[Video]: 10.01.2016 Eskişehir Buluşması -Maiden Günü-

Mevlut abi hayirli olsun modellerin. :thumbup:

Mevlüt Bey, modelleriniz hayırlı uğurlu olsun. Soğukta uçma azminizden dolayı ve paylaşımlar için Eskişehir ekibini tebrik ederim.

tapatalk ile gönderildi

Mevlüt bey,hayırlı olsun
keyifli ve kırımsız günler dilerim...

Haydi hayirli olsun, kazasiz, kirimsiz insallah,

Mevlüt abi hayırlı olsun, çok güzel model :)

Ayrıca soğuklar konusunda sizi çok iyi anlıyorum. :embarras:

Hayirli olsun eskişehir ekibine artik videolar bekliyoruz

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun. 450 ile 550 arasında görünüşte de çok fark var.ama sanki 550 lik heli 700 ün tadını verir gibi duruyor.

Mevlüt abi hayırlı uğurlu olsun , paylaşım için teşekkürler Rasim abi :thumbup:

Eskişehir ekibinin , şu kış performansı , inanıcak birşey değil...Daha Rasimin hava hakkında yazdıklarını okurken bile içime bir üşümek geldi... :) , harikasınız arkadaşlar , modelcilik sevdası bu kadar olur ancak , söylenecek tek kelime kalmıyor geriye...

Mevlüt bey , geç olsun , hiç güç olmasın , Sinergy harika bir model ve daha uzun yıllar master model olarak , kırımsız ,kazasız bir şekilde uçurursunuz inşallah....Dji benim pek zevk alamadığım , daha doğrusu , sürekli yanlış kullanımlar yüzünden aklıma negatif bir model türü olarak kazınmış olsa da , hayırlı olsun diyorum , ve eminim , o modeli de kendi hobimiz çerçevesinde gayet verimli kullanacağınızı ve bizlere güzel sahneler seyrettireceğinize şimdiden emin olduğumu ifade etmek istiyorum...Tüm maidenler hayırlı olsun , elinize sağlık arkadaşlar...... :saygilar:

Eskişehir ekibinin keyifli buluşması ve soğuğu sürpriz olmadı ama Mevlüt abinin DJI sürprizdi gerçekten. :laugh:

Sinergy'de çok güzel maşallah, her ikisi de hayırlı uğurlu olsun Mevlüt abi. :thumbup:

Eskişehir ekibi eminim DJI'ın etinden sütünden olabildiğince faydalanıp bize bol aksiyonlu videolar çekerler diye tahmin ediyorum. :halay: :halay: :halay:

Güzel paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Mevlüt abi güle güle uçur her ikisini de. :) Dün ne yazık ki size katılamadım, ama kalbim sizinleydi ;D Bu Dji ile sayısız aksiyon yaparız bence :yuppi: :halay:

tamerkaymakci' Alıntı:
Mevlut abi hayirli olsun modellerin. :thumbup:

Teşekkür ederim Tamer

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Mevlüt Bey, modelleriniz hayırlı uğurlu olsun. Soğukta uçma azminizden dolayı ve paylaşımlar için Eskişehir ekibini tebrik ederim.

Teşekkür ederim Tevfik bey evet hava hatrı var bir soğuktu.

Mordo Ortasi' Alıntı:
Mevlüt bey,hayırlı olsun
keyifli ve kırımsız günler dilerim...

Sağolasın Mordo abi
Evrim SUTEL' Alıntı:
Haydi hayirli olsun, kazasiz, kirimsiz insallah,
Teşekkür ederim Evrim bey

Arda Erkan' Alıntı:
Mevlüt abi hayırlı olsun, çok güzel model :)
Ayrıca soğuklar konusunda sizi çok iyi anlıyorum. :embarras:

Arda çok teşekkür ederim.

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
Hayirli olsun eskişehir ekibine artik videolar bekliyoruz

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnşallah bundan sonra videolar hava destekli olacak :)

Cahit Kaş' Alıntı:
Hayırlı olsun. 450 ile 550 arasında görünüşte de çok fark var.ama sanki 550 lik heli 700 ün tadını verir gibi duruyor.
taşekkür ederim Cahit bey, 700 lük model hiç uçurmadım ama 550 lik bana baya bir güven verdi.

Doğukan Ocak' Alıntı:
Mevlüt abi hayırlı uğurlu olsun , paylaşım için teşekkürler Rasim abi :thumbup:

Doğukan çok teşekkür ederim.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Eskişehir ekibinin , şu kış performansı , inanıcak birşey değil...Daha Rasimin hava hakkında yazdıklarını okurken bile içime bir üşümek geldi... :) , harikasınız arkadaşlar , modelcilik sevdası bu kadar olur ancak , söylenecek tek kelime kalmıyor geriye...

Mevlüt bey , geç olsun , hiç güç olmasın , Sinergy harika bir model ve daha uzun yıllar master model olarak , kırımsız ,kazasız bir şekilde uçurursunuz inşallah....Dji benim pek zevk alamadığım , daha doğrusu , sürekli yanlış kullanımlar yüzünden aklıma negatif bir model türü olarak kazınmış olsa da , hayırlı olsun diyorum , ve eminim , o modeli de kendi hobimiz çerçevesinde gayet verimli kullanacağınızı ve bizlere güzel sahneler seyrettireceğinize şimdiden emin olduğumu ifade etmek istiyorum...Tüm maidenler hayırlı olsun , elinize sağlık arkadaşlar...... :saygilar:

Evet Hakan Bey uzun yıllar kullanmayı düşündüğüm bir model synergy, ilk uçuşumda büyük keyif aldım. Dji konusuna gelirsek benimki sadece bir merakdı o yüzden aldım. ilk kez dün uçuşunu test ettim. Gopro görüntü kalitesi baya iyi bundan sonraki uçuşlarımızda hava destekli görüntüler alabiliriz :halay:

Türker Akgün' Alıntı:
Eskişehir ekibinin keyifli buluşması ve soğuğu sürpriz olmadı ama Mevlüt abinin DJI sürprizdi gerçekten. :laugh:

Sinergy'de çok güzel maşallah, her ikisi de hayırlı uğurlu olsun Mevlüt abi. :thumbup:

Eskişehir ekibi eminim DJI'ın etinden sütünden olabildiğince faydalanıp bize bol aksiyonlu videolar çekerler diye tahmin ediyorum. :halay: :halay: :halay:

Güzel paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Çok teşekkür ederim Türker hocam. Dji de biraz uzmanlaşıp uçuşlarımızı bol bol görüntülemek istiyoruz.

Emre Kaman' Alıntı:
Mevlüt abi güle güle uçur her ikisini de. :) Dün ne yazık ki size katılamadım, ama kalbim sizinleydi ;D Bu Dji ile sayısız aksiyon yaparız bence :yuppi: :halay:

Çok sağolasın Emre bir daha ki buluşmamızda bizzat test edersin. Aslında hava çok soğuk olduğu için belki de gelmemen daha iyi olmuş.