v922 ilk uçuş denemesi

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
ilk uçuş denemem

v922 ilk uçuş denemesi

Akan Bey,

Hayırlı uğurlu olsun modeliniz öncelikle. Çokta güzel uçuyor ve gördüğüm kadarıyla. :bravo:

Yalnız son anda kapı çaldı umarım komşunuz şikayete gelmemiştir. :laugh:

Kırımsız uçuşlar dilerim. :saygilar:

v922 ilk uçuş denemesi

Teşekkürler Türker Bey şimdilik sadece o kadar uçurabiliyorum. Sim kablosu gelene kadar ufak ufak yaptığım uçurma çalışmaları neticesinde ancak sadece bu kadar uçurmayı öğrendim.Tabii bu arada 1 kez kuyruk motorunu değiştirmek zorunda kaldım.

v922 ilk uçuş denemesi

akan tekin' Alıntı:
Teşekkürler Türker Bey şimdilik sadece o kadar uçurabiliyorum. Sim kablosu gelene kadar ufak ufak yaptığım uçurma çalışmaları neticesinde ancak sadece bu kadar uçurmayı öğrendim.Tabii bu arada 1 kez kuyruk motorunu değiştirmek zorunda kaldım.
Akan Bey,

Öncelikle tebrikler :bravo: Siz kendinizi pek beğenmemişsiniz ama inanın TREX 600 Nitro uçurup, evinde içinde sadece sizin şu aşamada yaptığınız Tail-In yapanlar var, hem de çoğunlukta :D

Başlangıç için oldukça iyi. Ama sizinde belirtiğiniz gibi SIM çalışması gerekiyor, gelişme için. Bir de yeni bir hareketi ilk defa deneyeceğinizde mümkünse daha büyük bir alan bulmaya çalışısın. Bu sizi daha çok rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Gelişme ve ilerlemenizi görebilmek için videoların devamını mutlaka bekliyoruz ;)

Bu arada bu güzel paylaşımınızı aşağıdaki konunun ilk mesajına LINK olarak ilave ettim :saygilar:

WLtoys V922 : Kullanıcı Yorumları / Tavsiyeleri / Önerileri / Bulguları :