[Video]: Fail Safe'm var diye sevinme :)

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 1,688
A

altan

Guest
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Efendi efen di uçarken 4 ncü dakikanın sonlarında adamın yüreği ağzına gelmiş ;D

Ynt: [Video]: Fail Safe'm var diye sevinme :)

Varmiş ama ayarlamayı unutmuş. Kumandadan cıkınca da amcan kafasına göre takılmış ;D

Yanlıs uctukları yer nasıl bir yer oyle ya. Valla tek kelime ile harika, hatta o kadar ki bizim solaklardan bile güzel ;)

O değil de öylesi çakılmada güzelim GoPro2'ye bişey olmamış ya ona şaşarım :D

FPV ruhunu Galaxy S3 feda edecek boyutta yaşatan kişiler olarak bu videoyu bir mesaj olarak görmeyeyim değil mi :D

Ynt: Ynt: [Video]: Fail Safe'm var diye sevinme :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Varmiş ama ayarlamayı unutmuş. Kumandadan cıkınca da amcan kafasına göre takılmış ;D

Yanlıs uctukları yer nasıl bir yer oyle ya. Valla tek kelime ile harika, hatta o kadar ki bizim solaklardan bile güzel ;)

Valla Mehmet, ben de aynı şeyi düşündüm. O nasıl bir saha öyle, her gün model kırsa gene doymaz insan...

Tolga Senyuva' Alıntı:
O değil de öylesi çakılmada güzelim GoPro2'ye bişey olmamış ya ona şaşarım :D

FPV ruhunu Galaxy S3 feda edecek boyutta yaşatan kişiler olarak bu videoyu bir mesaj olarak görmeyeyim değil mi :D

Tolga, ben senin kadar cesur olamazdım inanki, bence bu videodan dersler alınmalı...

Uçağın düşmesinde izleyenleri rahatsız etmeyecek bir estetiklik var. Başarılı bir düşüş şekli. Mekan gerçek olamayacak kadar güzelmiş harbiden.