[Video]: 10 Dakikada Tokyo

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
Uzun bir aradan sonra herkese merhaba. Döner dönmez Tokyo'yla ilgili bir video hazırladım. 10 dakikaya gördüğüm ilginç şeyleri sığdırmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Oncelikle hosgeldin Isa ;)

Emegine saglik, bastan sonra zevkle izledigim belgesel tadinda cok guzel bir calisma olmus :thumbup: Sen aslinda bence yanlis meslek yapiyorsun ;) Bir TV kanalinda seyahat programi yapman gerekiyor bence %p

Video en cok dikkatimi cekenlerse:

1:20 dak metro goruntusu :lollol:
1:55 isikli kavsattaki insan seli :eek:
6:10 Dunya gozu ile ilk Android robotlari da gormussun anlasilan :)
6:50 Anlasilan Japonlarinda olu]dukca gelismis bir hazir yemek kulturu var.

Tekrar eline kolu saglik :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Oncelikle hosgeldin Isa ;)

Emegine saglik, bastan sonra zevkle izledigim belgesel tadinda cok guzel bir calisma olmus :thumbup: Sen aslinda bence yanlis meslek yapiyorsun ;) Bir TV kanalinda seyahat programi yapman gerekiyor bence %p

Video en cok dikkatimi cekenlerse:

1:20 dak metro goruntusu :lollol:
1:55 isikli kavsattaki insan seli :eek:
6:10 Dunya gozu ile ilk Android robotlari da gormussun anlasilan :)
6:50 Anlasilan Japonlarinda olu]dukca gelismis bir hazir yemek kulturu var.

Tekrar eline kolu saglik :bravo:

Hoş bulduk Mehmet Abi :)

Senin dikkatini çekenler Tokyo'nun en karakteristik özellikleri gerçekten de :) Orası ayrı bir ülke/şehir değil ayrı bir gezegen. Başka hiçbir yere benzemiyor. Biz hep Batıya odaklı olduğumuz için oraları görmüyoruz, ama inan bana, ben artık Batıdansa uzakdoğuyu, bilhassa Japonya'yı tercih ederim. Hem kültür, hem teknoloji hem de insanlık bakımından Batıdan kesinlikle daha iyiler.

Neyse, geri kalanını izlenimler yazısına saklayayım :)

Kardeşim hoşgeldin... Keşke gitmişken ara da RC SHOP felan da gezseydin... oralarda altarnatif çok diye düşünüyorum.

Güzel bir video olmuş teşekkürler :)

İsa bey hoşgeldiniz , ellerinize sağlık , bize çok güzel bir Tokyo turu attırdınız. :saygilar:
Gerçekten çok modern ama bir o kadar geleneklerine bağlı bir toplum oldukları , görüntülerin hepsinde kendini yansıtıyor.Japonlara hayrandık , şimdi bir kere daha anlamış olduk.
Merak ettiğim bir konu , acaba ne yemek yediniz , biliyorsunuz , Japonların çok geniiiş bir mutfak kültürleri de var , çiğ , pişmiş , canlı veya ölü , yedikleri şeylerde çok da önem arzetmiyor onlar için de... :lollol:
Çok keyif aldım , tekrar teşekkür ederim..... :saygilar:

Hoşgeldiniz İsa Bey, güzel video içinde çok teşekkürler. :bravo:

isa bey hoşgeldiniz harika bir belgesel tadı veren video olmuş. ellerinize sağlık, zevkle :thumbup: güle :lollol: yıkıla :lol: şaşıra :eek: izledim valaha. :RCKolik:

İsa abi cok güzel bi video hazırlamışsın valla gitmiş kadar oldum :laugh:

ellerine sağlık oraları görmek bizede nasip olur inşallah.

İsa kardeşim, ellerine sağlık! %p Kendimi bir tur otobüsünde gibi hissettim. Az ve öz olarak sunmuşsun. Gidip görmek ayrı, gördüğünü kaydedip düzgün bir şekle koyup sunmak ayrı. Ben artık fotoğraf çekmeye bile üşenir oldum! :embarras:

6.10 da ki insan değil mi şimdi :eek: :eek:

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Kardeşim hoşgeldin... Keşke gitmişken ara da RC SHOP felan da gezseydin... oralarda altarnatif çok diye düşünüyorum.

Hoş bulduk Kardeşim. Gezdim, ama maalesef pahalıydı. Japonya zaten genel olarak pahalıydı. Çin sitelerini kimse geçemez :)

Kadir Kurt' Alıntı:
Güzel bir video olmuş teşekkürler :)

Ben teşekkür ederim, Kadir :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
İsa bey hoşgeldiniz , ellerinize sağlık , bize çok güzel bir Tokyo turu attırdınız. :saygilar:
Gerçekten çok modern ama bir o kadar geleneklerine bağlı bir toplum oldukları , görüntülerin hepsinde kendini yansıtıyor.Japonlara hayrandık , şimdi bir kere daha anlamış olduk.
Merak ettiğim bir konu , acaba ne yemek yediniz , biliyorsunuz , Japonların çok geniiiş bir mutfak kültürleri de var , çiğ , pişmiş , canlı veya ölü , yedikleri şeylerde çok da önem arzetmiyor onlar için de... :lollol:
Çok keyif aldım , tekrar teşekkür ederim..... :saygilar:

Hakan Abi, hoş bulduk :)
Bu çok doğru, hem modern hem geleneklerine bağlı hem de saygılılar. Japon nezaketi derim, başka bir şey demem...

Japon mutfağı balık üzerine kurulu. Biz de bol bol balık yedik. Fiyatlar gerçekten uygun. Suşi, Japon pilavı, karides vs. de denedik. Bunun yanında bizdeki pastaneler gibi yerler de vardı. Oralardan poğaça, pasta tarzı şeyler aldık. Çinliler gibi ördek ayağı, kurbağa başı yemiyorlar :laugh: Ama denizden ne çıkarsa yiyorlar, yosun dahil, onu da söyleyeyim :)

Türker Akgün' Alıntı:
Hoşgeldiniz İsa Bey, güzel video içinde çok teşekkürler. :bravo:

Türker Abi, çok teşekkür ederim :)

veysel güler' Alıntı:
isa bey hoşgeldiniz harika bir belgesel tadı veren video olmuş. ellerinize sağlık, zevkle :thumbup: güle :lollol: yıkıla :lol: şaşıra :eek: izledim valaha. :RCKolik:

Veysel Bey, hoş bulduk. Teşekkürler bu güzel yorumunuz için :)

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
İsa abi cok güzel bi video hazırlamışsın valla gitmiş kadar oldum :laugh:

ellerine sağlık oraları görmek bizede nasip olur inşallah.

Tahir, çok teşekkür ederim. Bir gün sen de oralara gitme imkanı bulursan, tavsiye ederim kesinlikle. Önce Japonya derim :)

Omer Erkan' Alıntı:
İsa kardeşim, ellerine sağlık! %p Kendimi bir tur otobüsünde gibi hissettim. Az ve öz olarak sunmuşsun. Gidip görmek ayrı, gördüğünü kaydedip düzgün bir şekle koyup sunmak ayrı. Ben artık fotoğraf çekmeye bile üşenir oldum! :embarras:

Ömer Abi, çok teşekkürler. Benim en sevdiğim şeylerden biridir bu tür "ürün"ler ortaya koymak. Bana da artık eziyet gibi geliyor fotoğraf, video vs. çekmek, ama bu ürünleri ortaya koyunca ve üstüne bir de böyle güzel yorumlar alınca, değiyor doğrusu :)

Mehmet ÖZER' Alıntı:
6.10 da ki insan değil mi şimdi :eek: :eek:

Ben de ilk başta inanamadım aslında, "Japonlar bizi kandırıyor mu acaba? Yoksa insan mı oturtmuşlar oraya?" diye düşündüm, ama Japonlar böyle bir şey yapmazlar tabii :) Yakın zamanda bunları otel resepsiyonlarında, insanların bilgi alma ihtiyacı duyduğu yerlerde vs. kullanmaya başlayacaklarmış.

Ynt: [Video]: 10 Dakikada Tokyo

Isa bey hosgeldiniz cok huzel bi video olmus tesekkurler emehiniue sangi girmis ve videolari ben cekmis gibi hissettim :)

isa bey video muhteşem .

Çok teşekkürler tekrar güzel yorumlarınız için :)