Yeni modelim ALZRC Devil 420

Canavarla nerdeyse hergün 2 pil uçuyorum. Bugün eve yakın bi tarlaya gidip uçtuk iki pil. Tabi üniteyi ikon ile değiştirdim. Ayarlarını yaptım. Rescueye güvenip kafama göre stickleri çekiştiriyorum artık :lol:
İlk günler rahat takla atmak için çalıştım baya. Ama artık pilotajımı geliştirmek için ne yapmam lazım modelle uçarken bilmiyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ali tebrik ederim kardeşim rescue alışınca, artık hareketleri denemeye daha çok cesaret edeceksin ve pilotajın haliyle gelişecek doğru yoldasın ??

• Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
Canavarla nerdeyse hergün 2 pil uçuyorum. Bugün eve yakın bi tarlaya gidip uçtuk iki pil. Tabi üniteyi ikon ile değiştirdim. Ayarlarını yaptım. Rescueye güvenip kafama göre stickleri çekiştiriyorum artık :lol:
Bu uçuşta bile rescue'nün rahatlığı hemen hissediliyor :thumbup:
İlk günler rahat takla atmak için çalıştım baya. Ama artık pilotajımı geliştirmek için ne yapmam lazım modelle uçarken bilmiyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var :)
Bence şu konudaki hareketlerden birini hedefle. Önce bolca simde çalış sonra da model ile denemelere başla ;)

Örneğin yeni hareket olarak "Hurricane ve Funnel" seçebilirsin :)

• Beğen
Bizde bu hafta uçmaya vakit bulamadık. Masada yatıyor kerata :D
Geçen haftadan birkaç resim ekleyeyim :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu kadar zamandır sadece bu işin temelini öğrendim diye düşünüyorum. Daha önümde çok yol var gitmem gereken.

Son düzenleme:
Güzel bi video gelicek abi muhtemelen haftaya :) Gerçi model küçük, pilot acemi. Ne kadar güzel olur bilemem :D

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Öğrenmek asla bitmeyecek bir süreç ama gerçekten güzel ilerliyorsun Ali Haydar, nazar değmesin. :RCKolik:
Son dönemde aramıza katılan ve çok güzel bir şekilde ilereyen nerede ise tek heli pilotu @Ali Haydar GÖK oldu :rolleyes:

Ali resimler için de ayrıca teşekkür ederiz, aynen devam kardeşim :thumbup:

Ali Haydar modelcilikte ilk bir kaç aynı geçiyorum, hani şu sabırsız olduğun günleri 450 plus la acele etme dediğimiz günleri hani :D. Sonrası muazzam kardeşim tebrikler, ailemize katkıların içinde teşekkürler, eline sağlık:saygilar:

Bugün 4 pil uçtum. Model yerinde duramıyor :D Kuyrukdada ufak bir derdimiz var. Parça gelir heralde bu hafta. Ufak tefek simde yaptığım hareketleri yapmaya çalışıyorum.
Bugün ünitemiz sağolsun belki 2 kere belki 3 kere kırımdan kurtardı. Hele bi tanesinde 1 metre kalmamıştı ki yükseldi model. Rescue benim gibi yeni yeni öğrenenler için gerçekten olmazsa olmaz.
Fotoğraflar ve videomuz

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ali Haydar uçuş yerin çok geniş alan taramaya pek uygun değil gibi. Çevrede birçok bina ve direk var.

Dikkatli ol. ;)

Uçuş saatin arttıkça giderek uslanacak modelin, söz dinlemeye başlayacak. :thumbup:

• Beğen
Fotoğraflar ve videomuz
Öncelikle görseller için teşekkür ederiz Ali :thumbup:
Bugün ünitemiz sağolsun belki 2 kere belki 3 kere kırımdan kurtardı. Hele bi tanesinde 1 metre kalmamıştı ki yükseldi model. Rescue benim gibi yeni yeni öğrenenler için gerçekten olmazsa olmaz.
Ohh ünite parasını çoktan çıkarmış ve üstüne para kazanmaya bile başlamış :laugh: Aynen dediğin gibi yeni hareket öğrenirken paha biçilmezbir nimet :heartxf:
Ali Haydar uçuş yerin çok geniş alan taramaya pek uygun değil gibi. Çevrede birçok bina ve direk var. Dikkatli ol. ;)
Aynen Ali, artık sadece hover yapmıyorsun aman dikkat :rolleyes: Sonra keşke dememek lazım.

Evin hemen önünde, mahalle arasında uçmak yerine açık bir arızıda rahat rahat uçmak, pilotaj anlamındaki gelişmeni de hızlandıracaktır. ;)

• Beğen