuz kısmetse :laugh:

Artık bundan sonra 380 le uçulmaz. Cengiz abinin uçuşlarını görünce. Bizimki neden böyle uçmuyo diye. :) :) :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Artık bundan sonra 380 le uçulmaz. Cengiz abinin uçuşlarını görünce. Bizimki neden böyle uçmuyo diye. :) :) :)

yok be kardeşim 2 senedir nerdeyse hiç ucmadım gecenlerde bir sim de takılıyım dedim hareketlerın cogunu cıkaramıyorum artık baya bi gerileme var bende o ucuslar eskıden miş :) şimdi yeni kumanda ve yeni fbl sistemine adapte olana kadar zaten o ayrı bir sıkıntı olcak inş zamn bulurumda biraz ucusumu ilerletirim :thumbup: