[Video]: Masal tadında SMD direnç lehimleme :)

Bak şimdi hatırladım. Gençliğimde 30 W kalem havya ile yapmışım bu işleri...

Vay Sümer abim vay , neler neler yapmışsın öyle..., ağzım açık kaldı... :thumbup: Bir de bunları yapacak vakti nasıl bulabildin abi , orası da ayrı bir muamma... :rolleyes: Şaşırdım... :eek:

Sümer Yamaner' Alıntı:

Demek araba modifikasyonu da yaptın abi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sümer Yamaner' Alıntı:

Bende tek başına ucak anısı ni okudum kitap okumuş gibi ani yaşadım diyebilir, sürükleyici bir paylaşım olmuş.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Sümer abi derya gibi adam her derinlikte başka bir meziyetine rastlıyoruz bakalım gözümüzden kaçan daha ne marifetleri ortaya çıkacak :saygilar:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Sümer abi derya gibi adam her derinlikte başka bir meziyetine rastlıyoruz bakalım gözümüzden kaçan daha ne marifetleri ortaya çıkacak :saygilar:

Yaa bi de ameliyat yapabiliyorum o kadar. :D :p :D

Off be abicim duyan da gerçek modifikasyon sanacak. Ayrıca birçok.işi 120 W Weller tabanca havya ile yaptım! :D

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sumeryamaner' Alıntı:
Off be abicim duyan da gerçek modifikasyon sanacak. Ayrıca birçok.işi 120 W Weller tabanca havya ile yaptım! :D

Bu bana ameliyat konusunda şunu düşündürdü eskidendi el titremesi şimdi Robotik cerrahi çıktı Elin titrese de neştere kotere yansımıyor, teknoloji iyi bir şey.
%p

sumeryamaner' Alıntı:

Weller , havyada tek geçerim... %p , taş gibi havyadır....Sümer abi , yapıyorsun ama hakikaten işi yapacak sağlam alet edavatlarla yapıyorsun , bu da ne kadar usta olduğunu kanıtlıyor aslında.......

Abicim alet işler el övünür diye boşuna söylememişler. Yanlış olmasın, ya 1974 ya da 75 idi ilk dandik havyamı aldığımda. Kısa sürede yanınca babacığım tuttu kolumdan, "gidip iyi bir şey alalım" dedi. Bu Weller'i aldık. Trabzon'dan hem de! Büyük şans. Hala da kullanıyorum. İşin ilginci en küçük entegreden, bilmem kaç Amper ESC kablolarına kadar geniş bir spektrumda. :)

sumeryamaner' Alıntı:
Abicim alet işler el övünür diye boşuna söylememişler. Yanlış olmasın, ya 1974 ya da 75 idi ilk dandik havyamı aldığımda. Kısa sürede yanınca babacığım tuttu kolumdan, "gidip iyi bir şey alalım" dedi. Bu Weller'i aldık. Trabzon'dan hem de! Büyük şans. Hala da kullanıyorum. İşin ilginci en küçük entegreden, bilmem kaç Amper ESC kablolarına kadar geniş bir spektrumda. :)

Nur içinde yatsın , babacığın işi biliyormuş Sümer abi , Benim bir arkadaşımda var , 91'den beri kullanıyor , nasıl bir alettir oradan biliyorum , şimdikilerin kalitesi o kadar var mıdır inan bilemiyorum , ama gözlerimle şahidim o havyanın yıllardır tık demeden çalıştığına... :D

Derya gibi bir insan Sümer abi, bu şaka değil. :saygilar:

Ama beni en çok web sayfasında önem sıralamasına göre yaptığı sıralamada RC helikopterleri 4. sıraya koymuş olması duygulandırdı. Havacılık bile ondan daha aşağıda, bizde heliciler olarak seni çok seviyoruz Sümer abi. :D :laugh: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol