x8r uyuşmuyor yardımınız lazım- İbret olsun diye Kalacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Adınız her neyse : İşi niye şahsileştirdiniz anlamadım ama sizin konuşma şeklinize , soru sorma şeklinize ve tavrınıza bakarak burdaki hobi sevdalısı arkadaşlar ve ben yazdıklarınıza 1. sınıfa giden Türkçe kelime haznesi henüz 1000 ( bin ) kelimeden oluşan çocuklarımızın bile anlayacağı kadar net ve çözümleyici cevaplar yazdık .
Siz 100 değil milyon hesapta açsanız cevap veren olmadıkça açılan hesabın bi önemi olmadığını anlayacak yaştasınızdır umarım .

Ben meseleyi sizin gibi şahsileştirip cevap vermeyeceğim ama şöyle yapacağım . Sizin daha net anlamanız için , umarım benim " ukala " diye tanımladığınız tavrım bu sefer kafanıza bişeyler sokmaya yardımcı olur .
En başından beri sorduğunuz sorular ;
-X8r alıcım var neden çalışmıyor ?
-X8r alıcım "BİNG" oluyor ama neden çalışmıyor ?
-X8R alıcım kumandamla eşleşiyor ama pervaneler dönmüyor neden ?
-X8R alıcılarımın biri "bing " oluyor öteki olmuyor ama pervaneler dönmüyor neden ?
-Kumandamın pili neden erken bitiyor ? ( buda yeni )
-Pixhawk ortasında kırmızı yanıyor . Yanıp yanıp sönmüyor neden ?

Bu sorulara daha evvel ve bugün ciddi cevap veren arkadaşlarımız oldu . Anlamadığınız sorun bizde değil . Sizin yazdıklarınıza verilebilecek cevapların hepsini verdik .

Eğer siz pixhawkın üstündeki ışıkların meden öyle değil böyle yanıp yanıp sönmediğini sorarsanız normalde size açın kullanım kılavuzunu okuyon demeleri lazım arkadaşların ama demiyorlar çünkü siz zahmet edip pixhawk nedir ışıkları neyi anlatır diye araştırmamışsınız bile.
Siz neden kumandamın pili erken bitiyor diye sorarsanız ozaman cevap olarak kumanda ekranından kalan pil miktarını takip edin ve süresini ölçün . Pilin erken bitiyorsa pili değiştirin oda yetmezse kumandayı değiştirin olurdu cevap ama sorun sizin kumandayla ilgili bilginizin olmaması .
Bu multikopteri siz topladıysanız parçaları alırken neyin ne olduğunu , bağlantılarının nasıl olduğunu vs gibi şeyleri biliyor olmalıydınız vefakat sorun yaşadığınız yerlerde soru soruyor olmalıydınız .
Pixhawk neden böyle , kumanda neden şöyle gibi en temel soruları soran kişi bu multikopteri nasıl toplamış diye sormak müsade edinde bizim de hakkımız olsun .

Şimdi işin ukalalık yapma kısmına gelince . Bence ukalalık yapmayı bırakında size sorduğum soruya cevap verin.
Son söz olarak lütfen siyasi içerikli tanımlamalar yapmayın . Burası ne er meydanı nede siyaset meydanı .

bir soru sordum cevap almak icin

okala konus demedik sen 3 yasinda bisey biliyomuydun yok okudun oyla bildin belki okumadinda bilemem
bu neden calismiyor diyorum ben laf laf konus demedik bu dron almadim kendim yapdim acelem yok yavas yavas yaparim belliki senin acelen var yazdin yaziya konustun yaxiya bak oyle konus

siz bir hesap engellersiniz ben 100 hesap acarim acelem yok siz video gorunce huseyin olarak actimi anladiniz yok sor anlardiniz isder bunude engellen var etmez ben gene acarim

ben sizden yardim beklergen siz herkse demiyom anliyan anladi konusanlara diyom ukala ukala burasi turkiye dogru kim yardim edici ki insan olsan yardim edersin yardim etme tamam ben gene yaparim sen de biyerde birinden yardim ister o kiside cevap verir sana

Samimi davranmadığın için ve daha önce söylenen ve yazılanları uyguladığını var saysak bile sorunun çözülmediği halde, daha bizden ne yapmamızı bekliyorsun? Laftan anlamıyorsun, ısrarla aynı şeyi soruyorsun. Fiziki olarak önümüzde olmayan bir sistem için yorum yapılıyor sonuçta..
Şu anda ukalalık yapan da sensin, hem de yarım yamalak TÜRKÇE ile, sen 29 yaşıda olduğuna eminmisin? sanki 12 - 13 falan daha doğru bence..
Ne olmasını bekliyorsun bundan sonra, sana nasıl yardımcı olalım istersin?
Böyle tehtidkar konuşarak millete ayar mı veriyorsun, bizimi trollüyorsun. hayırdır ? psikopatmısın sen ?
Bir de klavye üzerinden cengaverlik yapmak kolay geliyordur fakat ,sen her halde siber suçlar diye bir şey duymadın, böyle devam edersen sıkıntı çeken sen olursun.
Ve evet burası
TÜRKİYE beğenmeyen çeker gider.:RCKolik:

Samimi davranmadığın için ve daha önce söylenen ve yazılanları uyguladığını var saysak bile sorunun çözülmediği halde, daha bizden ne yapmamızı bekliyorsun? Laftan anlamıyorsun, ısrarla aynı şeyi soruyorsun. Fiziki olarak önümüzde olmayan bir sistem için yorum yapılıyor sonuçta..
Şu anda ukalalık yapan da sensin, hem de yarım yamalak TÜRKÇE ile, sen 29 yaşıda olduğuna eminmisin? sanki 12 - 13 falan daha doğru bence..
Ne olmasını bekliyorsun bundan sonra, sana nasıl yardımcı olalım istersin?
Böyle tehtidkar konuşarak millete ayar mı veriyorsun, bizimi trollüyorsun. hayırdır ? psikopatmısın sen ?
Bir de klavye üzerinden cengaverlik yapmak kolay geliyordur fakat ,sen her halde siber suçlar diye bir şey duymadın, böyle devam edersen sıkıntı çeken sen olursun.
Ve evet burası
TÜRKİYE beğenmeyen çeker gider.:RCKolik:

bir siber suclar diye duymama gerek yok biliyorum hayirdir birseymi diyon acik de iki ne yapcan banned licenmi bilgisayari yada modemi yavas yap uc isder gel yuz yuze diyim beni bilmiyon etmiyon konusma bence bir bakmissin rckolik sitesine girdin bir bakmissin rckolik sitesini turkiyede engellenmis ne yapcan vpn adres degisdirip gircen ben siyaset sevmem cok konusma bos konusma gerek yok birsey isdedik sadece

bir siber suclar diye duymama gerek yok biliyorum hayirdir birseymi diyon acik de iki ne yapcan banned licenmi bilgisayari yada modemi yavas yap uc isder gel yuz yuze diyim beni bilmiyon etmiyon konusma bence bir bakmissin rckolik sitesine girdin bir bakmissin rckolik sitesini turkiyede engellenmis ne yapcan vpn adres degisdirip gircen ben siyaset sevmem cok konusma bos konusma gerek yok birsey isdedik sadece
Tamam.. şöyle yapalım, madem kendine o kadar güveniyorsun. ismini ve adresini ver.

tartismaya gelmedim yardim icin geldim yardim ederseniz sevinirim deyin ki soyle surasina bakin deyin surda soyle varmi diyin

siz bir hesap engellersiniz ben 100 hesap acarim acelem yok siz video gorunce huseyin olarak actimi anladiniz yok sor anlardiniz isder bunude engellen var etmez ben gene acarim
Sen nasıl bir arkadaşsın böyle. Kapıdan atıyoruz, bacadan giriyorsun... Sen 100 hesap aç, biz seve seve 100 hesabı da bloklarız sorun değil :)

Vay arkadaş, alıcısını bind edemiyorsun ama RCKOLIK Türkiye'de engelleyebiliyorsun. Helal valla :lollol: Hadi bekliyoruz, gücün yetiyorsa durma hemen engelle :lol:

Valla allah iyiliğini versin, hiç güleceğim yoktu. Allah seni de güldürsün ve yolun açık olsun.
Yeni hesapla yeniden bekleriz, arayı çok açma tamam mı :saygilar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...