v922 brushless rüzgar performansı

arkadaşlar v922 brushless rüzgarlı havadaki performansını değerlendirirseniz sevinirim :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Zafer daha ne olsun, bence gayet basarili :thumbup: Gecenlerde senin kulaklarini cinlattik Turker ile beraber :D ne oldu Zafer'in Brushless calismalari diye :)

Bu arada eger Idle-up acik ucarken kafa devri yukselecegi ve negatif aci da verebilecegin icin ruzgarli havalarda ucus daha kontrollu olacaktır.

Bu arada belki fark etmemis olabilirsin ama V922 Brushless versiyonu cikti, hem ana hem de kuyruk motoru. Bakmadin ise bir incele derim ;)

Gayet iyi bir performans bence. %p

Paylaşım için teşekkürler Zafer. :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Zafer daha ne olsun, bence gayet basarili :thumbup: Gecenlerde senin kulaklarini cinlattik Turker ile beraber :D ne oldu Zafer'in Brushless calismalari diye :)

Bu arada eger Idle-up acik ucarken kafa devri yukselecegi ve negatif aci da verebilecegin icin ruzgarli havalarda ucus daha kontrollu olacaktır.

Bu arada belki fark etmemis olabilirsin ama V922 Brushless versiyonu cikti, hem ana hem de kuyruk motoru. Bakmadin ise bir incele derim ;)

Çok sağol mehmet abi ilgine ayrıca teşekkür ederim V922 brushles modeline bakmıştım ama yakından inceleme fırsatım olmadı uzun sürede olmayacak :rolleyes: bir helikopter daha alırsam bizimkiler boğar beni :laugh: