V977 Kuyruk Motoru Problemi

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Levent Suberk

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Motora iki pinli soketten gerilim verdiğini yazmıştı. Kablolarda da bir sorun yok. Ana kart arızası gözüküyor.

Taha Koçak

Çalışkan Uye
Web sitesi
tahakocak.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Bana verilen bilgi dahilinde konuşuyorum. Anakart üzerindeki bağlantı soketine enerji geldiğini belirmişti Emre Bey.

LEVENT UYGUN

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Emre Bey sokete elektrik geldiğinide yazmıştı.
@LEVENT UYGUN Sana zahmet bakar mısın buraya abi?
Evet baktım, ama bakmakla olmuyor bu işler, elektronikleri kontrol etmek ve ölçmek gerekiyor, eğer kartta arızalı bir yada bir şeyler var ise tespit edip çaresine bakmak lazım. Böyle durumlarda çok basitte olabiliyor hata yada arıza bazende astarı yüzünü geçecek tamirat gerekebiliyor, bilemem yani fiziki olarak muayene etmek lazım.:saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Taha Koçak

Taha Koçak

Çalışkan Uye
Web sitesi
tahakocak.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Evet baktım, ama bakmakla olmuyor bu işler, elektronikleri kontrol etmek ve ölçmek gerekiyor, eğer kartta arızalı bir yada bir şeyler var ise tespit edip çaresine bakmak lazım. Böyle durumlarda çok basitte olabiliyor hata yada arıza bazende astarı yüzünü geçecek tamirat gerekebiliyor, bilemem yani fiziki olarak muayene etmek lazım.:saygilar:
Ağzına sağlık anlatamadım abi bir türlü.