[Video]: RC AIRBUS A330 ANTALYA KARAİN

Hüseyin EFECAN

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar merhaba, bugün çok harika bir uçuşa tanıklık ettim, bu tür modellerle genelde avrupalılar ilgilenir sanıyordum fakat gördümki biz TÜRKLER de bu işi layıki ile yapabiliyormuşuz. Uçak mükemmel Videoyu sonuna kadar HD olarak izlemenizi tavsiye ederim, inişi ve sonrasını izlerseniz modeli yakından görmüş olursunuz.
İyi Seyirler...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Videoyu merakla bekliyoruz %p

Video hazır arkadaşlar, sonuna kadar izlemelisiniz :)

orada olamadığım için üzgünüm :embarras:

Valla Huseyin eline emegine saglik, gercekten cok guzel cekmissin :bravo: Ozellikle inis sonrasi taksi cekimi sirasinda kamerayi yere yakin cekmek ayri bir guzellik olmus :thumbup: Goren de gercek bir yolcu ucagi inmis sanacak Karaine ;)

Karain yine biraz ruzgarli imis, bu nedenle jet motorun sesini ozellikle uzakta iken duymak zor oldu ama yakin pas gecisler harikaydi %p Sirf bu ses yuzunden emekli olunca bir tane jet motorlu bir model toplayacagim bu gidisle ;)

Bir de inis sirasinda yolcular biraz paniklemis olmali :laugh:

Simdi biraz da bilgi rica edelim :) Bu model kimin, bir etkinlik mi oldu ? Zira biraz kalabalik gibiydi :D

Ynt: [Video]: RC AIRBUS A330 ANTALYA KARAİN

Ilk test uçuşunda çok ufak bi sorun yaşamışlardı diye hatırlıyorum. Sanırım model geçen sene yapıldı

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: [Video]: RC AIRBUS A330 ANTALYA KARAİN

Mesut AKIN' Alıntı:
Ilk test uçuşunda çok ufak bi sorun yaşamışlardı diye hatırlıyorum. Sanırım model geçen sene yapıldı
Nerden haberin oldu ustad :eek: Ben ilk defa duyuyor ve görüyorum.

Uçak gerçekten çok güzel! :bravo: Yakınında birileriyle boyutlarını insan daha iyi anlıyor.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Simdi biraz da bilgi rica edelim :) Bu model kimin, bir etkinlik mi oldu ? Zira biraz kalabalik gibiydi :D

Mümkünse teknik özellikleri, nasıl yapıldığı vs. Ve ben bir de hava alanına takıldım; hep orada uçuş yapabiliyorlarmı, isteyen girebiliyormu, oralara taşınsakmı, ev kiraları ne civarlardadır?.....

Uçuran yanlış görmediysem Mesut Sübakan, benim Hocam.
İnsan inanamıyor Türkiye'de olduğuna gerçekten. :bravo:
Tek kelimeyle harika. :coolxf:

pist sorunu halledilebilse çok kişinin bu tür modellerle sahaya çıkacağına inanıyorum.
maalesef yöneticiler hobiyi önemsemiyor tcde.

İyi akşamlar arkadaşlar, modelin teknik detaylarını çok iyi bilmiyorum, fakat üzerinde 2 adet jet motor var, maliyetinin ise 13 bin euro olduğunu duydum, ayrıca modelin sahibi istanbulda yaşıyormuş, fakat modeli uçurmak için en uygun pistin antalyadaki karain havaalanı olduğunu düşünmüşler ve modeli buraya taşımışlar, model antalyada kalacakmış, uçurmak için antalyaya gelip gideceklermiş..

Omer Erkan' Alıntı:
Uçak gerçekten çok güzel! :bravo: Yakınında birileriyle boyutlarını insan daha iyi anlıyor.

Mümkünse teknik özellikleri, nasıl yapıldığı vs. Ve ben bir de hava alanına takıldım; hep orada uçuş yapabiliyorlarmı, isteyen girebiliyormu, oralara taşınsakmı, ev kiraları ne civarlardadır?.....

Ömer abi pist mükemmel, ev kiraları ise gayet makul :) 2+1 dariler 400 liradan başlıyor 3+1 ler ise 500 lira

Karain uçuş pisti ile ilgili daha fazla detay için ;)