[Video]: 10 Dakikada Tokyo

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
Uzun bir aradan sonra herkese merhaba. Döner dönmez Tokyo'yla ilgili bir video hazırladım. 10 dakikaya gördüğüm ilginç şeyleri sığdırmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
[Video]: 10 Dakikada Tokyo[/Video][Video]

Oncelikle hosgeldin Isa ;)

Emegine saglik, bastan sonra zevkle izledigim belgesel tadinda cok guzel bir calisma olmus :thumbup: Sen aslinda bence yanlis meslek yapiyorsun ;) Bir TV kanalinda seyahat programi yapman gerekiyor bence %p

Video en cok dikkatimi cekenlerse:

1:20 dak metro goruntusu :lollol:
1:55 isikli kavsattaki insan seli :eek:
6:10 Dunya gozu ile ilk Android robotlari da gormussun anlasilan :)
6:50 Anlasilan Japonlarinda olu]dukca gelismis bir hazir yemek kulturu var.

Tekrar eline kolu saglik :bravo:[/video]

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Oncelikle hosgeldin Isa ;)

Emegine saglik, bastan sonra zevkle izledigim belgesel tadinda cok guzel bir calisma olmus :thumbup: Sen aslinda bence yanlis meslek yapiyorsun ;) Bir TV kanalinda seyahat programi yapman gerekiyor bence %p

Video en cok dikkatimi cekenlerse:

1:20 dak metro goruntusu :lollol:
1:55 isikli kavsattaki insan seli :eek:
6:10 Dunya gozu ile ilk Android robotlari da gormussun anlasilan :)
6:50 Anlasilan Japonlarinda olu]dukca gelismis bir hazir yemek kulturu var.

Tekrar eline kolu saglik :bravo:
Hoş bulduk Mehmet Abi :)

Senin dikkatini çekenler Tokyo'nun en karakteristik özellikleri gerçekten de :) Orası ayrı bir ülke/şehir değil ayrı bir gezegen. Başka hiçbir yere benzemiyor. Biz hep Batıya odaklı olduğumuz için oraları görmüyoruz, ama inan bana, ben artık Batıdansa uzakdoğuyu, bilhassa Japonya'yı tercih ederim. Hem kültür, hem teknoloji hem de insanlık bakımından Batıdan kesinlikle daha iyiler.

Neyse, geri kalanını izlenimler yazısına saklayayım :)[/video]

M. Serdar TERZİOĞLU

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi

Kardeşim hoşgeldin... Keşke gitmişken ara da RC SHOP felan da gezseydin... oralarda altarnatif çok diye düşünüyorum.[/video]

Kadir Kurt

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak

Güzel bir video olmuş teşekkürler :)[/video]

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli

İsa bey hoşgeldiniz , ellerinize sağlık , bize çok güzel bir Tokyo turu attırdınız. :saygilar:
Gerçekten çok modern ama bir o kadar geleneklerine bağlı bir toplum oldukları , görüntülerin hepsinde kendini yansıtıyor.Japonlara hayrandık , şimdi bir kere daha anlamış olduk.
Merak ettiğim bir konu , acaba ne yemek yediniz , biliyorsunuz , Japonların çok geniiiş bir mutfak kültürleri de var , çiğ , pişmiş , canlı veya ölü , yedikleri şeylerde çok da önem arzetmiyor onlar için de... :lollol:
Çok keyif aldım , tekrar teşekkür ederim..... :saygilar:[/video]

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli

Hoşgeldiniz İsa Bey, güzel video içinde çok teşekkürler. :bravo:[/video]

isa bey hoşgeldiniz harika bir belgesel tadı veren video olmuş. ellerinize sağlık, zevkle :thumbup: güle :lollol: yıkıla :lol: şaşıra :eek: izledim valaha. :RCKolik:[/video]

geceyry

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak

İsa abi cok güzel bi video hazırlamışsın valla gitmiş kadar oldum :laugh:

ellerine sağlık oraları görmek bizede nasip olur inşallah.[/video]

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Multikopter

İsa kardeşim, ellerine sağlık! %p Kendimi bir tur otobüsünde gibi hissettim. Az ve öz olarak sunmuşsun. Gidip görmek ayrı, gördüğünü kaydedip düzgün bir şekle koyup sunmak ayrı. Ben artık fotoğraf çekmeye bile üşenir oldum! :embarras:[/video]

Mehmet ÖZER

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi

6.10 da ki insan değil mi şimdi :eek: :eek:[/video]

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Kardeşim hoşgeldin... Keşke gitmişken ara da RC SHOP felan da gezseydin... oralarda altarnatif çok diye düşünüyorum.
Hoş bulduk Kardeşim. Gezdim, ama maalesef pahalıydı. Japonya zaten genel olarak pahalıydı. Çin sitelerini kimse geçemez :)

Kadir Kurt' Alıntı:
Güzel bir video olmuş teşekkürler :)
Ben teşekkür ederim, Kadir :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
İsa bey hoşgeldiniz , ellerinize sağlık , bize çok güzel bir Tokyo turu attırdınız. :saygilar:
Gerçekten çok modern ama bir o kadar geleneklerine bağlı bir toplum oldukları , görüntülerin hepsinde kendini yansıtıyor.Japonlara hayrandık , şimdi bir kere daha anlamış olduk.
Merak ettiğim bir konu , acaba ne yemek yediniz , biliyorsunuz , Japonların çok geniiiş bir mutfak kültürleri de var , çiğ , pişmiş , canlı veya ölü , yedikleri şeylerde çok da önem arzetmiyor onlar için de... :lollol:
Çok keyif aldım , tekrar teşekkür ederim..... :saygilar:
Hakan Abi, hoş bulduk :)
Bu çok doğru, hem modern hem geleneklerine bağlı hem de saygılılar. Japon nezaketi derim, başka bir şey demem...

Japon mutfağı balık üzerine kurulu. Biz de bol bol balık yedik. Fiyatlar gerçekten uygun. Suşi, Japon pilavı, karides vs. de denedik. Bunun yanında bizdeki pastaneler gibi yerler de vardı. Oralardan poğaça, pasta tarzı şeyler aldık. Çinliler gibi ördek ayağı, kurbağa başı yemiyorlar :laugh: Ama denizden ne çıkarsa yiyorlar, yosun dahil, onu da söyleyeyim :)

Türker Akgün' Alıntı:
Hoşgeldiniz İsa Bey, güzel video içinde çok teşekkürler. :bravo:
Türker Abi, çok teşekkür ederim :)

veysel güler' Alıntı:
isa bey hoşgeldiniz harika bir belgesel tadı veren video olmuş. ellerinize sağlık, zevkle :thumbup: güle :lollol: yıkıla :lol: şaşıra :eek: izledim valaha. :RCKolik:
Veysel Bey, hoş bulduk. Teşekkürler bu güzel yorumunuz için :)

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
İsa abi cok güzel bi video hazırlamışsın valla gitmiş kadar oldum :laugh:

ellerine sağlık oraları görmek bizede nasip olur inşallah.
Tahir, çok teşekkür ederim. Bir gün sen de oralara gitme imkanı bulursan, tavsiye ederim kesinlikle. Önce Japonya derim :)

Omer Erkan' Alıntı:
İsa kardeşim, ellerine sağlık! %p Kendimi bir tur otobüsünde gibi hissettim. Az ve öz olarak sunmuşsun. Gidip görmek ayrı, gördüğünü kaydedip düzgün bir şekle koyup sunmak ayrı. Ben artık fotoğraf çekmeye bile üşenir oldum! :embarras:
Ömer Abi, çok teşekkürler. Benim en sevdiğim şeylerden biridir bu tür "ürün"ler ortaya koymak. Bana da artık eziyet gibi geliyor fotoğraf, video vs. çekmek, ama bu ürünleri ortaya koyunca ve üstüne bir de böyle güzel yorumlar alınca, değiyor doğrusu :)

Mehmet ÖZER' Alıntı:
6.10 da ki insan değil mi şimdi :eek: :eek:
Ben de ilk başta inanamadım aslında, "Japonlar bizi kandırıyor mu acaba? Yoksa insan mı oturtmuşlar oraya?" diye düşündüm, ama Japonlar böyle bir şey yapmazlar tabii :) Yakın zamanda bunları otel resepsiyonlarında, insanların bilgi alma ihtiyacı duyduğu yerlerde vs. kullanmaya başlayacaklarmış.[/video]

SafakB

Çalışkan Uye
Ynt: [Video]: 10 Dakikada Tokyo[/Video][Video]

Isa bey hosgeldiniz cok huzel bi video olmus tesekkurler emehiniue sangi girmis ve videolari ben cekmis gibi hissettim :)[/video]

junkersju

Çalışkan Uye

isa bey video muhteşem .[/video]

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com

Çok teşekkürler tekrar güzel yorumlarınız için :)[/video]