[Video]: ESM ME110 Maiden Uçuşu - Hazerfen 29.11.14

Rasim Öztürk' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler, güzel model güzel uçuş ;)

Videoda sağanak bir yağmur vs göremedim Hakan abi, bulutlu bir hava var. Daha kötülerinde helilerimizle arazideydik bizler, yatmak modelcinin kendi tercihi daha çok... Bu arada istanbul arası bitti, geldim ben yuvama, protos beklemedeyim :)
Yuru be Rasim, iste helici dedigin boyle olur :thumbup: :bravo:

Hakan kardesim, yeni modelcilik hayatinda sana basarılar :'( Umarim aradigin mutlulugu ucaklarda bulursun :lollol: :lol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yuru be Rasim, iste helici dedigin boyle olur :thumbup: :bravo:

Hakan kardesim, yeni modelcilik hayatinda sana basarılar :'( Umarim aradigin mutlulugu ucaklarda bulursun :lollol: :lol:
Bakın şimdi sizi Sümer abime havale ederim , bir paragraf yazı yazar sus pus oluverirsiniz haa... :D
Hem daha doğru dürüst uçuramadığım modellerim var , hele bir uçurayım bunları , görürsünüz siz.... :lol: :lollol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bakın şimdi sizi Sümer abime havale ederim , bir paragraf yazı yazar sus pus oluverirsiniz haa... :D
Hem daha doğru dürüst uçuramadığım modellerim var , hele bir uçurayım bunları , görürsünüz siz.... :lol: :lollol:

Hakan'cığım sanki sen kendini bana havale ettin gibime geliyor! :p

Sümer Yamaner' Alıntı:
Hakan'cığım sanki sen kendini bana havale ettin gibime geliyor! :p
:lollol: :lollol: , Sümer abim benim , sana karşı boynumuz kıldan incedir , ne dersen haklısındır , ama hakikaten scale model warbirdlere bir hayranlığım var , şu vantilatörlerden bir gün bıkkınlık gelse de gelmese de , hem sizi ziyaret edeceğim , hem de model odamın duvarında bir uçağım mutlaka olacak.... :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
:lollol: :lollol: , Sümer abim benim , sana karşı boynumuz kıldan incedir , ne dersen haklısındır , ama hakikaten scale model warbirdlere bir hayranlığım var , şu vantilatörlerden bir gün bıkkınlık gelse de gelmese de , hem sizi ziyaret edeceğim , hem de model odamın duvarında bir uçağım mutlaka olacak.... :saygilar:

Geç bunları geç. Ben anladım anlayacağımı! :lol:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Geç bunları geç. Ben anladım anlayacağımı! :lol:
Bak şimdi , Sümer abimi de kırdıysam vay benim hallerime , ben nasıl gönlünü alırım şimdi. :-\ Zaman herşeyi gösterir nasıl olsa , Sana çok büyük saygı duyuyorum , verdiğin o güzel teknik bilgilerin olmasa , ne anlardık warbird'den , ne anlardık uçmaktan ...Neyse , ben iyice debelenmeden şu köprüye bir gideyim.... :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bak şimdi , Sümer abimi de kırdıysam vay benim hallerime , ben nasıl gönlünü alırım şimdi. :-\ Zaman herşeyi gösterir nasıl olsa , Sana çok büyük saygı duyuyorum , verdiğin o güzel teknik bilgilerin olmasa , ne anlardık warbird'den , ne anlardık uçmaktan ...Neyse , ben iyice debelenmeden şu köprüye bir gideyim.... :saygilar:

Hahahaaa... Ne kırılıcam yaa. Uçak öyle her babayiğitin harcı değil zaten! :p :D :lollol:

Ynt: [Video]: ESM ME110 Maiden Uçuşu - Hazerfen 29.11.14

ne yalan soyliyim ben artik iyice bu ucak heli ucak heli muhabbetlerinden fena sıkıldım

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
ne yalan soyliyim ben artik iyice bu ucak heli ucak heli muhabbetlerinden fena sıkıldım

Hakılsın üstadım , şakayı da çok uzatmamak gerek değil mi....Ama biliyoruz zaten , herkes zevk alarak hobisini icra ediyor.Arada takılmalar zaten gayrı ciddi.Bu arada seni çok göremiyoruz Üstad, çok yoğunsun herhalde....

Hakan abi nezaman ucakla ilgili bi konu acsam hep şu ucak heli muhabbetleri donuyor, sıkıldım gercekten , icimden yazmak gelmiyor artik , sadece takip ediyorum

ne demek istedin Sumer abi ?

Mesut AKIN' Alıntı:
Hakan abi nezaman ucakla ilgili bi konu acsam hep şu ucak heli muhabbetleri donuyor, sıkıldım gercekten , icimden yazmak gelmiyor artik , sadece takip ediyorum

Olmaz ustam , biz senin her konunu zevkle okuyoruz , sen hobiyi her alanda çok aktif olarak icra eden birisin , bu tür takılmaların konuyu da içerik olarak bozduğunu biliyorum , ve dikkat de ederiz biliyorsun , demek iyice dikkat etmemiz gerek.Sen yine de yazmaktan çekilme , sen birşeyler yazmayınca bizlerin (kendi adıma) yazacak çok şeyi yok , böyle oluyor sonuç olarak.Sen lütfen yaz üstadım ...

abi konunun icerigi kismi sorun degil benim icin , ben bu ise arabalarla basladim sonra ucaga geçtim , sonra heliye gectim , sonra tekrar ucaga dondum , yani insan o an neyden zevk aliyorsa onu yapiyor , dogal olarak ikidebir ucak soyledir heli boyledir muhabbetleri beni yoruyor artik , kim neyden zevk alirsa onu yapar 2 + 2 = 4 bukadar basit

Haklısın kardeşim , zaten biz de aksini söylemedik ama , tabi herşeyin de bir dozu var.Sen yine de o güzel modifikasyon konularını , pratik çözüm tekniklerini paylaşmamazlık etme.Canını sıkan bu duruma bu saatten sonra mutlaka dikkat edilecektir.