[Urun]: Yeni Proje Goblin Urukay

İlker Sönmez' Alıntı:
Bu arada sk720+gps de %100 garanti değil. Titreşimden kafasının karıştığını ve devreden çıktığını pilot da bunun farkında olmadığında büyük hasara sebep olduğunu görmüşlüğüm var , titreşim engelleme konusunda çok dikkatli olmak lazım :) Her güzelin bir kusuru oluyor.

O konuda ülkede tek geçeceğim isimdir Emre Kaman :) Master yapacak nerdeyse SK konusunda... Eskiden compass swing sıkıntıydı hele de 700lük heli ile... Artık onu da yoluna koydular diye biliyorum.

Bir de doğrudan Alvin Chai ile iletişim halinde, teknik destek ve öneri olarak. Yozgat'ta bizzat inceledi Gaui x7 yi, eksik/kusur bulamadı. Poom da bi test uçuşu yaptı.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Urukay da masallah epey cusseliymis :laugh:

Fotoğraflar biraz yanıltıcı olabiliyor , önceki biraz daha büyük görünüyor her zaman. O yüzden ikisini de sırayla öne koyarak görüntü aldım. Aslen Speed den sadece 3-4 cm uzun. Yapısal olarak kanopisi tabiki daha cüsseli o yüzden kaslı görünüyor. Klasik 700 ve 770 den farklı bir yapısı var.
Pillerin yerleşim çeşitliliği en iyi ağırlık merkezi için pil ağırlığına göre ayarlanabiliyor , kuyruk servosu gövde içinde vs gibi detaylar var. Aktarım dişlileri aynı ancak frame yapısı daha uzun ve farklı.
Üzerinde kullanılan kırmızı çok hafif pembeye kaçan fosforlu gibi parlak bir kırmızı , o yüzden görünürlük konusunda sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Hayırlı olsun sahibine . Çok yakışıklı bir model olmuş. İlker abi çok kısa sürede topladın. Artık Heli profesörü oldun [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayırlı olsun. Allah nazardan saklasın ;)

keşke benim olsa :lol:

Bugün bütün servoları kontrol ettim , dişliler sağlam. Bu arada Outrage torq servolar aslında MKS tarafından üretiliyormuş. İçinde MKS servo yazıyor , helifreakden de teyid ettim.

Vay demek ki aylardır ben de MKS servo kullanıyor musum da haberim yokmuş :D

Isin sakası bir yana sorun çıkmamasına sevindim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Baya ihtişamlı duruyor. [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15]

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Urukay gerçwkten güzel model, zamanında bende 3 palli toplamıştım. F3c sizi yanıltmasın harika 3d yapıyor :)

Mrb Kardeşim

Ilk başta hayırlı uğurlu olsun. Şimdiden kırımsız uçuşlar diliyorum.
Bizim urukay motorunu bekliyor :) 1 aya falan maiden inşallah, gerçekleşecek.
Bir sorum olacak:

Canopyi iyicene inceledinmi? Bana geldiğinde, ufak hasarlar vardı.
Geri yolladım yenisini yolladıllar.

Saygilar .. Kadir

Ne Zaman Maiden ? Yoksa Adana bulusmasinda mi :halay:

Valla korka korka yapıyorum , malum emanet mal . Bir problem çıkmasın diye elli defa kontrol ediyorum. Kendimin olsa bu kadar uğraşmam. Elektronikler de kırım gördüğü için yerde bayağı bir test etmem gerekiyor ki havaya kalkınca problem yaşamayalım.

Kolay gelsin Ilker hocam. Daha Adana buluşmasına 2 hafta var. Rahat rahat yetişir insallah :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk