Yurtdışı Kargo Takip : Ürün şu an nerede ?? Gümrüğe takıldı mı acaba ??

CQ303388962SG bolu kargom kaç gündür ucakta . bu ne abi bu nasıl uçak kaç güne gelir sizce. Singpost speed cargo hobbykingten aldim

Arkadaşlar bir sorum olacak... :saygilar:

Bazı yurtdışı siteleri fatura tutarını düşük gösterirken veya istenildiğinde bunu yaparken bazıları kesinlikle yapmıyor. Bunun kısa bir listesini yapabilir miyiz acaba? Düşük fatura gösterenler ve göstermeyenler diye.. :rolleyes:

Hüseyin Cem ASLAN' Alıntı:
Arkadaşlar bir sorum olacak... :saygilar:

Bazı yurtdışı siteleri fatura tutarını düşük gösterirken veya istenildiğinde bunu yaparken bazıları kesinlikle yapmıyor. Bunun kısa bir listesini yapabilir miyiz acaba? Düşük fatura gösterenler ve göstermeyenler diye.. :rolleyes:
Bu bilginin net olarak forumlarda paylaşılması bence çok uygun olmayacaktır. Zira malum arkadaşlarda netten bu tür bilgilere ulaşabiliyorlar ;)

yağız müd' Alıntı:
CQ303388962SG bolu kargom kaç gündür ucakta . bu ne abi bu nasıl uçak kaç güne gelir sizce. Singpost speed cargo hobbykingten aldim

HK global alışverişin kargosu 20-25 günü bulabilir , telaş etmeyin......

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu bilginin net olarak forumlarda paylaşılması bence çok uygun olmayacaktır. Zira malum arkadaşlarda netten bu tür bilgilere ulaşabiliyorlar ;)

Şimdi tekrar bir düşündüm de... :rolleyes:

Dediğinde haklısın galiba Mehmet abi :laugh:

Hobbyking'den 3 Kasım'da vermiş olduğum siparişim bugün (17 Aralık) Türkiyeye girdi.Genel itibariyle elinize geçmesi 15 gün kadar sürüyor.

hangi kargoyla almıstınız hocam. ben air parcel seçmiştim singpostun

İnternational Air Mail Registered Singapore Post seçmiştim.Air Parcel ile arasındaki fark nedir bilmiyorum.

Bugün 6. Gün ve ucakta hâlâ. Bu nasıl uçaktır abi 2. dünya savaşından mi kaldi

Yağız bey, Benim Singapore Post Registered Air Mail ile yola çıkan kargom bugün Lefkoşaya gelmiş.Pazartesi teslim alacağım.Genellikle Türkiyeye girmesi 10 gün kadar sürüyor.Yakında gelecektir kargonuz sabırlı olun.

ilk defa bu kadar geç kargom olacak. daha önce cin postla bile 20 günde gelmişti 9 unde cıktı 11 gün oldu hayır işin kötü yanı su daha gelecek ptt ordan oraya ordan oraya derken 20 gün daha bekliycez bide benim ki 350 €kesin gümrük yiyecek onla uğraşıcam

Peki ne almıştınız? Biraz daha bekleyin.Kargodaki yoğunluktan gecikme olabiliyor.Ama mutlaka gelecektir kargonuz.

bunları aldım kardeşim. hayırlısıyla gelseydi unboxing yapıp rckolik ailesinin almayı düşündüğü şeyler varsa yardımcı olmak istiyorum
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun.Umuyorum ki kargonuz en kısa sürede gelir.

cok teşekkür ederim iyi günler