V922 Hüsran !!!

V922 Hüsran !!!

Uçan modellerin hobisi zaman istiyor , tıpkı diğerleri gibi fakat tek farkı , daha tam olgunlaşmadan , uçmaya çalışan kişinin maddi ve manevi olarak kayıplar yaşaması.
Bunu en aza indirgeyip , hobiden soğumamak için de sabırla çalışmak gerekiyor.Hiçbir modeliniz olmasa bile , bu tür forumlardan edinilen bilgiler bile , kendi başına bir tecrübe sayılır.Hele bir de model alıp teorik bilgileri yavaş yavaş , adım adım pratiğe aktarabilirseniz , doğru yolda yürüyen , iyi bir modelci adayı oluverirsiniz.
Siz doğru yolda yürüyen bir modelci adayısınız Barış bey , pratiklere devam , eminim bu yaz sonuna varmadan , güzel bir alan turunu göreceğiz sizden . :saygilar:

V922 Hüsran !!!

inşallah Hakan bey
bunu başardığım gün sizlerle paylaşacağım...

V922 Hüsran !!!

servoları kesik çalışan ve kalkışta deliren v922 yi yeni receiver kartla denedim.
sorunsuz uçuş yaptım

Sonuç olarak arıza servolarda değil anakartın kendisinde imiş.
kuyruk savrulması veya anlamsız sarsıntı yaşayan arkadaşlar için malumat.

V922 Hüsran !!!

Gözünüz aydın Eralp Bey. Artık gelsin uçuşlar ;)

V922 Hüsran !!!

v922 yerdeyken servolardan çok tiz bir ses geliyor ve servolar minik adımlarla hareket ediyor bu normalmidir?

V922 Hüsran !!!

Fırat' Alıntı:
v922 yerdeyken servolardan çok tiz bir ses geliyor ve servolar minik adımlarla hareket ediyor bu normalmidir?

Erelalp beyin 2.sayfasında koyduğu videodaki gibi hareket ediyorsa servolar yani akıcı hareket etmiyorsa tekrar bind edin heliyi sorun çözülecektir. :)