v922 titreme sorunu

Ynt: v922 titreme sorunu

Oğuz Gün' Alıntı:
Sanirim bu gidisle yedeklerden 0 km yeni bir heli toplayacagiz. Geriye servolar ve ana govde kalmadi degistirmedigimiz.

Konuyu tekrar canlandırıyorum kusura bakmayın ama cevabı yazmamışsınız. Çözümü bulabildiniz mi neymiş sorun.

Ynt: v922 titreme sorunu

Akın Bulat' Alıntı:
Konuyu tekrar canlandırıyorum kusura bakmayın ama cevabı yazmamışsınız. Çözümü bulabildiniz mi neymiş sorun.
Merhaba bazı öneriler yer almış kendi yaşadığım sıkıntıyı anlatmam gerekirse benzer titreme bende de oldu ve sorun main shafttan kaynaklandığını fark ettim biraz esneme yapmış ve tam vida yerinden kırılmış yani böyle bir durum da bu ihtimale de bakmak gerekir. Kısacası v922 main shaft aranıyor :D

v922 titreme sorunu

Paylaşım ıcın teşekkürler Abdurrahman. Sert bir çarpma sırasında kırıldı buyuk ihtimal.

Sent from my iPhone using Tapatalk

v922 titreme sorunu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Paylaşım ıcın teşekkürler Abdurrahman. Sert bir çarpma sırasında kırıldı buyuk ihtimal.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Rica ederim, Evet hocam paller çarpmıştı bi çok kere dayanamadı galiba metal de değilmiş karbon fibermiş, iyi ki havada olmadı böyle birşey infilak ederdi helikopter :D

v922 titreme sorunu

Bendede aynı sorun olmuştu hatta kafadan ses geliyordu :):) main shaft,main gear ve croxleri değiştirdim hiç bir sıkıntı kalmadı helide %p :thumbup:

v922 titreme sorunu

Mehmet Akif Arslan' Alıntı:
Bendede aynı sorun olmuştu hatta kafadan ses geliyordu :):) main shaft,main gear ve croxleri değiştirdim hiç bir sıkıntı kalmadı helide %p [emoji106]
Evet main shaft zarar görünce acayip bir titreme oluyor bu durumda kesinlikle kullanmamak gereklidir biraz daha kullansam artık 922 helim olmacaktı :)