[Video]: 06.12.2015 Eskişehir Buluşması

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Öğle vakitleri bahardan kalma bir Eskişehir gününden herkese selamlar,

Bugün arazideydik. Logo690sx, Logo550sx, Gaui x7 ye ek olarak küçük bir canavar daha eşlik etti bizlere :)

Fotolar önden, videolar da en geç yarın gün içinde olmak üzere huzurlarınızda olacak. Keyifli seyirler şimdiden ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Küçük canavara biraz daha yakından bakalım;

1- Sahadan genel görüntüler, muhabbetler....

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2- Gaui X7.... Emre Kaman....

3- Goblin 500.... Emre Kaman.... Maiden....

4- Mikado Logo 690sx.... Emre Kaman.... Maiden....

5- Mikado Logo 550sx.... Rasim Öztürk....

6- Goblin 500.... Emre Kaman.... 2.Uçuş....

Fotolar her zamanki gibi süper. Videoları sabırsızlıkla bekliyorum, uzun zamandır yoğunluktan uçuşa fırsat bulamıyorum videolarla idare etmeye çalışacağız artık, ekibinize sağlık 500 de çok yakışıklı görünüyor ayrıca :thumbup:

Evet bu arada bir takıma daha ismimi yazdırmam gerekiyor. Sergen gibi oldum, oynamadığım takım yok ;D Goblin 500 bugün Eskişehir havasıyla tanıştı, ancak şakası yok, harika bir model :D Umarım abisi de bu kadar güzel keyif verir :lollol: Evet bir de Goblin 700 sahibi oldum hiç hesapta yokken :halay:

Servoları bekleniyor, şu anda İstanbul'da. Bir aksilik olmazsa haftaya da onu tanıştırıcaz Eskişehir soğuğuyla.. :D

Emre Kaman' Alıntı:
Evet bu arada bir takıma daha ismimi yazdırmam gerekiyor. Sergen gibi oldum, oynamadığım takım yok ;D Goblin 500 bugün Eskişehir havasıyla tanıştı, ancak şakası yok, harika bir model :D Umarım abisi de bu kadar güzel keyif verir :lollol: Evet bir de Goblin 700 sahibi oldum hiç hesapta yokken :halay:

Servoları bekleniyor, şu anda İstanbul'da. Bir aksilik olmazsa haftaya da onu tanıştırıcaz Eskişehir soğuğuyla.. :D

hiç hesapta yokken böyleyse, hesap yaptığın zaman bi tane sikorsky gelir diye düşündüm birden ;D hayırlı olsun kırımsız, kazasız inşallah :saygilar:

Mustafa Hacılar' Alıntı:
hiç hesapta yokken böyleyse, hesap yaptığın zaman bi tane sikorsky gelir diye düşündüm birden ;D hayırlı olsun kırımsız, kazasız inşallah :saygilar:

Sağol Mustafa :D Yani hesap yaptım tabi, ama hanıma bu heliyi nasıl takdim edeceğimi, eve nasıl sokacağımı falan hesapladım daha çok :lollol: :lol: Tabi işin şakası, sadece model değil, elektroniği falan deyince ciddi para tutuyor, onun da hesabı kitabı ince ince yapıldı, gerekli izinler alındı, model sonra alındı :D Hiç hesapta yokken derken, bu kadar erken almayı planlamamıştım, birden oluverdi :D

Hızınıza kimse yetişemiyor Eskişehir ekibi[emoji6] şaka bi yana hayırlı olsun kırımsız uçuşlar dilerim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre,hayırlı ve keyifli uçuşlar dilerim...

Waybe hayırlı olsun emre goblin farkını goreceksin [emoji23] [emoji23]
[emoji23]

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun Emre, keyifle kırımsız uçur. :)

Resimler, ekip ve modeller sahane :thumbup: En guzeli de artik Eskisehir ekibinde de Goblin var :halay:

Emre hem Goblin 500 hem de Goblin 700 tekrar hayirli olsun :thumbup: Ozkanin da dedigi gibi Goblin baska bir dunya ve sen de bu dunyaya hosgeldin ;D Goblin 700 uctuktan Sonra diger modeller buyuk ihtimal sahaya pek gelmeyecektir artik :laugh: :D

Çok teşekkürler abiler, arkadaşlar. Daha iyileri hepimizin başına :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Resimler, ekip ve modeller sahane :thumbup: En guzeli de artik Eskisehir ekibinde de Goblin var :halay:

Emre hem Goblin 500 hem de Goblin 700 tekrar hayirli olsun :thumbup: Ozkanin da dedigi gibi Goblin baska bir dunya ve sen de bu dunyaya hosgeldin ;D Goblin 700 uctuktan Sonra diger modeller buyuk ihtimal sahaya pek gelmeyecektir artik :laugh: :D

Abi öyle deme, hepsi benim bebeyim, hepsini seviyorum ;D Ama 500 gidecek gibi görünüyor. Bu kadar modelin içinde kaybolurum ben, yetişemem hepsine.