WLToys V977 Power Star X1 - Brushless 6 Kanal Mikro

Ynt: Ynt: WLToys V977 Power Star X1 - Brushless 6 Kanal Mikro

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Dusmeler sonrasi dis siyirma derdi yok :thumbup:
yani evet abi o konuda öyle :) ama ya performansta normal servolar kadar basarilimi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynt: Ynt: WLToys V977 Power Star X1 - Brushless 6 Kanal Mikro

Recep Şurgun' Alıntı:
yani evet abi o konuda öyle :) ama ya performansta normal servolar kadar basarilimi

Şimdidye kadar Türker kardeşim ile bana fazla fazla yetti :D

Ynt: Ynt: Ynt: WLToys V977 Power Star X1 - Brushless 6 Kanal Mikro

Şimdidye kadar Türker kardeşim ile bana fazla fazla yetti :D

Abi size fazlasıyla yettiyse bana söz düşmez :)

hort

Yurtdışından yaptığınız siparişte ne kadar bir sürede elinize ulaştı model ? :RCKolik:

Furkan Selim' Alıntı:
hort

Yurtdışından yaptığınız siparişte ne kadar bir sürede elinize ulaştı model ? :RCKolik:
Evet yine amaca yönelik, acele ile yazılan sorulardan biri :-\ Bu tür sorular sormamanı, mevcut konuları sabırla bakmanı ve hala cevap bulamıyorsan o zaman soru sormanı tavsiye ederim.

Neden dersen, şahsen ben bazı sorulara özellikle cevap vermiyorum ki benim gibi davranan çok üyemiz var. Soru sorma şeklin, sıklığın.... doğru,düzgün ve doyurucu cevap alabilmen için önemli bir parametre. Yani en azından bizim forumumuzda ;)

:halay: Merhabalar herkese.. birşeyi doğru düzgün araştırmadan albenisine kanıp almamayı ne zaman öğreneceğim bilmiyorum. ben de 1 v977 aldım :bravo: mutluyum, çünkü tanıtım videosundaki gibi uçabilirim heralde diyorum.(tabiki öyle uçamam: )) ama servo yapısını, anakart düzenini, sağlamlığı konusundaki endişeleri okuyunca ah okumayı bilip de okumayan cihan dedim kendime.. değerli yorumlarınıza dikkat etmeden cihazı aldığım için özür diliyorum. :embarras: geldiği zaman(inceleme yapabilecek bilgi düzeyine sahip değilim) istediğiniz, merak ettiğiniz denemeleri vb yapmaya hazırım. umarım güzel olur..

Cihan Bey, bunlar sadece bizim tahminlerimiz. Umarım yanılıyoruzdur ;) Oguz Bey bir inceleme konusu açtı. Şimdilik performans iyi gibi. Bakalım sizden nasıl bir geri bildirim gelecek ;)

İlginiz için teşekkür ediyorum Mehmet abi, oğuz beyin inceleme konusunu okudum, sıkı takipcisi olacağım v977 nin, servo düzeni ile ilgli bir öneriniz olacak sanırım. Dört gözle bekliyorum

Mehmet abi merhabalar, v977 servosu için upgrade ile ilgili bi beklenti içindeyiz :)

Cihan ekici' Alıntı:
Mehmet abi merhabalar, v977 servosu için upgrade ile ilgili bi beklenti içindeyiz :)
Hatırlatma için teşekkürler Cihan Bey, buyrun %p

: ) elinize sağlık Mehmet Bey

WLToys V977 Power Star X1

Şimdi mehmet bey çok önemli bir sorum olacak,

ben v922 nin kaç tane videosun u izlediysem v977 nin yaptığı akrobatik(3D) hareketleri görmedim. yani burada v922 nin videolarını çeken pilotlar bu hareketleri yapmıyormu yoksa v922 böyle bir özelliği mi yok. yani trex 450-500-700 de gördüğümüz 3D uçuşları v922 de görmediğim halde v977 de gördüm dolayısı ile sanki büyük modellerin birebir aynısı gibi yani micro hali gibi. şimdi ben v922 yi satıp v977 almayı planlıyorum sizce doğru mu yaparım..

ÖZKAN KAYA' Alıntı:
Şimdi mehmet bey çok önemli bir sorum olacak,

ben v922 nin kaç tane videosun u izlediysem v977 nin yaptığı akrobatik(3D) hareketleri görmedim. yani burada v922 nin videolarını çeken pilotlar bu hareketleri yapmıyormu yoksa v922 böyle bir özelliği mi yok. yani trex 450-500-700 de gördüğümüz 3D uçuşları v922 de görmediğim halde v977 de gördüm dolayısı ile sanki büyük modellerin birebir aynısı gibi yani micro hali gibi. şimdi ben v922 yi satıp v977 almayı planlıyorum sizce doğru mu yaparım..
Galiba bizim V922 videolarını izlemediniz henüz Özkan Bey. İzlemiş olsanız V922 SOFT 3D yaptığını görürdünüz :laugh:

Şaka bir yana V922 motoru fırçalı.Dolayısıyla aynı anda hem açı değişimi hem de gaz istenen hareketler, heli zayıf kalıyor. Bu nedenle 3D yapmasına rağmen HARD 3D dediğimiz hareketleri doğal olarak yapamıyor.

Şahsen V922 benim 3D gelişmemde çok faydası oldu. Bolca Invert pozisyonda alan turu atıp, çok simulator çalışmadan yönleri öğrenmeme faydası oldu.

V977 yeni bir ürün. Şahsen servo ve fiziksel dizayn pek beğenmiyorum. Bir de motor devri yüksek olunca, kırımlar sonrası sanki V922 kadar dayanıklı değilmiş gibime geliyor. Ama bunlar sadece tahmin.

Yerinizde olsam elimdeki V922 ile devam eder, V977 kullanıcı yorumlarını gelmesini beklerdim. Ondan sonra v977 geçmek sank daha mantıklı. Kaldi ki nasıl olsa sizin yapıpda V922 henüz yapamadığı bir hareket olmasa gerek ;)

Galiba bizim V922 videolarını izlemediniz henüz Özkan Bey. İzlemiş olsanız V922 SOFT 3D yaptığını görürdünüz :laugh:

Şaka bir yana V922 motoru fırçalı.Dolayısıyla aynı anda hem açı değişimi hem de gaz istenen hareketler, heli zayıf kalıyor. Bu nedenle 3D yapmasına rağmen HARD 3D dediğimiz hareketleri doğal olarak yapamıyor.

Şahsen V922 benim 3D gelişmemde çok faydası oldu. Bolca Invert pozisyonda alan turu atıp, çok simulator çalışmadan yönleri öğrenmeme faydası oldu.

V977 yeni bir ürün. Şahsen servo ve fiziksel dizayn pek beğenmiyorum. Bir de motor devri yüksek olunca, kırımlar sonrası sanki V922 kadar dayanıklı değilmiş gibime geliyor. Ama bunlar sadece tahmin.

Yerinizde olsam elimdeki V922 ile devam eder, V977 kullanıcı yorumlarını gelmesini beklerdim. Ondan sonra v977 geçmek sank daha mantıklı. Kaldi ki nasıl olsa sizin yapıpda V922 henüz yapamadığı bir hareket olmasa gerek ;)

Aynen öyle, yani pilotajım v922 nin üzerinde değil henüz.... aslında v922 yi çok beğeniyorum ben, acaba bununla devam edip ondan son ra mı trex 450 ye geçsem ne dersiniz mehmet bey fikriniz nedir?

Üstad bu ürün yeni çıkmış, geçenler de benim de dikkatimi çekti.
.......
5- Ama kuyruk motoru bunda da ne yazık ki Brushed versiyon :-\

Mehmet abi birşey dikkatimi çekti wl model sitesinde gezerken gördüm kuyruk motoruda brushless diyor %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol