[Video]: Airbus 400 M SCALE

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Şu ana kadar gördüğüm en gerçekçe SCALE Video çalışması. Mutlaka izleyin ;)

Değişik açılardan iniş-kalkış çekimleri, iniş takımı çekimi, üsten çekimler, kotpit içi çekimleri, atlayan paraşütçüler..... :bravo:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: Airbus 400 M SCALE

şaheser gerçekten bu nedir arkadaş insan bunu uçurmaya kıyamaz diycem ama uçurmadanda bunun tadına nasıl varılacak, müthiş bir emek süper bir görsel şölen gerçekten harika :)

Yapanları da, uçuranları da beni duymasalarda tebrik ediyorum. :bravo: Modelin, uçuş pervaneleri dışında, sesi bile gerçekçi, çok güzel! Videonun başındaki gerçek ölçüdekimi yoksa modelmi anlayamadım.

Bu nedir böyle ya. Ben gerçek kargo uçağı sandım başta ama sonra baktım adamlar yanında duruyor :) Gerçekten süper bir uçuş ve görüntüler çok güzeldi.

Her saniyesini zevkle izledim, detaylar harika olmuş, hele kokpitten çekime bayıldım :) Bir ara kokpit paneldeki göstergeleri de hareket ediyor mu acaba diye inceledim :D

Tolga' Alıntı:
Her saniyesini zevkle izledim, detaylar harika olmuş, hele kokpitten çekime bayıldım :) Bir ara kokpit paneldeki göstergeleri de hareket ediyor mu acaba diye inceledim :D
Eğer bizim şu meshur AGUSTA Scale bitmiş olsaydı buna benzer çekim senaryosu bile hazırdı.

Şimdiden söyleyeyim, inşallah o zaman gelip çekim yapınca, bundan feyz almıssınız demeyin, çok önceden düşünülmüş bir senaryomuz zaten var, 1 yıldır bekliyor :lollol: :lol:

Abi snein çalışma da çok güzel ve özel görünüyor zaten, onu halkın arasına bi çıkartsan yanında fotoğraf çekeceklerin sayısını tahmin bile edemiyorum :D
Çalışmanın tamamlanmasını şahsen dört gözle bekliyorum :)

[Video]: Airbus 400 M SCALE

Harika bir çalışma umarım bizlerden de böyle bir çalışma çıkar.