Yurtdışı Kargo Takip : Ürün şu an nerede ?? Gümrüğe takıldı mı acaba ??

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Tamer DEMİROGLU

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Günaydınlar, Ben dün akşam ürünü söyleyecektim ama söyleyemedim
(CN) Bu depo bulunduğunuz yere gönderim yapamamaktadır.

diye bir hata alıyorum ama ingiliz sayfasından girince sipariş edebiliyorum ve neredeyse diğer tüm helikopterlerinde işlem süresi 38 gün diyor korona virüsünden mi alakalı yoksa stok mu tükendi anlayamadım

• Beğen
Tepkiler: Bugra Baysal

TAMER ÖZTÜRK

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
İyi günler.M3.5x6 ve M3x40 vida ihtiyacım bulunuyor.Bulunduğum yerde nereye sorduysam bulamadım.Bu yüzden mecburen yurtdışından alacağım.Aliexpress'den almam durumunda 3 adet posta hizmetiyle karşılaşıyorum.Singapore Post,Aliexpress Standart Shipping ve China Post.Singapore Post websitesine girdiğimde Covid-19 nedeniyle gecikmeler yaşandığını okudum.Yakın zamanda paketi gelen oldu mu? Bu posta hizmetlerinden hangisini seçmem daha doğru olur?

Güncelleme: Singapore Post'un bu aralar sıkıntılı olduğunu öğrendim.Bu sebeple bu seçeneği eliyorum.

Son düzenleme:

Burak Ağcayazı

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Mart ortasinda 2 siparisim olmustu biri china registered digeride special line yw , china post hala gelecek martin 15inden beri yurtdisina sevk edildi seklinde duruyor , digeri 12 gunde teslim almistim bu sira biraz garip isliyor postalar.

• Beğen
Tepkiler: TAMER ÖZTÜRK

Nazmi Karazeybek

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Değerli üstadlar bu yurtdışından ilk siparişim aliexpress üzerinden ve 27 Ekimde gönderildi yolda diyor ama sorgulayınca böyle bir sonuç çıkıyor, satıcıya sordum o da gönderildiğini söyledi, ücretsiz kargo olduğu için mi yoksa takip sistemine işlenmediği için mi bu şekilde oluyor? Yardımcı olursanız çok mutlu olacağım, şindiden çok teşekkür ederim.

egemen nayir

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Değerli üstadlar bu yurtdışından ilk siparişim aliexpress üzerinden ve 27 Ekimde gönderildi yolda diyor ama sorgulayınca böyle bir sonuç çıkıyor, satıcıya sordum o da gönderildiğini söyledi, ücretsiz kargo olduğu için mi yoksa takip sistemine işlenmediği için mi bu şekilde oluyor? Yardımcı olursanız çok mutlu olacağım, şindiden çok teşekkür ederim.
benim gönderim de yola çıkmış olmasına rağmen 1 hafta 10 gün gibi bir sürede bu sistemlerde gözüktü yani sorun yok tahmini 6-7 güne sisteme girilecektir büyük ihtimalle