Yurtdışı Kargo Takip : Ürün şu an nerede ?? Gümrüğe takıldı mı acaba ??

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
kaç güne gelir sizce ?

yağız müd' Alıntı:
kaç güne gelir sizce ?

Gümrükte 2 gün geçirir, size gelene kadar iki günde İstanbulda kalır sonra sizin ilinize gönderilir, ilinizdede iki gün dersek. Araya birde hafta sonu girecek. 9-10 güne inşallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ilk defa bu kadar uzun sürdü kargom 12 gün ucakta kaldı paket 4 kg dı gele gele 1kg gelecek zayıflamaktan :) bu arada benim kargoya 177 lira gümrük geldi fax felan isterlermi ?

yağız müd' Alıntı:
ilk defa bu kadar uzun sürdü kargom 12 gün ucakta kaldı paket 4 kg dı gele gele 1kg gelecek zayıflamaktan :) bu arada benim kargoya 177 lira gümrük geldi fax felan isterlermi ?

İçinde fatura varsa istemezler, yoksa isterler size tebliğ ederler isteklerini. Siz takip etmeye devam edin gümrük kontrolü yaptılarsa eğer sıradaki aşamalar daha hızlı. Singapurdan gelen kargolar geç geliyor. Alışverişleri hobbyking europedan yaparsanız daha hızlı oluyor.

hobbyking uluslar arasından aldım ilk defa içine fatura koyuyorlarmı ? eu warehouseden aldım gerçekten hızlıydı

yağız müd' Alıntı:
hobbyking uluslar arasından aldım ilk defa içine fatura koyuyorlarmı ? eu warehouseden aldım gerçekten hızlıydı

Bana fatura ulaşmadı, kutu içeriğini bilemeyeceğim ama kutu üzerinde bedeli vardı.

kutu üstünde yazmıyorsa ve takıldıysa nasıl haberim olur ptt takip ten anlayabilir miyim ?

yağız müd' Alıntı:
kutu üstünde yazmıyorsa ve takıldıysa nasıl haberim olur ptt takip ten anlayabilir miyim ?
Elbette tebliğ ederler size takip etmeniz yeter ama öyle bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

hafta sonu ve geceleri calısıyorlar mı ?

sizce akibeti ne olur?

yağız müd' Alıntı:
sizce akibeti ne olur?

Yozgata yola çıkmış, 1-2 güne Yozgata gelir sonra dağıtıma çıkar.

C.tesi alabilir miyim acaba?

yağız müd' Alıntı:
C.tesi alabilir miyim acaba?
Cumartesi dağıtım yapmıyorlar diye biliyorum. Ama takip edin dağitıma çıkarsa yazar

Arkadaşlar 15 dolarlık Banggood siparişi verdim. Paket şu an, bulunduğum ilde yani Elazığ'da. Ama diğer siparişlerim gibi 2-3 içinde teslim edilmedi. Günlerdir alamadım. Takip kodundan görünen durumu altta. Ben ilk kez böyle bir beklemeyle karşılaşıyorum, sebebi ne olabilir?
Bir de ne zaman alabilirim?
Aliexpres'ten bisiklet için zincir temizleyici aparat almıştım, 4 dolarlık küçük bir paketti. O sipariş şu an gümrükteymiş, acaba onun gelmesini bekleyip ikisini birden teslim etmeyi mi düşünüyorlar?[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• Screenshot_2015-12-04-00-59-22_1.jpg
    Screenshot_2015-12-04-00-59-22_1.jpg
    113.2 KB · Görülme: 37

FERDİ İKİZ' Alıntı:
Arkadaşlar 15 dolarlık Banggood siparişi verdim. Paket şu an, bulunduğum ilde yani Elazığ'da. Ama diğer siparişlerim gibi 2-3 içinde teslim edilmedi. Günlerdir alamadım. Takip kodundan görünen durumu altta. Ben ilk kez böyle bir beklemeyle karşılaşıyorum, sebebi ne olabilir?
Bir de ne zaman alabilirim?
Aliexpres'ten bisiklet için zincir temizleyici aparat almıştım, 4 dolarlık küçük bir paketti. O sipariş şu an gümrükteymiş, acaba onun gelmesini bekleyip ikisini birden teslim etmeyi mi düşünüyorlar?[attachimg=1]

Gidip alsanız iyi olur.