yardımlarınızı bekliyorum

mesut bey bagaj kapağındaki rüzgarlık en iyi neyle yapıştırılabilir.değişik yerlerde farklı şekillerde anlatıyorlar sizin bu konuda bilginiz var mı?

bu arada rüzgarlık bütünüyle yapışmaya müsait bazı rüzgarlıklar vardır 2 uçdan tutar bu o şekilde değil.resim buşursam eklerim

barış altun' Alıntı:
mesut bey bagaj kapağındaki rüzgarlık en iyi neyle yapıştırılabilir.değişik yerlerde farklı şekillerde anlatıyorlar sizin bu konuda bilginiz var mı?

bu arada rüzgarlık bütünüyle yapışmaya müsait bazı rüzgarlıklar vardır 2 uçdan tutar bu o şekilde değil.resim buşursam eklerim

benim rüzgarlıkta sadece uçlardan tutyordu ben gövdeye temas eden yüzeye 3m bant çektim çift taraflı tam tavan köşesine denk gelen yer yaklaşık 3 gen çeklinde , içinide çekomastik ile doldurdum yerine oturttum orjinal gibi sağlam oluyor

boydan boya bant çeksem çekomastiğe gerek kalırmı peki

Mesut kardeşim, seni aramızda göreceğimize sevindim. Aşağıya eklediklerini görünce nedense birden aklıma "Devrim Arabaları" geldi. Aramızda sadece tüketmeye değil, üretmeye de çalışan, niteliğin öne çıktığı insanların olduğunu görmek ayrıca sevindirici. :bravo:

Mesut AKIN' Alıntı:
abi ben zaten Mangaldan gelicem o saatte :D inşallah hava iyi olurda uçarız beraber :D bizim Toyotacı buluşması yeri başiskele sahili :D çok alakasız değildir inşallah uçuş alanına :D

Bu arada, Başiskele sahili bizim alt tarafımız. Uçuş öncesi yanınıza bir uğramak isterim!