yardim lazim pixhawk 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pixhawk ordada kirmizi isik yaniyor sadece x8r bind yapdim ama pixhawk calibas yapdim ama motor calistiramadim biyerde yanlis oldu ama nerde yardim

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Geniş açılı bir video çek . Hem kumandayı hem multikopteri görelim . Pili yaktığın andan itibaren multikopterin neler yapıyor . Ne olup bitiyor bi görelim . Kısa kısa görüntüler yerine bütün işlemi tek bir videoda çek bi görelim sorunların ne olduğunu .

Sorun belli zaten, videoya gerek yok da...

pixhawk boot islemine basliyor, ama tamamlamiyor. Dogru firmware yuklenmemis olabilir boot sirasinda test ettigi sensorlerden biri yanit vermiyor olabilir, ornegin barometre. Ya da cok basit bir problem olabilir, ornegin SD kart arizalidir, ve ya takilmamistir.

Bu arada konunun gecmisini bilmiyorum ama bu cocuga niye yukleniyorsunuz, biri aydinlatabilir mi?

• Beğen
Tepkiler: Nurettin Acı
pixhawk boot islemine basliyor, ama tamamlamiyor. Dogru firmware yuklenmemis olabilir boot sirasinda test ettigi sensorlerden biri yanit vermiyor olabilir, ornegin barometre. Ya da cok basit bir problem olabilir, ornegin SD kart arizalidir, ve ya takilmamistir.

Bu arada konunun gecmisini bilmiyorum ama bu cocuga niye yukleniyorsunuz, biri aydinlatabilir mi?

te

teşşekkür ederim destek cıktın ıcın sd kart takılı saglam firmware nerden yüklerim bir saglam yüklicem yer varmı bu video gösteriyor bir bakarsanız sevinirim

Son düzenleme:

Barış hocam arkadaşın üslubu çok yanlış. Belki 10 defa hesap açarak geldi. Malesef hiç birinde düzeltmedi. Ayrıca arkadaş yardımcı olan insanlara sağlıklı geri bildirimde bulunmuyor ve araştırma yeteneği zayıf. Böyle olduğu içinde forum biraz yüklendi arkadaşa.

pixhawk ayarladim ama bu sever calibasyon olmuyor tit diye oduyor ama motorlar donmuyor

x9d kumanda ne sekil ayarlanacak
dron ucmasi icin youtube bakiyom ama hep ingilizce konusuyorlar bind yapdim pixhawk ayarladim ama bir durlu motorlari cevirdemedim nasil balicak

x9d kumanda ne sekil ayarlanacak
dron ucmasi icin youtube bakiyom ama hep ingilizce konusuyorlar bind yapdim pixhawk ayarladim ama bir durlu motorlari cevirdemedim nasil balicak
İngilizcen yoksa hiç şansın yok. Önce İngilizce kursuna git bence. Ayrıca Türkçe anladığından da emin değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...