WLtoys V922 3D 6 Kanal Heli : Kutu İçerik - Kumanda Inceleme - V911 ile Farklar

Ynt: WLtoys V922 3D 6 Kanal Heli : Kutu İçerik - Kumanda Inceleme - V911 ile F

Abi heyecandan 10 dakika da bir takip ediyorum şuan durum :
1.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) bu sanırım gümrüğe takılmamış değil mi ?

istanbul pim yazanların hepsi sorunsuz elime ulaşmıştı umarım seninkilerde ulaşır berkay

Ynt: Ynt: WLtoys V922 3D 6 Kanal Heli : Kutu İçerik - Kumanda Inceleme - V

Berkay35' Alıntı:
Abi heyecandan 10 dakika da bir takip ediyorum şuan durum :
1.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) bu sanırım gümrüğe takılmamış değil mi ?
Hadi gözün aydın, gümrük inceleme girmemiş :thumbup:

Daha detaylı bilgi için "Yurtdışı Kargo Takip : Ürün şu an nerede ?? Gümrüğe takıldı mı acaba ??" konusuna bakabilirsin ;)

Evet abi girmedi çok sevindim bugün İzmire girmiş hatta dağıtıcıya verildi diyor ama gelmedi :( yarını beklicez bakalım

Abi bir bakar misin re632352835se yeni cihete kayıt diyor o ne demek

Ynt: Ynt: WLtoys V922 3D 6 Kanal Heli : Kutu İçerik - Kumanda Inceleme - V91

Berkay35' Alıntı:
Abi bir bakar misin re632352835se yeni cihete kayıt diyor o ne demek
Berkay az önce baktım ama PTT yeni bir güvenlik kod uygulaması devreye almış. Ne yazık ki şu an sistem düzgün çalışmıyor, güvenlik kodunu doğru girmeme rağmen, hatalı giriş yaptınız diyip duruyor :embarras:

1.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
05/03/2013 18:40:31
2.
Torbaya Eklendi - İZMİR(İZMİR P.İ.M)
06/03/2013 07:22:35
3.
DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - İZMİR BORNOVA DAĞITIM VE TOPLAMA
06/03/2013 08:20:51
4.
YENi CiHETE KAYIT(new to distribution area register) C(350474003),S(16:coolxf:,06/03/2013 - İZMİR BORNOVA DAĞITIM VE TOPLAMA
07/03/2013 07:11:27
Abi yazanlar bu

Berkay35' Alıntı:
3.DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - İZMİR BORNOVA DAĞITIM VE TOPLAMA
06/03/2013 08:20:51
4.YENi CiHETE KAYIT(new to distribution area register) C(350474003),S(16:coolxf:,06/03/2013 - İZMİR BORNOVA DAĞITIM VE TOPLAMA
07/03/2013 07:11:27
Abi yazanlar bu
4. Kalem yeni :rolleyes: Zannedersem şehiriçi dağıtım özelleştiye, buna ait bir ibare olsa gerek. Çıkan sonuç bugun yarın elinde olur.

Yok beklemeyeyim diyorsan, ki öyle gözüküyor :laugh:, kendin Bornova Dağıtıma gidip alabilirsin. Mesela ben hala öyle yapıyorum. Basiskele dağıtıma gidip, kendim alıyorum. Yoksa bazen 2-3 günün bulabiliyor bana gelmesi ;)

Şuan gitsem orada mıdır dağıtıcıda felan değildir demi ?

Berkay35' Alıntı:
Şuan gitsem orada mıdır dağıtıcıda felan değildir demi ?
Sence bunun cevabini kim verebilir, bence sen gidince bizlere ogrenip zaten soyleceksin ;)

Biraz araştırdım adamın biri sormuş cevap olarakta şunu vermişler :
-şu anlama geliyor. ilk gün dağıtım elemanına veriyorlar fakat o eleman izinli veya o gün o gönderiyi alamadıysa yani bir şekilde postahanede kaldıysa, dağıtıcının ertesi günkü dağıtım listesinde çıksın diye tekrardan giriş yapıyorlar sisteme, bunuda gönderi takipte Cihete girdi olarak görüyorsun. internetten baktığında bir üst satırda ileti dağıtıcıya verildi teslim edilmek üzere vs gibi bişi yazması lazım

pttdeyim paket önümde fakat annemin adına aldığım için bana vermiyorlar heyecanla annemi bekliyorum

v922imi 3 gibi aldım . Gerçekten bu kadar zor olacağını hiç tahmin etmiyordum . Şuana kadar 4 pil uçurdum en fazla yapabildiğim tail-in hover ama artık onu sorunsuz yapabiliyorum ve en iyi yaptığım şey kaza 5-6 kere düşürdüm, kendime çarptım can yakmayı çok iyi beceriyor Kumandanın stickleri çok yumuşak biraz zor alıştım , helikopter çok stabil ve malzeme kalitesi güzel görünüyor ileride tabi daha çok belli olucak . Hiç sevmediğim yanı büyük kazalarda iniş takımı yerinden fırlıyor 3 kere başıma geldi ve fırladığında iniş takımının ucu canopynın altını kesti iki köşedende ufak kazalarda da kesin pil yerinden hafif hafif çıkıyor her kazadan sonra kontrol edilmeli . Şuan pallerde ezilmeler oldu bi pal çatladı acemilik diyelim ama ucuşu engellemiyor o yüzden değiştirmedim . Almak istiyenlere kesinlikle öneririm verilen para değiyor . Bir de alacak olanlara önerim kesinlikle geniş alanda uçursunlar .

Hadi gozun aydin Berkay :bravo: :bravo:

Yazdiklarindan anladigim kadari ile ne soyledikse dogru çıkmış :) su ana kadar o kadar videonun bir nevi ozetini yapmissin.

Artik bundan sonra sansini fazla zorlamadan Simulator derslerine devam. Sonra surasi kirildi, surasi bozuldu deyip, yardim isteme sana yok ;)

tebrikler berkay :thumbup:

benzer konumdayız. yedek parçalarım yolda. dilediğin zaman paylaşabilirim.
senden ricam, sorunlarını forumda paylaş. ben de bilgileneyim.

gün geçtikçe daha iyi uçuruyorum, daha iyi tamir ediyorum, daha keyif alıyorum.

tabi ki başta mehmet bey ve komuk forumu sayesinde %p