[Video]: SK-540 İlk Test Uçuşu.

Deniz Sert

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar biliyorsunuz ki 21-22/14/2014 de yapılan Yozgat - PilotTR Funfly yarışmasında 3. olup SK540 Clear Kazanmıştım. Bugün hemen Ahmet abinin gaui x5 ine takarak ayar yaptım. (kendi 700üm yarışmada kırım yaşadı) İlk test videosunu sizlerle paylaşıyorum.

Kutu içeriğimiz;
1 adet ünite - ayar kablosu - alıcı ile kullanmak için sinyal kabloları i çince ve ingilizce stickerlar güncel versiyon pc ayar cdsi 3 adet yapıştırma bandı.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Video;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Üniteden oldukça memnun kaldım diyebilirim hali hazırda bu modelde benim ayarladığım vbar vardı vbarı aratmayan performansı var. İlk test uçuşu oldugundan kafada ve kuyrukta hareket sonrası sallama ve üniteyi bilmediğim için de sağır ayarlardan dolayı yetersizlik vardı ama gün içersinde yaptıgım ayarlarla mükemmel oldu diyebilirim yarın gün gözüyle yeni bir video ekler burda paylaşırım.

Final setup videosu geldi arkadaşlar dahada iyi olabilir tabi ama bakalım Alvinle konuşacağım.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: SK-540 İlk Test Uçuşu.

Deniz pulotajinda cok ilerleme var kardesim , seni bu hafta canli gorunce taktir ettim kardesim ama lutfen bundan sonra insan olan ortamlarda ucma olurmu :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
Deniz pulotajinda cok ilerleme var kardesim , seni bu hafta canli gorunce taktir ettim kardesim ama lutfen bundan sonra insan olan ortamlarda ucma olurmu :)

Dediklerine aynenkatılıyorum üstad %p Hemen hemen herkes yaşı ve ucuşu itibari ile Deniz kardeşimizde bir gelecek olacağın farkında. Yeterki bundan sonra çok daha dikkatli ve temkinli olup, gereksiz risk almasın :thumbup:

Bu konu vesileyle seni bir kez daha kutluyoruz Deniz :bravo: Yarışmada kazındığı 3.lük ve yeni üniten tekrar hayırlı olsun. Kullanıcı yorumlarını da ayrıca bekliyoruz :)

NOT: Senin için özel bir video'da yolda ;)

Deniz ilk gün skookum Kumanda askısı istemişti. Bizde skookum kullanmayanlara vermiyor diye takıldık. Adam gitti 3. Oldu. Heralde laflarımız ağır geldi. 3. Oldu. :D:D

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:

çok sağol abi söz uçmıycam :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Dediklerine aynenkatılıyorum üstad %p Hemen hemen herkes yaşı ve ucuşu itibari ile Deniz kardeşimizde bir gelecek olacağın farkında. Yeterki bundan sonra çok daha dikkatli ve temkinli olup, gereksiz risk almasın :thumbup:

Bu konu vesileyle seni bir kez daha kutluyoruz Deniz :bravo: Yarışmada kazındığı 3.lük ve yeni üniten tekrar hayırlı olsun. Kullanıcı yorumlarını da ayrıca bekliyoruz :)

NOT: Senin için özel bir video'da yolda ;)
Tareq diyor abi geçe uçarken sen Türkiyenin tareqisin istanbuldan bu yana harika bir gelşme göstermişsin diye :D teşekkür ederim herkese :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Deniz ilk gün skookum Kumanda askısı istemişti. Bizde skookum kullanmayanlara vermiyor diye takıldık. Adam gitti 3. Oldu. Heralde laflarımız ağır geldi. 3. Oldu. :D:D

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
keşke tsa isteseymişim alvinden falan :D

Deniz başarını kutlarım. İnşallah daha büyük başarılar elde edersin. Uçuşların çok iyiydi.

Tebrikler Deniz, bence de Türkiye'nin Tareq'i olma yolunda ilerliyorsun. :bravo:

Biraz delikanlılığını kontrol edipte, bir kaza bela yaşamadan 2 - 3 sene daha dayanabilirsen bitecek bu iş. :lollol: :lol:

Cahit Kaş' Alıntı:
Deniz başarını kutlarım. İnşallah daha büyük başarılar elde edersin. Uçuşların çok iyiydi.
çok sagol abi sen bide beni heyecansız gör :D

Türker Akgün' Alıntı:
Tebrikler Deniz, bence de Türkiye'nin Tareq'i olma yolunda ilerliyorsun. :bravo:

Biraz delikanlılığını kontrol edipte, bir kaza bela yaşamadan 2 - 3 sene daha dayanabilirsen bitecek bu iş. :lollol: :lol:
Teşekkür ederim abicim evet benim kan fena hızlı kaynıyor maşallah :D

bugünkü uçuş videosunu ekledim.

DenizSERT' Alıntı:
Teşekkür ederim abicim evet benim kan fena hızlı kaynıyor maşallah :D

bugünkü uçuş videosunu ekledim.
Tareq gece uçuş muziği ile çok güzel uçmuşsun Deniz :thumbup: 2 defa da güzel kurtarmışsın ;) Performans ve ayarlar gördüğüm kadarı ile güzel, tabii aslında uçuran olarak sana sormak lazım, memnun musun diye :)

Bu arada senin kırımında olduğu özel bir videoyu paylaştım. Akşama sana özel bir video geliyor ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tareq gece uçuş muziği ile çok güzel uçmuşsun Deniz :thumbup: 2 defa da güzel kurtarmışsın ;) Performans ve ayarlar gördüğüm kadarı ile güzel, tabii aslında uçuran olarak sana sormak lazım, memnun musun diye :)

Bu arada senin kırımında olduğu özel bir videoyu paylaştım. Akşama sana özel bir video geliyor ;)

ünitenin hissiyatından memnunum ama x5 in performansından memnun değilim throtle kesmediği zamanlar oluyor ki o yüzden 2 riks atlattım :) videoyu bekliyorum.

Deniz' in uçuşunu izlemek gerçekten zevkli. Umarım hakettiğin yerlere gelirsin. Başarılar dilerim. :RCKolik: