[Video]: Phoenix ile Hitec Aurora 9 Nasil Ayarlanır , Kullanilir ?

Muharrem ÖNELGE' Alıntı:
Abi tanıyor fakat phonexe girdiğim zaman kumanda yok diyor ayarlıyamıyorum sankim :)

Merhabalar,

Bana sanki, dongle uzerindeki switch i "Phoenix" e almamissiniz gibi geldi. O switch biraz kalitesiz. Tam oturmamis da olabiliyor, biraz ileri geri yaparak Phoenix olana getirip tekrar deneyin.

Dongle, Joystick ve Gamepad sinifi aygitlara giriyor, o yuzden windows xp/7 ailesinde driver istemez.

Deneyin, ona gore tekrar bakalim.

Bu arada herkese selamlar)

Hosgeldin Erman :thumbup: Yine bir ara kayiplara karistin :-\

Selamlar Erman, yine özlettin valla. :)

Mehmet Abi, Türker, Hoşbulduk :)

Modelciliğim Yurtdışında olmam, çevremde uğraşan kişilerin olmaması, benim de vakit sorunum yüzünden v911 den öteye henüz gidemedi. :(p Hobbyking beni 120 gün oyaladıktan sonra içinde pillerimin olduğu paketin onlara geri döndüğünü söyleyerek, 42 usd kargo parası keserek geri ödeme yaptı. Anlayacağınız, 450 sınıf helime henüz pil alabilmiş değilim.

Sanırım TR ye izine geldiğimde, elimdeki malzemeleri satıp QuadCopter (elimde DJI 450 frame var) olayına konsantre olacağım.

Tek başına helicopter hobisi yapmak son derece zor. Çok zaman lazım, araştırmak, izlemek, okumak denemek yanılmak lazım. Ama bir ekibin içinde olursan bir çok sorunu senden önce yaşamış olanlar sayesinde atlatırsın.

Yani anlayacağınız, gönlüm sizlerle, ancak şansım kimle onu bilemiyorum. Benimle olmadığı kesin :)

Neyse, buralardayım, kaybolmadım. Pasif üye diye forumdan atılmadığım sürece, buralarda olacağım :)

Selamlar Tekrardan

Erman Yaman' Alıntı:
....
Tek başına helicopter hobisi yapmak son derece zor. Çok zaman lazım, araştırmak, izlemek, okumak denemek yanılmak lazım. Ama bir ekibin içinde olursan bir çok sorunu senden önce yaşamış olanlar sayesinde atlatırsın.
O konuda haklısın Erman bu hobiyi yalnız başına yapmak hem zor, hemde keyifsiz. :(p Ama bence sen yinede heliden vazgeçme derim, Türkiye'ye geldiğin zaman şöyle birgün yanımıza kaçarsın toplarız senin heliyi. :)

Erman Yaman' Alıntı:
Yani anlayacağınız, gönlüm sizlerle, ancak şansım kimle onu bilemiyorum. Benimle olmadığı kesin :)

Neyse, buralardayım, kaybolmadım. Pasif üye diye forumdan atılmadığım sürece, buralarda olacağım :)
Sen kaybolsanda konuların, forumumuza yaptığın katkılar her zaman burada baki. %p Ne zaman müsait olursan başımızın üzerinde yerin var. ;)

Erman Yaman' Alıntı:
Türker zaten durumu çok güzel özetlemiş %p Sadece ilave olarak şunu eklemek isterim : "Ne zaman müsait olursan, bizler buradayız ;) "

Sayın Erman Yaman.
Hala yurt dışında mısınız? Ben Ufa/Rusya da yaşıyorum ve formun çok yeni üyesiyim. Şu anda sadece formu okuyorum ve bilgi ediniyorum. Yaşadığım şehirde model uçakla ilgilenen kimseyi bulamadım. belki de yabancı dil sorunu yüzünden. Rusya'da yaşıyorsanız mail adresinizi rica edebilir miyim?
Saygılarımla.
Hüseyin ORHAN