Yeni Modelim Gaui X7

Bugün hem modelin ayarlarını yaptım hemde ufak tefek boyama yaptım. Aldığım boya püskürtme yapmıyordu. Onun yerine fışkırtma yapıyordu :D Haliyle istediğim kadar güzel olmadı boyama işlemi. Yer yer pütürlü falan oldu. Ama çok dikkat edilmediğinde gayet güzel oldu. Açıkçası çıkan sonuçtan memnunum. Hatalar var tabi. Benim klasiğimdir :D

Öncelikle beyaz boya attım. Sonra turuncu neon boya attım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Maiden yarın inşallah :)

Maideni sabahın en güzel saatlerinde yaptım :) Sahadaki otlar iyice büyümüş. İçeri girmek istemedim o yüzden. Hemen yan taraftaki biçilmiş tarlaya girdim. Maiden için gayet güzel bir alan.

Model ve uçuşu genel anlamda güzel ama daha tadını alamadım diyebilirim. Çok atik model. Yani 420lik modele nazaran direk zıplıyor. Tabi bu ayarlardan da kaynaklı olabilir. Havada sanki çok hafif birşey uçuyor gibi hissediyor insan. Ve neredeyse hiç heyecan yapmadım diyebilirim. O ilk günkü heyecanım yok ama mutluluğum var tabi :D

İlk uçuşta, değiştirdiğim pinyon gevşedi. Haliyle sert bir şekilde indim. Çok şükür kötü bir zamanda gevşemedi ve hasarsız atlattık. Dişliler falan sağlam. Kuyruk palleri katlandığı için herhangi bir sorun olmadı. Haftaya tadına varırız inşallah :D

Maiden ve birkaç fotoğraf, 420 sadece fotoğraf için geldi :)

Uçuş sonu piller 3,93v. Yani sanırım 5dk civarı uçabilirim. 1700/2000rpm
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme: