V922 can sıkıntısıyla scale olursa...

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Kış geceleri can sıkılınca , insan yapacak birşeyler arıyor , ben de bir Schweizer 300 kanopi sipariş etmiştim , landing skid'i boyayıverdim , baya sevimli bir Minnak Helikopter oldu... :evil: Millet fuselage giydiriyor , kartondan kanopi yapıyor , biz boş mu duralım :D...Nasıl olmuş , insanın gözleri kamaşıyor değil mi.... :evil: :lollol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Güzel olmuş Hakan bey,

micro maalesef benim işim değil öyle skid falan boyayım derken masayı perdeyi boyarım, sonrası malum :D

On numara beş yıldız olmuş :D

Hakan abi boş durmuyorsun ehehe havalar az daha kıvama gelsin gelecegim yanınıza :halay:

Super olmussss hakan abi bayildim gercekten. Karizma duruyor :)

Bence de gayet basarili bir calışma olmuş, ellerine saglık Hakan'ım. Gözlerim kamasti dersen yalan söylemiş olmam :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bence de gayet basarili bir calışma olmuş, ellerine saglık Hakan'ım. Gözlerim kamasti dersen yalan söylemiş olmam :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim kardeşim , teşekkürler arkadaşlar :saygilar: , işimiz yarı şaka yarı ciddi vakit geçirmekti.922'si olupta bu kanopiyi takmayı düşünenler olursa bir ek bilgi , yoğurt kabından daha ince bir plastiği var, zaten bir iki parçalık bir kargoydu , kutuya bile koyma zahmetine katlanmamışlar , geldiğinde önden bakınca paralel kenar gibi yamuk bir şekli vardı ama baya dayanıklı duruyor.Asıldım,ezdim ,büktüm doğrulttum... :D , bir de zorla oturttum frame'ye , biraz küçük kalıyor 922 için , yine de benim gibi scale heli hayaliyle yanıp tutuşanların , bir nebze olsun zevkini tatmin ediyor... :halay:

Hakan bey süper olmuş, ellerinize sağlık. :thumbup:

Gayet güzel olmuş, emeğine sağlık. :thumbup:

Levent Uygun' Alıntı:
Hakan bey süper olmuş, ellerinize sağlık. :thumbup:
Teşekkür ederim Levent abi :saygilar: , senin proje gazladı haberin ola.. :D , bir benim Titanı giydirebilsem daha güzel olacak da...kısmet... :)

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Gayet güzel olmuş, emeğine sağlık. :thumbup:

Sağol Tevfik abi , sen de 922'ini giydir diyeceğim de , artık Forza Team üyesi oldun , ona yükleniyorsun bu haftalarda galiba... :evil:

Hakan abi eline sağlık süper oluş. :bravo:

İnsan becerikli olunca böyle şeyler kolay oluyor demek ki. :thumbup:

Bu ara bizim forum mikroları giydiriyor, Rasim'de girdi bu işe görmüşsündür. Valla yapınca güzelde oluyor hani :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Hakan abi eline sağlık süper oluş. :bravo:

İnsan becerikli olunca böyle şeyler kolay oluyor demek ki. :thumbup:

Bu ara bizim forum mikroları giydiriyor, Rasim'de girdi bu işe görmüşsündür. Valla yapınca güzelde oluyor hani :laugh:
Rica ederim Türker kardeşim, :saygilar: ne becerisi , hazır aldık hazır taktık , Rasim'in işi daha emekli buna bakarsan...Ben bunu takalı 2 hafta felan oldu da , baktım scale konuları canlandı , kanopiler yapılıyor , araya çerez olarak atıverdim :D

Hakan abi kis gecelerinde boyle scale cikiyosa , bahara dogru felan tahmin edemiyorum titani giydirir sergilersin :lollol:

Ynt: V922 can sıkıntısıyla scale olursa...

Çok güzel olmuş Hakan Bey