[Video]: ESM ME110 Maiden Uçuşu - Hazerfen 29.11.14

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Sevgili Evren Varol kardeşimin büyük bir özenle topladığı ESM ME110...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ve Maiden Uçuş videosu :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Maiden gayet iyi geçti. Uçuş mükemmeldi. İnişte uçak biraz otlara çıkınca ESM'nin yapıştırıcı kullanmadan yapmış olduğu iniş takımı yuvası zarar gördü. Dün akşamdan beri Youtube'a yükleyemedim videoları. Benim PC'de bir USB WiFi adaptörü var ve bir uzatma kablosu ile bağlı. Kediler yerinden oynatmış. Gece yüklerken bağlantı kesilip öylece kalmış. :) Birazdan hazır olur sanıyorum. Haa bir de ismi lazım değil kameraman arkadaş record butonunu karıştırınca iniş yerine dağlar taşlar çekilmiş. :D :p

Abi öncelikle model gerek görünüm, gerekse çift motor ile tek kelime ile şahane :thumbup: Sayende Türkiye'de de bu tür modellerin olduğu görmüş olduk, ellerine sağlık :thumbup: :bravo:

Unutmadan maiden uçuş öncesi pilota yaptığın motivasyon yaşana abi :laugh: :D

Kameraman arkadaşımız da özellikle baş taraflardaki yorumları ile video ayrı bir hava vermiş, bir de inişi çekebilseymiş :lol: Yine de yağmurlu bir haftasonu evde oturken bu video ilaç gibi geldi :halay: :yuppi:

Mehmet zaman zaman kendini evi darmadağın eden çocukların peşinden koşup ortalığı toparlayan anne gibi hissettiğin oluyor mu? Valla sen olmasan ben bu forumu darmadağın edeceğim. Nerede ne paylaştığım belli değil. :D

Maiden öncesi hazırlık...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: ESM ME110 Maiden Uçuşu - Hazerfen 29.11.14

Gokhan abi ne konusmus be yine :D penim P47 maiden ucusundada warbird is coming tutututu diye efekt yapmisti hahhaha alem adam ya :D

paylasim icin tesekkurler super abi :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Paylaşım için teşekkürler Sümer Abi, Evren arkadaşımıza da hayırlı uğurlu olsun. [emoji106]

Ortam çok güzel. :RCKolik:

Kepçe izleyen yurdum insanı tribine girdim sanırım.. :) defalarca izliyorum.. :)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Mehmet zaman zaman kendini evi darmadağın eden çocukların peşinden koşup ortalığı toparlayan anne gibi hissettiğin oluyor mu? Valla sen olmasan ben bu forumu darmadağın edeceğim. Nerede ne paylaştığım belli değil. :D
Estağfurullah hiç öyle bir şey olur mu abi :laugh: :laugh: :D

Abi paylaşım için teşekkürler ,gözümüz gönlümüz açıldı .

Allah sahibine bağışlasın. :saygilar:

çok güzel modeller gözümüz gönlümüz açıldı teşkkürler sümer abi :)

Karar verdim arkadaşlar , ben uçakçı olmak istiyorum galiba , şuna baksanıza , hem modeller fıstık gibi , en azından birşeye benziyor bakınca , hem her türlü hava şartlarında uçabiliyorlar. :evil: :p :D
Bizim heliler böyle mi , azcık hava kapalı olunca , yatışşş...Yok arkadaş yok ben uçakcı olacağım..... :halay:(Mehmet duymasın Sümer abi , heli diye uçurur beni... :laugh: )
Eline sağlık Sümer abim , çok güzel bir günmüş ve görüntülerde keyif verici oldu.

Ynt: [Video]: ESM ME110 Maiden Uçuşu - Hazerfen 29.11.14

Hakan abi bende helinin yaninda deprondan yaptigim Eurofighter jet ile biraz takildim ama rudder filan olmayınca hic zevkli değildi zaten kolay bir pilotaj istediği için bıraktım daha fazla ucmayip , ama heli oyle mi :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Karar verdim arkadaşlar , ben uçakçı olmak istiyorum galiba , şuna baksanıza , hem modeller fıstık gibi , en azından birşeye benziyor bakınca , hem her türlü hava şartlarında uçabiliyorlar. :evil: :p :D
Bizim heliler böyle mi , azcık hava kapalı olunca , yatışşş...Yok arkadaş yok ben uçakcı olacağım..... :halay:(Mehmet duymasın Sümer abi , heli diye uçurur beni... :laugh: )
Eline sağlık Sümer abim , çok güzel bir günmüş ve görüntülerde keyif verici oldu.

Budur işte! :D :D :D

Paylaşım için teşekkürler, güzel model güzel uçuş ;)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
hem her türlü hava şartlarında uçabiliyorlar.

Bizim heliler böyle mi , azcık hava kapalı olunca , yatışşş...

Videoda sağanak bir yağmur vs göremedim Hakan abi, bulutlu bir hava var. Daha kötülerinde helilerimizle arazideydik bizler, yatmak modelcinin kendi tercihi daha çok... Bu arada istanbul arası bitti, geldim ben yuvama, protos beklemedeyim :)