[Video]: Graupner MZ 24 kumanda kutu acilimi

Teşekkürler Mehmet Abi. Bu gün elime geçti kumanda. Çok kaliteli. Henüz kurcalamadım.
İlk fırsatta konu açmayı düşünüyorum. Biraz tanımam gerek kumandayı. ama şu an ev hiç uygun değil. Her odada misafir kalıyor .

Cahit Kaş' Alıntı:
Teşekkürler Mehmet Abi. Bu gün elime geçti kumanda. Çok kaliteli. Henüz kurcalamadım.
İlk fırsatta konu açmayı düşünüyorum. Biraz tanımam gerek kumandayı. ama şu an ev hiç uygun değil. Her odada misafir kalıyor .
Gercekten ozellik olarak 10 numara bir kumanda. Fiyat olarak da gayet makul. Tek sikintisi tanitim. Insallah acilan yeni konularla Ozellikle yurt icinde kullanici sayisi artar ki bence de hak ediyor :RCKolik:

Cahit hocam hayırlı olsun sen graupner i bayağı begendin bakıyorum .[emoji106] [emoji1] [emoji61]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun Cahit hocam benimde çok beğendiğim bir kumanda inceleme fırsatım olmadı görünüş ben burdayım diyor.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Cahit hocam hayırlı olsun sen graupner i bayağı begendin bakıyorum .[emoji106] [emoji1] [emoji61]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mustafa Çoban.' Alıntı:
Hayırlı olsun Cahit hocam benimde çok beğendiğim bir kumanda inceleme fırsatım olmadı görünüş ben burdayım diyor.

SM-G900F cihazımdan gönderildi
Teşekkürler Arkadaşlar. Eskiden beri beğendiğim bir kumandadır. Böyle bir kumanda Türkiyede niye yaygın değil bilemiyorum.