[Video]: Güncel Blade 130x Uçuşlarım

Mehmet ÖZER

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Herkese Merhaba, Mcpx BL gelince pabucu dama atılan 130x, tekrar sahalara geri döndü :D stok elektronikleri ve kuyruk komple lynx upgradeli olan 130x'imle uçuşlarım devam ediyor,modele alışıp daha düzgün collective vermeye başlayınca stok motorla da iyi işler çıkarabilecegimi gördüm :)
Modeli daha yakından tanıtan bir video hazırlamayı da düşünüyorum en kısa sürede :coolxf:
Bu ilk videomda invertten düze geçerken anlamsız bir şekilde kuyruk bıraktı ve toprağa hold ile gömüldü,ama herhangi bir sorun olmadan uçuşa devam ettim ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kpss çalışmaktan şimdilik simulatorsüz ilerlediğim modelcilik hayatım :agreed:

2016'nın ilk uçuşu

[Video]: Blade 130x Uçuşlarım

Eline sağlık Mehmet, 130'u yabana atma söylediğin gibi doğru collective ile çok güzel uçan bir model. ;)

Sende nose-down funnel falan gayet güzel uçmuşsun. :thumbup:

Mehmet Hocam güzel uçuş... Tebrikler :)

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Mehmet, 130'u yabana atma söylediğin gibi doğru collective ile çok güzel uçan bir model. ;)

Sende nose-down funnel falan gayet güzel uçmuşsun. [emoji106]
Teşekkürler Türker abi, yavaşça alışmaya başladım :)
oguzhannn' Alıntı:
Mehmet Hocam güzel uçuş... Tebrikler :)
Teşekkürler Oğuzhan hocam :)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eline sağlık Mehmet , 130 elinde kuzu olmuş , demek ki modele iyice alışmışsın , dedik ya başından , 130 adamı gerçek bir model pilotu yapar diye..... :laugh: :bravo: :halay:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Eline sağlık Mehmet , 130 elinde kuzu olmuş , demek ki modele iyice alışmışsın , dedik ya başından , 130 adamı gerçek bir model pilotu yapar diye..... :laugh: :bravo: :halay:
Aynen hakan abi kuyruk uzmeyince ucurmasi çok zevkli bir model.. Ve sim çalışmasını bırakalı 1 seneden fazla oldu.Bu yıl da çok zaman ayiramayacagim için büyük bir model ve sim kumandası filan almayacagim. böyle simsiz arada uçmaya devam ederim sene boyu yıne KPSS bekler beni :)

Mehmet kardeşim eline sağlık, 130x ile böyle uçuyorsan biraz büyük modellerle neler yaparsın :bravo: :bravo:

Güzel uçuşlarının devamını bekliyoruz :thumbup: :bravo: :bravo:

Kağan Kazancı' Alıntı:
Mehmet kardeşim eline sağlık, 130x ile böyle uçuyorsan biraz büyük modellerle neler yaparsın :bravo: :bravo:

Güzel uçuşlarının devamını bekliyoruz [emoji106] :bravo: :bravo:
Sagol baskanım :)
Büyük bir model toplamak istiyorum da işte sene icinde uçamayacigim için hevesim kaçıyor.. hatta 3 tane de pil aldim bi tane 450 toplayacam diye ama kaldı planlar,neyse geç olsun güç olmasın :)

Güzel uçmuşsun. Ben de az uçurmadım 130x i. Büyük modelde yapmaya cesaret edemediğim hareketleri hep bunda denedim. O günlerin geldi aklıma
İnşallah istediğin büyük modeli de toplarsın.

Eline sağlık mükemmel uçurmuşsunuz modeli. Bende bir haftadır 130 x ile deneme çalışması yapıyorum ve 450 performansına yakın performans yakaladım. Modelin lynx tbs r boomun karbonlarını long Yaptım ve 150 mm lynx Pal 33 mm kuyruk Pal birde lynx e ait Alıcı üzerine lehimlenecek upgrade Transistör takınca model stok motor ve stok Dişli ile bile hover da korkutuyor insanı. En iyi pil performansını ise nano tech turnigy pillerde aldım.

Cahit Kaş' Alıntı:
Güzel uçmuşsun. Ben de az uçurmadım 130x i. Büyük modelde yapmaya cesaret edemediğim hareketleri hep bunda denedim. O günlerin geldi aklıma
İnşallah istediğin büyük modeli de toplarsın.
Teşekkürler Cahit abi, biraz sim destegim olsa daha da iyi ucabilirim belki ama işte :)

Oğuz Gün' Alıntı:
Eline sağlık mükemmel uçurmuşsunuz modeli. Bende bir haftadır 130 x ile deneme çalışması yapıyorum ve 450 performansına yakın performans yakaladım. Modelin lynx tbs r boomun karbonlarını long Yaptım ve 150 mm lynx Pal 33 mm kuyruk Pal birde lynx e ait Alıcı üzerine lehimlenecek upgrade Transistör takınca model stok motor ve stok Dişli ile bile hover da korkutuyor insanı. En iyi pil performansını ise nano tech turnigy pillerde aldım.
Teşekkürler oğuz abi, Lynx TBS kuyruk ve rotor gercekten cok etkiledi kuyruk performansini bu videoda eflite stock pillerle uctum, bende Overland 450mah 40c pillerle çok güzel performans alıyorum ,Genslerle de güzel bir uçuş sağlayabiliyorum.
Strecht performansı da sizden görmek isteriz :)
Bu arada transistor değişimi neden yaptınız ?

Biraz geç oldu :-\ ama ellerine sağlık Mehmet, gayet güzel ve soft bir uçuş olmuş :thumbup:

Bu vesile ile ben de akşama Burdur'da dişli sıyıran 130x bakıma alayım bari :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Biraz geç oldu :-\ ama ellerine sağlık Mehmet, gayet güzel ve soft bir uçuş olmuş :thumbup:

Bu vesile ile ben de akşama Burdur'da dişli sıyıran 130x bakıma alayım bari :D

Teşekkürler Mehmet abi 130x çok nazlı ama çok da uçuşu zevk veren bir model gerçektende :) Yavaştan invert funnel denemeleri de geliyor bakalım seneye yaza paslanır mıyım artık görücez :laugh:

[Video]: [Video]: Güncel Blade 130x Uçuşlarım

Uzun zaman sonraki ,bugünkü uçuşumdan 1 tane video yükledim , 3.sıradaki video :RCKolik:

[Video]: [Video]: Güncel Blade 130x Uçuşlarım

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Uzun zaman sonraki ,bugünkü uçuşumdan 1 tane video yükledim , 3.sıradaki video :RCKolik:
Helal kardo [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi