yardim lazim pixhawk 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gps olmadan motorlara komut gonderilemiyor diyor gps takmadim nasil olcak motorlar nasil donecek

Geniş açılı bir video çek . Hem kumandayı hem multikopteri görelim . Pili yaktığın andan itibaren multikopterin neler yapıyor . Ne olup bitiyor bi görelim . Kısa kısa görüntüler yerine bütün işlemi tek bir videoda çek bi görelim sorunların ne olduğunu .

Sen bu mesajı okudun mu ? Okuduysan cevap yazsana . Sen sana yazılanı okumuyorsun ama sürekli yardım lazım yazıyorsun . Bu multikopter çalışmaz . Çalışması içinde gps falan lazım değil . İnternetten okuduklarını da yarım yamalak anlıyorsun .

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Bu multicopter çalışırsa çevredekilere garanti zarar verirsin.

Arkadaşlar kimse BİNG yapmayı bilmiyor mu biri BİNG yapsın da kapansın konu. Haa bi de CALİBASYON yapmak lazım.

• Haha
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Sen bu mesajı okudun mu ? Okuduysan cevap yazsana . Sen sana yazılanı okumuyorsun ama sürekli yardım lazım yazıyorsun . Bu multikopter çalışmaz . Çalışması içinde gps falan lazım değil . İnternetten okuduklarını da yarım yamalak anlıyorsun .

siz herseyi biliyonuz ya yardim isdedik he birgunde siz birinde bir yardim isdersiniz o kiside yardim etmez o zamanda ben sizle talka gecerim bir yardim istedik

okutum oraya video attim sen bisey okumadan yorum yaziyon al sanada video atim bak
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

siz herseyi biliyonuz ya yardim isdedik he birgunde siz birinde bir yardim isdersiniz o kiside yardim etmez o zamanda ben sizle talka gecerim bir yardim istedik

okutum oraya video attim sen bisey okumadan yorum yaziyon al sanada video atim bak
Aynı videoyu defalarca paylaşmana, Kendini ifade tarzın başta olmak üzere her şeyine hastayım ama en çok yardım etmek isteyenlere fırça kayıp, posta koymana bayılıyorum :lollol:

Su konuya iki gun bisey yazilmasa herif kendi kendini imha edecek, de iste yazmadan duramiyoruz.

Yok sana yardim Taylin!
Aynen kardeşim. Çok şükür o kadar güzel bir ortam kurmuşuz ki, her şeye rağmen bazı arkadaşlarımız HALA bu vatandaşa yardımcı olmaya çalışıyor. :eek:

Üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...