v922 titreme sorunu

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
Ynt: v922 titreme sorunu

Oğuz Gün' Alıntı:
Sanirim bu gidisle yedeklerden 0 km yeni bir heli toplayacagiz. Geriye servolar ve ana govde kalmadi degistirmedigimiz.
Konuyu tekrar canlandırıyorum kusura bakmayın ama cevabı yazmamışsınız. Çözümü bulabildiniz mi neymiş sorun.

Abdurrahmancam

Yeni Uye
Ynt: v922 titreme sorunu

Akın Bulat' Alıntı:
Konuyu tekrar canlandırıyorum kusura bakmayın ama cevabı yazmamışsınız. Çözümü bulabildiniz mi neymiş sorun.
Merhaba bazı öneriler yer almış kendi yaşadığım sıkıntıyı anlatmam gerekirse benzer titreme bende de oldu ve sorun main shafttan kaynaklandığını fark ettim biraz esneme yapmış ve tam vida yerinden kırılmış yani böyle bir durum da bu ihtimale de bakmak gerekir. Kısacası v922 main shaft aranıyor :D

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
v922 titreme sorunu

Paylaşım ıcın teşekkürler Abdurrahman. Sert bir çarpma sırasında kırıldı buyuk ihtimal.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abdurrahmancam

Yeni Uye
v922 titreme sorunu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Paylaşım ıcın teşekkürler Abdurrahman. Sert bir çarpma sırasında kırıldı buyuk ihtimal.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Rica ederim, Evet hocam paller çarpmıştı bi çok kere dayanamadı galiba metal de değilmiş karbon fibermiş, iyi ki havada olmadı böyle birşey infilak ederdi helikopter :D

niang167

Hobilerim Yaıam Tarzım
v922 titreme sorunu

Bendede aynı sorun olmuştu hatta kafadan ses geliyordu :):) main shaft,main gear ve croxleri değiştirdim hiç bir sıkıntı kalmadı helide %p :thumbup:

Abdurrahmancam

Yeni Uye
v922 titreme sorunu

Mehmet Akif Arslan' Alıntı:
Bendede aynı sorun olmuştu hatta kafadan ses geliyordu :):) main shaft,main gear ve croxleri değiştirdim hiç bir sıkıntı kalmadı helide %p [emoji106]
Evet main shaft zarar görünce acayip bir titreme oluyor bu durumda kesinlikle kullanmamak gereklidir biraz daha kullansam artık 922 helim olmacaktı :)