[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Merakla Beklenen Sürpriz Video :)

[Video]: 25.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yeni pil ile sanki model sahlanmis, paller resmen havayi yirtiyor :bravo: :halay:

Abi o uçuştaki pil zipyy pildi. Acelerin rodajı yeni bitti bugün uçuş yaptım.

Ace 55c ler harika kesinlikle. Model başka bir dünya oldu. :)

Bu arada canımı sıkan kuyruk problemi 3gx ile tamamen çözüldü. :thumbup:

İyi seyirler. :RCKolik: :saygilar: Tam ekran ve 1080p izlemenizi tavsiye ederim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Video]: 24.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam

Yüklediğiniz tüm videolari izlemistim zaten bu gens55c ile ucusunuz tamamen turbo moda geçiş gibi olmuş PAL ve motor sesi muazzam degismis ,kirimsiz ucuslar dilerim :)

[Video]: 24.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Yüklediğiniz tüm videolari izlemistim zaten bu gens55c ile ucusunuz tamamen turbo moda geçiş gibi olmuş PAL ve motor sesi muazzam degismis ,kirimsiz ucuslar dilerim :)

Teşekkürler Mehmet kardeşim. Pilotaj rahatladı haliyle diğer pillerle bayılmasın diye epey uğraş veriyordum.Ama değişmi görmek güzel oldu bir yandanda.

İndiğimde piller 3.85 civarındaydı ve en ufak performans kaybı gerçekten yoktu. :bravo:

[Video]:25.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam & Yeni Pil:Gens Ace 55c

Tamam simdi olmus Arda :bravo: :thumbup: :halay: Pal sesine doyduk bu ucusta, sticklerine saglik.

Seni ne Zaman seyretsem simulasyonda kuyruk calisayim diyorum ama sonra usenmekten calisamiyorum :lollol:

[Video]:25.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam & Yeni Pil:Gens Ace 55c

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tamam simdi olmus Arda :bravo: :thumbup: :halay: Pal sesine doyduk bu ucusta, sticklerine saglik.

Seni ne Zaman seyretsem simulasyonda kuyruk calisayim diyorum ama sonra usenmekten calisamiyorum :lollol:

Teşekkürler abi. Beğenmene sevindim. :)

Arda son ucus gercekten oncekilere nazaran cok cok ust seviyede.
resmen eski pillerde zorla kullanmissin makineyi.
ama simdi valla cosmus :thumbup:
eline saglik ;)

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Arda son ucus gercekten oncekilere nazaran cok cok ust seviyede.
resmen eski pillerde zorla kullanmissin makineyi.
ama simdi valla cosmus :thumbup:
eline saglik ;)

Abi çok teşekkürler. Beğenmene sevindim. :saygilar:

Pillerin performansı bir kaç uçuş yapınca daha iyi oturacak diye düşünüyorum.

Whatapp tan Emre abiye yazdım, buraya da yazayım..

Arda'yı izlemek çok keyifli :) Half pirodan çıkıp yarım değil de birkaç tur kuyruk çevirmiyor mu :laugh: Bi gün ben de yapçam ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Whatapp tan Emre abiye yazdım, buraya da yazayım..

Arda'yı izlemek çok keyifli :) Half pirodan çıkıp yarım değil de birkaç tur kuyruk çevirmiyor mu :laugh: Bi gün ben de yapçam ;D

Çok sevindim böyle düşünmenize, keyifle izliyorsanız ne mutlu bana. :) İnşallah en yakın zamanda bekliyorum. :):RCKolik:

Arda heli tam kıvamını bulmuş sanki yeniden doğmuş gibi. :bravo: :bravo:

Sende bu yaramaz çocuğu pilotajınla coşturmuşsun. :halay: :halay:

Bize de güzel güzel izlemesi kalmış. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Arda heli tam kıvamını bulmuş sanki yeniden doğmuş gibi. :bravo: :bravo:
Sende bu yaramaz çocuğu pilotajınla coşturmuşsun. :halay: :halay:
Bize de güzel güzel izlemesi kalmış. :RCKolik:

Abi cok tesekkurler. :)
Ayrica sahadan herkese selamlar. (Bekarlik sultanliktir :laugh: )
Bugunkuler saniyorum son ucustan daha agresif ucuslar oldu.
Genslerin performansi git gide artiyor, benide daha cok gaza getiriyor. :halay:

Yere yakin sayilabilecek proflip denedim, ardindan hafif bir kurtarma aksiyonu oldu galiba :lol: :lol:

Benim ucuslardan sıkılmadıysanız aksama tekrar konuya beklerim, videolar yolda. :laugh:

Arda Erkan' Alıntı:
Abi cok tesekkurler. :)
Ayrica sahadan herkese selamlar. (Bekarlik sultanliktir :laugh: )
Varken sefasini surmek lazim tabii ki :lollol: :lol: yeni videolari merakla bekliyoruz Arda :RCKolik:

Alanda araba çalışan birisi vardı, geldi durdu yanımda izlemek için. Dizel motorun sesi biraz gıcık etti beni ama neyse piroflip yaparken kaçmış. :lol: :lol: Gazlama sesi çıkmış arka plandan zaten o sırada. Adamda ilk defa böyle uçan bir heli gördüyse çekinmiştir tabi. :laugh:

Bu arada videonun bonusu 2:03 . Ordan sonra dedim artık zorlamıyım, cihaz Eskişehire'de lazım. :lol: Ayrıca yan rüzgarda çok fazla etkiledi.

Günün fotoğrafı ve videosu. :thumbup:

İyi seyirler. :RCKolik: :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam & Yeni Pil:GensAce 55c

Pilotaj şahane, hayran kalmamak elde değil Arda hocam :bravo: Eskişehir'de canlı canlı görürüz inşallah :laugh:

[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam & Yeni Pil:GensAce 55c

Uçuş yine mükemmel Arda hocam :saygilar: Bence o cycle servolar sizi kesmez olmuş :coolxf: