yurtdisindan gelen paketlerde virus tehlikesi varmidir ?

Merhaba arkadaşlar dün istanbul posta dağıtım merkezini aradım. Benim kargom çok gecikti. Bekletiyor olabilir misiniz diye sordum? Hayır daha gelmemiş dediler ve önümüzdeki aya kadar da gelmesi mümkün değil dediler. Çünkü şubat sonuna kadar ne Türkiye den Çin'e, ne de oradan buraya uçak seferleri yasaklanmış.
Bilgilerinize...
Yapma yaav , ulan bendeki de şans , en lazım olan paket en sona kaldı , o da bahara kaldı iyi mi :eek:
Şimdi ben işe yaramayan paketleri alarak , boşuna mı ölüm riskini göze aldım ;D.Neyse , beklesin bakalım , belki bahara doğru virüs etkisini yitirir , ortalık yatışır da , biz de içimiz rahat paket açarız.:D

Son uyarılar doğrultusunda Çin'den gelen paketlerinizin içinde eğer baloncuklu naylon ambalaj varsa, lütfen baloncukları patlatmayın, içlerinde Çin havası var! Aman dikkat!!!

:lol::lollol::lol::lollol::lol::lollol:

Peki virus mirus olmasaydi, yine de patlatmak tehlikeli miydi abi? Cin havasi bizi carpar mi? ?

Çin havası bizi çarpar mı bilmiyorum da , virüs Çin'i çok feci çarptı.Adamlar tatilden çıkamadılar , hemşirenin kapı tokmağında virüs çıkmış mış da , falan da filan da derken , kaymağı götüren götürüyor yine....
Zaten lazım olan paketim gelemedi , paket dolsun diye aldığım zımbırtı da kırık çıktı , adamlara yazdım , kırık çıktı ama çok da önemli değil , hani yenisini göndermeseniz de olur yani , valla vürüsten falan korktuğumdan değil , ekonominize destek olsun didim :D;D

Uc paketten biri bugun geldi. Sisteme gore ocak 21’de cinden cikmis ve 22’de tr’ye girmisler. O zamandan beri de buralarda takilmislar. Ne olur ne olmaz diye kolonya ile bi sildim ?

@Hakan Ülgenalp abim sende bisey yok degil mi?? ?
Emrem, daha ölmedim , ama genzim yanıyor, burnum kaşınıyor,hapşırma var,arada öksürük falan, ama ateşim yok daha ;D

Uc paketten biri bugun geldi. Sisteme gore ocak 21’de cinden cikmis ve 22’de tr’ye girmisler. O zamandan beri de buralarda takilmislar. Ne olur ne olmaz diye kolonya ile bi sildim ?

@Hakan Ülgenalp abim sende bisey yok degil mi?? ?
uzum sirkesiyle silmeniz gerekiyordu