[Video]: ClubRC 2. Geleneksel Solaklar Bulusması-04.11.10

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
HD Videolarımız sıcak sıcak hazır arkadaşlar.

Bir de vaktim olursa, hepsini kullanarak muzikli 3-4 dak mix yapmaya çalışacağım

Buluşmaya gelemeyen arkadaşlar için saha ortamını paylaşalım ilk önce. Hakan abiye girişteki grup video fikri için ayrıca teşekkürler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

NOT: Arkadaşlar bizlerin uçuş videolarını çekmeyi unutmusum :( Zaten bundan sonra kamerayı masa üzerine koyacağım. Benim haricimde de çekim yapılabilsin diye. Insan çek çek yoruluyor valla
???
Ve ucuş videoları. Isim ve model konusunda hata oldu ise affola

Ynt: Video:ClubRC 2. Geleneksel Solaklar Bulusması-04.11.10

Videolar birbirinden güzel, hepsini zevkle izledim. Uçanında, çekeninde, hazırlayanında ellerine sağlık...

Her zamanki gibi būyūk emekle hazırlanmış gōrseller. Adminlerin Alex'i būyūksūn kardo. Sen bizim herşeyimizsin.

Mehmet, ellerine sağlık. Gerçekten haklısın! Çekim yapmak hem yorucu oluyor, hem kendin uçuş yapamıyorsun, hem de video/fotoda çıkamıyorsun. Grup fotosunun yanında grup videosuda iyi fikir. Yapacağın mix'te saha ortamı videosuna devam eden bir kurgu da güzel olur...Bunlara zaman ayırdığın için tekrar teşekkürler.

Mehmedim ellerine sağlık,çok güzel bir buluşma ve çok güzel görüntülerdi....Orada olmasam da sayende olmuş kadar oldum :)..Çok mu olmuşlu oldu ne...:)
Bu arada invert olayını baya çözmüşsün..Hadi bakalım belki ülkemizden de bi Tareq çıkar belli mi olur :p...
Çok teşekkür ederim ,ellerine ,yüreğine sağlık........

Hepinize güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Sağolun varolun.

Ama dediğim gibi, video makinası bundan sonra masada olsun. Isteyen istediği görüntüyü kendi bakış acısı ile çeksin. Editlemek ve sonrası yüklemek cok buyuk sıkıntı olmuyor zaten.

Boylece farklı gözler ve açılar ile çekilmiş değişik videolarımız da olur bu vesile ile :):)

mehmetim emeğin ödenmez...süpersin....