V911 Bind Problemi

cypher_67

Yeni Uye
hocam merhaba

Wardem v911 4 kanallı helikopter aldım. Şimdi elime geçti ama bir türlü bind edemiyorum .

Helikopterde ışık sürekli yanıyor pilini takar takmaz. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler, iyi çalışmalar

14.07.14 Tarihli RCKOLIK Yönetim Güncellemesi
Forum olarak son 1 yılda çıkan V922, V977 gibi 6 kanal micro helilerin başarısı nedeniyle, modelciliğe başlangıç modeli olarak kesinlikle V911 tavsiye etmiyoruz. Tavsiyemiz:

- Hemen Simulasyon kumandası temin ederek, düzenli simulasyon çalışması
- Ve arkasından 6 kanal bir heli alınması. Bu 6 kanal micro olabileceği gibi, 450 ve 500 sınıfı profesyonel bir heli de olabilir

Merhaba,

Uzun süre önce V911 kullanmıştım. Hatırladığım kadarı ile önce helinin pilini takıyorsunuz. Sonra Kumandayı açıyorsunuz. Extra bir şey yapmadan bind oluyor olması lazım :rolleyes:

Kadir Demir' Alıntı:
hocam merhaba

Wardem v911 4 kanallı helikopter aldım. Şimdi elime geçti ama bir türlü bind edemiyorum .

Helikopterde ışık sürekli yanıyor pilini takar takmaz. Yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle İyi Akşamlar İlk Başta Bu Şekilde Olur Pili Pil Yuvasına Takın Ama Tam Oturtmayın Kumandayı Elinize Alın Ve Aynı Anda Açın

hocam iyi akşamlar cevabınız için de teşekkürler izlediğim bütün v911 videolarını denedim dediğinizi de şu şekilde denedim önce pili tam oturtmadan helikopterin pil yatağına taktım sonra kumandayı açmam ile pili yuvasına tam olarak takmam bir oldu bu şekilde çok denedim ama olmadı ışık sürekli yanıyor ama olmadı acaba deneyebileceğim başka bir yol olabirmi ? :'(

Kadir Bey,

Cevrenizde başka V911 kullanıcı var ise kumanda ve helinizi ayrı ayrı test edebilirsiniz. Yoksa ve tüm videoları izleyip denediniz ise tek şey kalıyor, korkarım ARIZALI bir ürün gelmiş :-\ Bazen sıfırda olsa bu tür problemler olabilir, malum çin ve çinin kalite kontrol sıkıntısı :embarras:

Ynt: V911 Bind Problemi

Kadir Demir' Alıntı:
hocam merhaba

Bende v911 kullanıyorum pili takıp sonra kumandayı açıyorum gerçi nasıl olursa olsun farketmiyor her şekilde çalışması lazım bencede ürün arızalı olabilir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: V911 Bind Problemi

akan tekin' Alıntı:
Kadir Demir' Alıntı:
hocam merhaba

Bende v911 kullanıyorum pili takıp sonra kumandayı açıyorum gerçi nasıl olursa olsun farketmiyor her şekilde çalışması lazım bencede ürün arızalı olabilir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Fakat İlk Başta Biraz Zorluk Çekiliyor Kendimden Biliyorum Bendede Öyle Oldu

sürekli tak çıkar olana kadar.
benim v911 yedeklerden 1 hariç anında bind olan olamadı.birde antenine bak kopukluk felan var mı?

V911 Bind Problemi

How To Bind the WL V911

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şu videoya bir bakın derim

Merhaba arkadaşlar yanıtlarınız ve video için çok teşekkürler ama ilginçtirki lipo pili ben heliye takar takmaz kırmızı ışık birden yanmaya başlıyor yani sanki heli başka bir kumandya bind edilmiş sanki bu yüzden heliyi değişim için iadeye gönderdim umarım gelecek olanla ilgili sorun yaşamam tekrar teşekkür ederim ilginiz için.